Ovulačný test dva dni pred menzesom

28. okt 2022

Tak riesim takyto problem. Tak zienky ja som dnes 2 dni pres ms 32 DC a mi vysiel pozitivny ovu test? Stalo sa vam to niekedy? Ide o to ze sa ideme snazit o druhe mimi. A po porode amm rozhadzany cyklus. Niektore mesiace som mala aj 42 dnovy cyklus niekedy 29 dnovy co vysla mrcha 2krat za mesiac. Ja som sa riadila menstruacnym kalendarom kde mi ukazovalo ovulaciu az na 29 den cyklu tento mesiac. Od 10dc som si robila aj ovu testy vacsinoi som mala pred tehu na 18 dc teraz nic. Aj keby ze som mala takto neskoro potom mam kratku lutealnu fazu krby ze mrcha pfide o 2 dni.

autor
28. okt 2022
ninka99865
28. okt 2022

Toto nieje pozitívny test.. ovu test je určený na zachytenie lh hormónu a nie hcg. V niektorých prípadoch môže znamenať tehotenstvo ale je to 50 na 50. Sú ženy ktorý pozitívny test majú pred menzesom stále. A tehotne niesu. Takže keď chceš vedieť načom si ocurat tehotenský test 🙂

autor
28. okt 2022

@ninka99865 dakujem za odpoved 😊. Mne prisiel pozitivny 🙈. Na tehu test je skoro pretoze po 4 dnoch mi neukaze nic.

autor
28. okt 2022

@ninka99865 Inak nemyslela som to tak, zeby mi mal ukazat tehotnost to snad nie. Len to ze mam tak neskoro ovulaciu

ninka99865
28. okt 2022

Veď píšeš že si dva dni pred ms

ninka99865
28. okt 2022

Aha už rozumiem. Kalendárom v Appke sa neriad to je len nejaký algoritmus ktorý nieje napojený na tvoje telo🙂 takže buď robiť podstivo testy a merať bt alebo sono u lekára. Tento bude podľa mňa čochvíľa pozitívny. Takže je možné že ovu sa ešte len chystá. Čo sa týka menzesu tak lf býva rovnaká, čiže ak sa posunie ovu o týždeň posunie sa menzes o týždeň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre