Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
22. júl 2009

ahojteeeeeee bambule 🙂 🙂
no jarulka moj pristupuje uplne najzodpovednejsie k sportu, nuz ale ani ten sexik nie je zly, mozne to tiez povazovat za druh sportu 😀 😝
aaale matusik kolko xlapov robi aj horsie veci a aj tak maju deti. to len my to asi trosku prehaname, lebo vieme, ze sa nam nedari... 🙂
matusik neboj sa a hlavne to uz budete mat za sebou. nic take zlozite to nie je...moj gyndo sa ani k tomu spg nevyjadril, mal vela roboty minule, tak dufam, ze sa mi viac povenuje zajtra, kedy idem zas na folikulometriu.... 😵
Matusik ja som mala taku ostru ovu bolest v decembri. Pol hodinu brutal bolest...az potom som zistila, ze 14.den, ze to bude ovu a tak aj bolo, odvtedy sa mi to uz nestalo..ale vtedy som ledva chodila... 😉 , mozno bol folikul vacsi ako zvycajne 🙂

jarulai
22. júl 2009

ahojte babulky, aj dnes som tu zase samučká ☹

včera ma moj mužík prekvapil a objavil sa vo dverách 😵 😵 😵 tak teraz už len pohánam mrchu aby už skončila a mohli sme sa konečne zvítať ako sa patrí 😉 😀

babulky, asi by sme sa mali fakt menej sledovať. ale zase na druhej strane, ak je problém, tak ho musíme riešiť - no a nesleduj sa potom. ved to sa nedá. taký začarovaný kruh, že jo 😠

jarulai
22. júl 2009

haloooo, fakt tu nikto nie je ☹ takto ma zanedbávať - poviem maminke ☹ 😀

shandy
22. júl 2009

jarulka mne dnes oznamila kolegyna, ze je tehu...a ze na prvy sup 😵
a potom mi povie, ked som sa jej zverila, ze aj my sa snazime. ze hlavne sa nesledovat a byt v klude... 😀 😀 😀
no keby mne to vyslo na prvy sup, tiez salam parky...nie? este aj prvy polrok som bola v klude, ani som to neriesila, nuz ale po roku uz sa clovek zamysli minimalne, nie?
ty zalobaba jedna! 😀 😀

matusik111
22. júl 2009

ahojte babulky, co sa tu dialo??? ja az teraz zapinam kona, ale asi tu aj sama budem. tak len tak poslem graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

matusik111
22. júl 2009

tak som uz vsetko precitala,

Moncika, to by bola taka mila a trosku drahsia dovolenka v apartmanoch 🙂 , ale pre tehulku vsetko 🙂

Jarulka, tak Teba takto muzik prekvapil?? a kedy mal prist oficialne??? To je take mile. Ako si reagovala??

Shandy, mas pravdu,... ja som v prve 2 mesiace nevedela ani , ze ovulacia trva iba 24 hodin a kazdy ju ma inokedy. Nevedela som nic a ani som sa nesledovala,.... ale po pol roku clovek uz zisti vsetko. Nam by mali dat titul - samouk gynekolog 😀 😀 😀

Ze by som uz mala ovulku za sebou ???? zas tak skoro na 8DC, u mna je to bezne. ale tym padom pol dovolenky si uzivam s tamponom 😎 😎 😎 . A mozno to bol taky sok pre spermosov , ktorych som tam mala od nedele , a bola som behat,.... nevedeli, co to je 😀 😀 😀 😀 a chceli sa bockavat s vajickom 😀 😀 😀

matusik111
23. júl 2009

dobre ranko,... dnes tu nikto nie je ??? ☹
Ja len prikladam graf, .... stale stupa hore,... ze by uz naozaj bola ovulacia v pondelok???? http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0

veru, na nieco je dobre ked sa mera BT, aspon viem priblizne co sa deje. Ved uvidime co bude do konca tyzdna.,

moncika15
autor
23. júl 2009

ahojte 🙂
prave mi volal mazlik, ze pride dnes domov koli tomu vysetreniu v CARe. drzte nam palce zajtra okolo 12tej 😨

matusik111
23. júl 2009

jasne ze drzime palceky, Moncika 🙂 my chceme aby vsetky boli tehulky. A kde chodite do CARu? A davaju sancu aj prirodzenou cestou , alebo iba umelo?

moncika15
autor
23. júl 2009

dakujeme 🙂
no my xodime zatial iba na IUI do odbornej kliniky v TN ale ked sa nepodari ani 3-4 IUI tak nas poslu do GYNFIVu. a tam ide drahy aj na to urologice vysetrenie. citujem Dr. "nehovorim, ze nemozete pocat prirodzene ale sanca je velmi mala" takze tak 😒

shandy
23. júl 2009

bre ranicko bambulky moje 🙂 🙂
matusik, no musis este trosku vyckat, ci ti FF potvrdi ovulku 😵 😵
moncika drzime ti palceky, nech sa IUI podari 🙂 🙂
a ja dnes zas tolko roboty 😔

shandy
23. júl 2009

a moj grafik teda po dlhej dobe
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
dnes idem zas na folikulometriu, mam pocit, ze ovu prebehne dnes.. 🙂

jarulai
23. júl 2009

ahojte babulky, dnes som si švihla aby som nemusela makať cez to najvačšie teplo, takže už som vaša 😉 😀

matusik, oficiálne mal prísť zajtra, takže nejaké 3dni skor došiel 😵 a čo myslíš, ako som asi zareagovala - skoro som ho prekotila a nemohla som sa od neho odlepiť. ocino so segrou radšej rýchlo odišli 😉 😀

moncika, jasne, držkáme paste 😉

veru, ono sa lahko povie - nemyslieť na to a nesledovať sa. ale nesledujte sa po takmer 3rokoch, že jo ☹ 😠

matusik111
23. júl 2009

shandy, to kolko krat do mesiaca tam chodis? Tak teda dnes idete sexikovat 3 krat ? 🙂 😵 😵 😵 , uz by sa to fakt mohlo roztrhnut. Shandy uz je sledovana , tak sa to uz musi podarit. Jarulka ma chlapa doma a velke nadsenie by mohlo vyvolat ovulku 😵 😵 , Moncika uz by mohlo zabrat IUI 😵 😵
Nellie je na dovolenke s ovulkou 😵 😵 a my sme sazacali poctivo snazilkovat 😵 😵 😵

Vyzera to uplne uzasne , tak sup-sup babulky do tehulkvania

moncika15
autor
23. júl 2009

juuuj keby boli tvoje slova vyslisane 😵
veru hned by som na mm skocila ako ho vecer zbadam pred vratnicou. ale ma zakazane koli zajtrajsiemu spg 😒

baby,citim v kostiax ze tento rok pekne jedna po druhej otehotnieme 😉

jarulai
23. júl 2009

matusik, no dúfam, že za tých 18dní, čo bude mužík domka, sa aj ovulka zastaví 😉

shandy, dnes si za prcanta 😀 v takom teple - čo blázniš 😝 🙄

matusik111
23. júl 2009

nikdy som nevedela , ze preco sa hovori dietatu zazrak,... ale teraz uz chapem,.... lebo spodit dieta je naozaj zazrak, ktory sa dako neda zariadit pozemnymi silami 😵 , to som cosi mudre vypotila 😀 😀 😀

Moji rodicia si vcera kupili malinkeho labradora cierneho,... tak ja sa tesim, a to bude taky moj pokladik. Budem s nim chodit na cvicisko a bude to moja babika. Vola sa Meggie. Mozno jedneho dna mi manzel dovoli aj do bytu takeho malinkeho psika ..... keby sa babatko nedarilo

matusik111
23. júl 2009

muzicek bude 18 dni doma??? super, tak to pekne vsetko stihate. Vidis, vsetko zle je na nieco dobre,.... teraz si budete spolu uzivat 3 tyzdne, ako vam bude spolu dobre. 😵 😵 😵

Veru, je tu hrozne horuco, sice ja som na severnej casti, ale idem sa rozpustit. Aj spodne pradlo je moc 😀 😀 😀
Shandy sa asi ponahla rychlo za drahym, aby stihli tie vajicka 😵 😵 😵

jarulai
23. júl 2009

moncika, bodaj by mali tvoje kosti pravdu 😉

matusik, už vlastne len nejakých 17 dní a potom na 2týždne preč ☹ ale teraz je doma, tak si budeme vychutnávať spoločné chvílky a nebudeme myslieť na to, že zase bude musieť odísť 😉
inak - z labradora vyrastie celkom velký havino. ale to sú krásne psy. len poznám jednu takú labradorku, ktorá je tak vykrmená, že vyzerá ako sud na nožičkách 😀 😀 😀 inak by bola krásna, keby ju majitelia tak nevakrmovali. neviem, či ju chcú do klobás alebo čo 😀

matusik111
23. júl 2009

my mame uz jedneho bieleho labradora, a tiez je trosku viac vykrmena,.... ale uz mala nasadenu dietu a trosku schudla 😀 😀 😀 , my mame taku aktivnu babku, ktora ho krmi aj 3x za den, lebo zabudne, ze mu dala uz zrat. 😀 😀 😀

A dnes mi pride muzicek, tak sa budeme asi snazilkovat aj kazdy den 😵 😵 😵 , tak sa tesim,.... aj ked mozno ovulka je davno za horami - za dolami 😎 😎
a potom uz iba 4 dni a pride domkov na 2 tyzdne a to budeme dovolenkovat. 😎 😎

jarulai
23. júl 2009

no pekne to máš zorganizované 😉 a čo ty vieš, či je už ovulka preč? mne v decembri tiež doki vravel, že ovulka bola pred 2dnami - a ja si otehotniem 2dni po nej 😉 len si vychutnajte jeden druhého a uvidíš, či sa dostaví výsledok 😉 a ked nie, tak aspon zažijete pekné chvílky 😉

mne už zajtra končí mrcha /a možno aj dnes, ktovie 😉 /tak nech si ma moj mužík nežela 😉 😀 to bude rošošo s tými zaásobami čo má 😀

matusik111
23. júl 2009

jarulka, ak mas slabu mrchu, tak urcite by ste to zvladli aj dnes 😵 😵 , treba si veru vychutnavat tie chvliky ked mame chlapov doma. Ale to vie pochopit iba ten, ktory ma partnera daleko a daleko.

Idem papat, dobru chut vsetkym 😎

jarulai
23. júl 2009

no mám slabú, ale sa trochu bojím, lebo počas mrchy je vačšie riziko nejakej infekcie a ja ešte s tou mojou rankou na krčku - ten den už radšej vydržíme a vybuchneme až zajtra 😉

dobrú chuť aj tebe, aj ja papkám 😉

shandy
23. júl 2009

bru chut aj vam idem aj ja papkosit 🙂 🙂
veru musim makat, aby som stihla vajka. mala som poradu takze som sa vam nemohla venovat. 😔
no matusik, teraz tam idem uz druhykrat v tomto tyzdni a pojdem aj zajtra, ak nahodou nebude folik prasknuty uz dnes 🙂 , no chodim tam teraz ako na klavir 😀
veru veru dieta je zazrak a havkovia su dobri kym sa nam podari otehu. moja kamoska ma tiez labradora a ten ma chudak strasnu nadvahu a teraz drzi dietu.
ja sa tiez bojim infekcie, ze keby sme pocas mrchy. vtedy som aj tak rada,ze som rada, lebo som cela taka ubolena, tak ani velmi chut nemam... 🙂

jarulai
23. júl 2009

no vitaj zase medzi nami - vy sa stále len radíte 😀

u mna chuť aj je, len zdravý rozum zatial víťazí 😀 😀 😀 alebo skor strach z infekcie 😀 no ved ten 1den nás už nezabije, ked sme už doteraz vydržali, že jo 😉

to asi labradory všetci trpia nadváhou - žeby boli taký žrúti? naša tigrica zase sa pestuje - štíhla ako modelka 😀 😀 😀 ale zase ona sa aj nabehá po tom dvore, ani vrabec nemá šancu si u nás posedieť a oddýchnuť 😀

moncika15
autor
23. júl 2009

no ahojte babulky, idem sa ja pomaly do roboty 🙄 vcera sme tam mali 46' C som zvedava co bude dnes.
ahojte a pekne vynamikajte tie svoje polovicky 😉 (myslim manzelov 😅 )

jarulai
23. júl 2009

tak moncika - práci česť a robote pokoj 😉 😀 nezávidím ti teda. ja už posúvam očami ručičky na hodinách, lebo ma nebaví tu v tom teple tvrdnúť 😝 🙄

a prajem ti pekný víkendík - ja tu zajtra nebudem, idem prihlásiť toho nášho tátoša, takže stojím pol dna na polícii 🙄 no snád to prežijem a prebehne všetko rýchlo a hladko 😉

shandy
23. júl 2009

radime, radime a furt sme neni mudri 😀 😀
no ja tie prve 2 dni chut na keksik vobec nemam, lebo mavam brutal krce a vsetko tam dolu boli...au au au. no jasne, ze vydrzite, o to vacsie rodeo bude potom 😉 😝
veru hej, labradory su pazrave a este aj bigli, to je snad este horsie 😀 😀 , to aj nasa vyzlicka sa pestuje. to je cisty atlet 😀 😀 , skace ako gazela 😉 .
moncurik, tak sa drz v robote a nech sa nam neroztopis 😉
fiii tak ty tu nebudes jarulka zajtra? 😔 , no ale snad sa ti to podari rychlo vybavit, aby si si potom s muzikom uzivala 😀 😀

jarulai
23. júl 2009

tak ešte asi pár tých porád a snád sa na vás niečo nalepí, nie 😉 😀 😀 😀

no prvé dni ani ja nemám chuť, tiež všetko bolí atd 🙄 ale teraz - keby som farboslepá, tak ani nevie, že mám mrchu 😀 😀 😀

no či vybavím alebo nie - policajti sú tam zajtra aj tak len do 12.00 - to by bolo asi nad ich sily v piatok robiť aj poobede 😉 😀 😀 😀 takže venovať sa mužíkovi budem určite 😉 a keby som tam aj do 19.00 tak ma zajtra do mužíka neotrhnú ani párom volov 😉 😀 😀 😀

jarulai
23. júl 2009

už tu nikto nie je ☹ to sa vám vážne chce robiť aj v tomto paráku 😨 😝 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre