Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
25. aug 2009

uffff, tak som vas precitala 😵

moncika, tak ty uz zacinas ten uspesny cyklus 😉 tak sa drz a snazilkovaniu zdar!!!

babulky, vy vsetky poctivo meriate? to len ja som taky odpadlik 😀 no ved pockajte, ked nabehnem na ten stimulovany cyklus 😉

a tu dnes fakt nikto nie je uz ☹
to stretko pre mna moze byt hocikedy, ja si to v robote zariadim 😉 len so mnou neratajte, ked ho naplanujete na ten tyzden, co bude muzik domka - chapete 😉

moncika15
autor
25. aug 2009

dakujem nell 🙂 ja mavam vzdy problemy ked beriem nejake hormony. z klostilu byva aj supispupis bolava mrska 😖.

vy mi tu takto verite 😵 davate mi velke nadeje ze sa to tento raz podari! ale o to horsie bude pripadne zistenie ze zase sme vyhodili peniaze zbytocne 😔 teraz som monentalene v takom citovom rozpolozeni ze keby si robim test a vyjde len / tak by som xytila strasnu depku 😒

moncika15
autor
25. aug 2009

bbule tak som sa rozhodla ze od zajtrazacinam merat BT 🙂 takze sa mozete koxat potom aj na mojix krivkax 😎 😀

shandy
26. aug 2009

dobre ranko,
no jarulka my uz sa tesime ako budete stimulovat, huraaaaaaaaaa 😵 😵 😵
moncika tak to nemozes brat, ved vzdy je sanca a raz sa to musi podarit sakris 😀 😀
huraaaaa moncika bude merat tiez 😀 😀
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
matusik a ty si kde??

shandy
26. aug 2009

nellie, ten tvoj graf zacina vyzerat ako tehotensky, fakt ze jo...ja mam taku tusku...ty jo, to bude super 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

ahojte... 🙂

shandy nadherna ovulkaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

ale kdeze tehotensky... aj ked vypada uplne inak ako moje predosle grafy... 😅
no neverim, vôbec sme neplodili len raz večer po vyznačenej ovu a to by musel byt iny coperfield 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

ale keby tvoja tuska vyjde bola by som rada.... 😀 😀 😀 😀
matusik to vyslo ked mi predpovedala ovu 😀 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

takze uz tu budeme merat vsetky... 😀 😀 😀
ci jarulka v tom stale nema jasno???? 😀

shandy
26. aug 2009

nellie no dikes 😀 😀 , ale ked takto zacinaju tie grafy, tak vacsinou koncia mrchou 😀 😀 😀 , ale tento mesiac mi to je nejako 4 😀
nellie, fakt ja mam tusku, ze bude tehotensky. Aj pri martine v bocianovi som to tak mala a bola a to som videla, len 5 DPO...ja som ti vravela, ze just taketo jedno snazenie prinesie vysledok...neviem to vysvetlit...fakt 😵 😵
to ze je vyznacena neznamena, ze vtedy aj bola ovu 😉
jaaaaj jarulka nebude, ani omylom 😀 😀 😀 😀 , jedine, ze by ju doki presvedcil 😝

shandy
26. aug 2009

nelli a ta ovulka bola jasna aj mne, ze ti pride...nevyzeral predsa ako anovulak ten tvoj cyklus 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

shandy do kelu ja som to teraz brala tak, ze som bola vytesena, ze dosla ovula a tym padom to neni anovulak a ze aspon dojde bez vyvolavacky mrcha a ty mi tu este nahovoris tehu 😀 😀 😀
ale ako bol by to gol... lebo niekedy sme sa snazili jak zajace a prd makovy a zeby zrovna teraz motyka vystrelila, tak to sa mi nechce verit 😀 😀 😀

no ved uvidime za par dni 😀 😀 😀 😉 😉

shandy
26. aug 2009

noo vies ako to chodi, presne tak ako pises. ze sa to prave vtedy podari, ked to vychadza ako najvacsia haluz 😀

nellie_
26. aug 2009

no bol by to gol baby, to vam poviem teda... po 20-tich mesiacoch snazenia 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

uz som tu a idem si vas citat,..... a mam nove pirule od doktorky, vsetko vam napisem 😀 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

babulky, tak k tomu mojemu hlienu ....... ja nemavam ziadny hlien , niekedy sa podari a je to na 20DC , tak to neviem co je za hlien po ovulke 😀 😀 a mavam aj cez mrchu 😀 😀 , Takze ja sa na hlien moc nespolieham.
Ale slubujem, ze dalsi cyklus meram poctivo 😵 😵

nellie_
26. aug 2009

ahoooooj matusik 🙂

no ake pirule mas?

matusik111
26. aug 2009

😀 😀 Shandy, ten graf je nadherny, neviem ako si ho spravila 😀 😀 , ale je uzasny, a dufam, ze ostane hore aj na 30DC . Drzim palce.

Moncika, pridaj sa k meraniu, ja uz tiez idem od buduceho tyzdna. Moncika, nechceli vas poslat na IVF ? Ja mam kamosku, kde manzel ma zhorsene spermie a automaticky ich dali na IVF, akurat v sobotu jej idu brat vajicka a oplodnovat. Ona mi tvrdila, ze ked su zle spermie, tak jednoducho neoplodnia to vajicko aj ked sa tam vlozia. Ja neviem, hovorim, co mi ona povedala.
Ale samozrejme, zazraky sa deje a nakoniec sa podari otehotniet aj bez IUI 😵 😵 😵

matusik111
26. aug 2009

tak som vas precitala konecnce 🙂 , a Nelie, kde mas graf, aj ja chcem vidiet ten tehulkovy 😵 😵

matusik111
26. aug 2009

tak ja som bola na gynde pre "mlady jacmen" . Odporucala mi to , ako super pripravok pre vsetkych , nie len pre snazilky. Ze dodava kopec energie a clovek sa dobre citi. Tak som si povedala, ze to vyskusam, ved uz skusam vsetko, tak preco nie aj toto.

a popritom som si vypytala lieky na podporu vajicko a z toho byvaju dvojicky 😵 😵 😵 Clostibegyt. Este som o tom nic necitala, ale kamoska uz caka dvojicky 😵 😵 , neviem ci presne z neho, ale nieco na tej baze.
Tak idem vyskusat ten mlady jacmen tento mesiac , aby som sa ocistala a dostana novu enegiu na babatko a potom zacinam Clostilbegyt. Je to ten clostil, co sa tu spomina ??

nellie_
26. aug 2009

matusik tu je.. http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie

ale tehulkovsky asi nebude... 😀 aj ked zapada podla viacerych bab do teorie tehu cik cakov 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

matuisk aj ja som brala clostil - ano je to ten clostilbegyt.. a ako ho ides brat?? ja som ho brala 5-9 DC a nemusis sa bat vedlajsich priznakov, ja som ziadne nemala aj ked su tam popisane vseliake...len nafuknute brusko trocha....
no mne osobne nezabral.... brala som ho asi aj 6-7 cyklov.... a vacsina bab co poznam, tak im nepomohol k tehu ale zas mne aspon super nastartoval ovu 🙂 🙂
ale zas su vynimky kedy baby otehotneli uz po jednom cykle s clostilom 😉 🙂 🙂

super ze si sa dala na ten jacmen, ten moze byt fajn 😎

matusik111
26. aug 2009

Nellie, tak drzim palce, aby sa to podarilo,.... ja to dako nastudovane nemam, ktore su tehulkove ..... ale ked odbornik Shandy povedala, tak treba to brat vazne 🙂 😵 😵

A ten Clostilbegyt co mi dala, ze sa uziva na 5DC a uziva sa iba 5 dni. To aj vy tak mate?

nellie_
26. aug 2009

matusik niektore baby ho beru uz od 3DC ale vacsinou na ten 5DC sa zacina... a aj ti bude robit folikulometriu??? tam su kontroly uzv dôlezite, lebo sa zvyknu robit cysty... 😒

matusik111
26. aug 2009

Tak hovoris, ze ten Clostil nepomaha ☹ ☹ ☹ , ja som sa tesila, ze to bude nieco dobre. Ta kamoska nieco brala a caka dvojicky 😵 😵 , ale neviem ako sa to vola. Nechcem sa jej to pytat, lebo nevie , ze sa snazime. Ja som to radsej nikomu nevravela, lebo mozno este 5 rokov sa budeme snazit 😀 😀 😀 😀

No nic, tak teda viac sa budem spoliehat na ten jacmen. Sama som zvedava co to je. Budem vam pisat, ako mladnem kazdy den 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
26. aug 2009

matusik nechcela som ta oberat o nadeje to vôbec nie.... 😉
no vravim, poznam baby co otehotneli po jednom cykluse s clostilom... a zas je super ze baby co ho brali tak po vysadeni otehulkovali ved mrkni do temy neuspesne clostilky - su tam same tehule len 3 tam sušime ako snažilky 😉 😎 😀

takze hlavu hore, nohy rozkrocit a hor sa do snazenia 😀 😀 😀

matusik111
26. aug 2009

nie, folikulometriu mi nebude robit ☹
Ide o to, ze ona mi predpisala iny liek a v lekarni mi povedali , ze ten liek sa uz prestal dovazat. Tak ze nahradu mi moze dat toto. Tak ja neviem, mozno to co bolo napisane bolo ine ☹ Ale neviem ako sa to vola, lebo recept uz nemam. Ale nieco na Clo......
Tak to je pruser. a ako zistim, ci mam cysty ☹ ?

shandy
26. aug 2009

fiiha matusik a ty ides dobrovolne len tak do seba pchat clostil? fiiiiha. Tak drzim palec... 😀 😀 😀
podla mna ma nelka tehulkovy zatial, nepomozem si.... 😵 😵

matusik111
26. aug 2009

Idem si asi nieco precitat o tom na nete, a mozno sa ku vam aj pridam, ak je ta tema taka uspesna 😀 😀 😀 😀 ,
Shandy, je to zle, ked idem na Clostil? Je to dake skodlive ? Ja som sem prisla uplne nadsena a vidim, ze ste ma tu sfukli jedna radost. 😀 😀 😀 Viem, ze dako nemam prehlad, tak aspon nebudem moc sklamana, ked nic nezabere .

A ten jacmen myslite , ze je tiez hovadina???? Aj keby ste si to mysleli, hold smola 😎 😎 😀 , uz to mam kupene 😀 😀 , takze budem si to vychutnavat na ranajky

shandy
26. aug 2009

ty jo, no ja neviem, co mas toto za lekarku, ale aj tak by ti ten clostil mala dat ked nemas ovulku alebo nieco? nie? nellie mylim sa? mi to pride take, ze ti to dala, aby mala pokoj...nechapem 😔 😔 , ved ti urci nejaku diagnozu alebo najde kde je problem a potom ti predpise lieky?
no volako tomu nerozumiem asi 😀 😀 😀
matusik a to co zabralo tvojej kamoske, to neznamena, ze to zaberie aj tebe. ty vobec nemusis mat predsa ten isty problem, co ona...myslim, ze aj jarulka brala clostil 😉

matusik111
26. aug 2009

Takze zacina Jarulka, potom Nellie, a konecnce sa to rozbehne,... a hadam by som sa zmenstila do rozvrhu aj ja do konca roka 🙂
Ja som si myslela, ze aka budem tucnucka za vianocny stolom, a teraz vidim, ze maximalne zo sladkeho 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre