Ovulačný test. Kedy je najlepšie robiť ho?

mariynka
24. jún 2011

ahojte, kedy je najlepsie si robit ovulacny test?
hned rano?alebo poobede o 16tej a 2hodiny predtym nepit?
co je lepsie?

zuzana231
3. júl 2011

Ahoj, ja som si robila poobede okolo tretej a od obeda som sa snazila nepit. vysledok bol negativny 5 dni za sebou. robila som si ho len jeden mesiac, nie je to zrovna najlacnejsia zalezitost. Az ked som neskor chodila na folikulometriu vyslo najavo, ze ovulaciu mavam na 13 den aj napriek tomu, ze mavam aj 30 dnovi cyklus. takze ked som testovala podla navodu od 14 dna, bolo uz po ovulacii. podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze. ale jasne, viem, ake to je byt snazilka, robime vsetko mozne, len aby sme zistili, kedy je ta spravna doba, aby sa babatko podarilo 🙂)) zelam vela stastia 🙂

lucka1987
3. júl 2011

@mariynka tak ja som si robila ovulaky vzdy ked som dosla z prace tj, okolo pol 3.. vecer to moze byt uz skreslene.. nemalo by sa pit pred tym.. ale samozrejme ze nebude umierat smadom 😀 kupovala som si ovulacne kde je 5 testerov v jednej krabicke a bolo treba testvovat kazdy den.. napr ked ja mavam 28-30 dnove cyklusy.. tak som testovala od 13-17 dna... ale ovulka mi vyskakovala niekedy na 16 den.
drzim palce aby si bola coskoro tehu 😉

mgabriskova
17. máj 2017

Baby testovala som 10DPO, 10 DPO, 11 DPO, 12DPO a ono to ubuda! Je to možné? Menzes mávam tak 6 dní a cyklus 26-28 dní. Ďakujem moc za pomoc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre