Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
3. sep 2009

hej, aspon sa tvarime ked uz nepracujeme 😀 😀
ja som sa vcera na toho dokiho vykaslala, lebo som bola straasne unavena a aj teplotu som mala zvysenu, tak idem az dnes. tak som zvedava, ze aky bude dalsi postup.... 😔 🙄

moncika15
autor
3. sep 2009

a to ides gyndosovi? aky postup?

nellie_
3. sep 2009

dobre rankoooo 😎 😎
dnes tu mame troska chaos.. obchodaci maju poradu - taka som zas vyboškavana jak tevica 😀
este ze chodia iba raz za mesiac... ci skoda ze chodia iba raz za mesiac??? 😀 😀 😀 😀

monci, no uz mam predovulkovy graf.. sedi to 😀 😀 😀

shandy, ty se kam šplháš veverko??? 😀 😀 😀

matusik dnes som ti dovolila ma zastupiť... 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

no teda...aby nezacal tvoj muzik ziarlit 😀

ano sedi to teraz presne 😀 zajtra mam mat ovulku 😵

shandy
3. sep 2009

ano moncur, gyndosovi, ze co budeme riesit dalej a ako dopadli odbery krvi...
nellie, no skoda, nie?
ja si tiez myslim, ze moncur predovulkovava 😀
to vies nellie ja mam rada vysky 😀 😀 😀 , ale to asi z tej zvysenej telesnej teploty, lebo aj rano som sa zobudila spotena, aj ked mi je uz o dost lepsie 🙂 🙂 , snad to prejde...

moncika15
autor
3. sep 2009

shandy to je istotne zo zvysenej teploty aj mne to tak preto skocilo 😉
aha ano uzsi spominam..hormonalny profil sa tu riesil 😀

shandy
3. sep 2009

tak, tak, ved ono to musi ovplyvnit 🙂
riesil ej veru riesil, tak uvidime ci aj vyriesil 😀 😀 😀 , mozno mi este aj dnes zoberie krvicku...fnuk

nellie_
3. sep 2009

no su tu dvaja od ktorych sa necham pusinkovat rada... 😀 😀 😀 samozrejme ze len tak letmo na licka, ziadne kontroly mandli tu nepraktizujeme.. 😀 😀 😀
ale je jeden od ktoreho mi to vyslovene vadi.. taky hnusny slizak 😖 😖 😖 😖

jáj shandy ty si si z rakuska bacilky priniesla...tak preto tie vysavy...ale ktovie ci to je len tym.. a ci sa za tym neskryva ta 9 mesiacov pretrvavajuca "chorôbka" 😝 😎 😵 😵 😵

nellie_
3. sep 2009

vaaaaaaau HO-SI-PA-čka Moncika si na nieco spomenulaaaaa ty brdo pokrok.. 😀 😀 😀 😀
na teba ten HCG hormon ci ti pichli v pregnyle ako zazračne učinkuje.. 😀 😀 😀

shandy
3. sep 2009

tak tomu slizakovi by som odovzdala moj herpes v tvojom mene 😀 😀 😀
no asi hej, lebo ma parkrat striaslo a mne to staci, hned sa mi objavi ten herpes, potom zvysene teploty a bojujem s tym tyzden... 😔
ale prd sa mi tam skryva 😀 😀 😀 . prave ze som sa na to vyprdla tento mesiac, ze si uzijem akcne vikendy, tak som bajkovala o sto dvesto, bola na ture a vyskusala si este jeden adrenalinovy sportik 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

😎 ja nie som az tak blba ako sa vam zdam 😎

dufam ze si vecer nezabudnem nastavit budik aby sme nezaspali na nas umely sexik 😀

nellie_
3. sep 2009

moncika a to kto povedal, ze sa nam zdas blba???? 😨 😨 😨 povedz nech ho utrieskam 😀 😀 😀

moncika takze zajtra si to uzijes s pipetou čo??? 😀 😀

shandy aky adrenalinovy sportik???? nebodaj si sa vrhala hlavou dole na gumenom lane??? 😨 😀 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

😀 veru s pipetou. a s dalsim dokrotom 🙄 ked som ho zbadala ze presiel cez xodbu do ordinacie tak som stuxla kamosku do boku ze :"toho som este nemala!" 😀 😀 😀

shandy
3. sep 2009

hehe moncurik ty si taka promiskuitna co sa lekarov tyka? 😀 😀 😀
nellie IP

nellie_
3. sep 2009

shandy to nevies ze moncika to robila uz so vsetkymi chlapmi na klinike??? 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

no ha ha ha nellie 🙄

😀 😀 😀

shandy
3. sep 2009

no so vsetkymi este nie, este jeden ju caka v piatok 😀 😀 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

juj neserte ma 😠 ale v jednom mate prevdu ked uz som tolko xlapov vystriedala aspon jeden by ma mohol konecne oplodnit 😅

matusik111
3. sep 2009

tak sa pridam torsku aj ja, ale iba na skok, .... tak moncika si ide dnes sexikovat , aj ja by som veru isla.... ale ja musim pockat aspon do soboty - nedele. a ten dalsi vikend sa chystame na veleke oplodnovanie 😀 😀 😀 . Ve d ma poznate, ja planujem sex na cely vikend a moj manzelik nema cas a chut 😀 😀 😀 . a to mame buduci vikend tu velku oslavu , tak som sama zvedava.
Shandy, veru mas pekny graf, nemusis prezradzat , ze je to z vysokej teploty, ... hlavne , ze sa budeme vytesovat spolu.

Nellie, ja som stastna, ze mozem byt vratnicka, je to uplne uzasna robota a vsetci sa klanaju 😀 😀

shandy
3. sep 2009

ahoj matusik,
hehe, neni nist nad planovany sex 😀 😀 😝 , iba ak neplanovany 😀
matusik a ba, veru som to musela napisat, lebo ty by si bola prva, co by si zo mna urobila kvoli tej teplote tehulu 😀 😀 😀

matusik111
3. sep 2009

len ide o to, ze u niekoho sa da planovat, ale nie s mojim manzelom 😀 😀 😀 mne sa pacila vavenka, ta si povedala, ze bude sex kazdy den cez ovulku a podarilo sa. Ziadne , kedy mam chut, ale ked treba 🙂
Takze vyskusame aj taku metodu 😀 😀

moncika15
autor
3. sep 2009

no keby som mala ja planovat sex ze dnes,zajtra, aj pozajtra tak si budem musiet zohnat aspon dvox nahradnikov 😅 😀

shandy
3. sep 2009

no matusik to robime aj my, ze sex kazdy den cez plodne dni (ovulka je iba v jeden), ale vidis zatial nist 😔 😀 , no snad raz sa zadari 😀 😀 😀 . my uz sme skusili vsetko aj obden aj kazdy den 😀
nooo moncur, tak uz zacni pomaly zhanat 🙂

moncika15
autor
3. sep 2009

idem do robotky , dnesok uz hadam zvladnem

pozdravujet jarulku 🙂

papa

shandy
3. sep 2009

budemeeee, tak nech ti to rychlo odsypa a zajtra sa drzkaj 🙂 🙂

nellie_
3. sep 2009

no uz som tu ..... 😀 😀

obchodaci vypadli a ja mam konecne fraj 😎 😎

shandy
3. sep 2009

ty si taka frajla? 😀 😀 😀
a mne sa nic nesce, ani k tomu dokimu ist...sa mi zda, ze ma mykoza oblieha a nexce sa mi na tu kozu vyliezat 😔 🙄

jarulai
3. sep 2009

ahojte babulky 🙂
je tu niekto? idem si vas precitat - ste sa zase nejak rozsupli 😀

jarulai
3. sep 2009

no tak uz som vas docitala 😝

moncurik, drzkam dnes paste,ked uz si ides uzivat s tou pipetou, tak nech ta aspon oplodni 😉 😵

shandy, dufam, ze si nola u toho dokiho - ci cakas, kym sa mykoza poriadne rozbehne ako u mna abudes cikat sklo 😠 len to neodkladaj, lebo dostanes po holej 😉

nellie, tak si si dnes uzila bozkavania 😀 dufam, ze mas aspon muza prec 😀

matusik, neplanuj nic, nasilu sa neda 😉 taky spontanny seksik je lepsi 😉 😵

jarulai
3. sep 2009

no zase som si popisala sama so sebou 😀 ako inak, ze ☹

talze - uz zacinam byt otravna, co 😝 😀 ale ked inak nedate: navrhujem stretko 20.9./nedela/ o 14.00 v PD - presne miesto sa dohodnite. a som zvedava, co z tohto zajtra bude - dufam, ze ma nesklamete a uz sa dohodnete, lebo bude aj koniec roka, kym sa stretneme 😖

zajtra vecer som tu ako na koni a kedze potom rano nevstavam, tak ak tu niekto bude /co by som bola rada, keby sa tu uz s niekym aj konecne stretnem a nepisem si len na schizu 😀 / mozem tu byt aj do noci 😉 😵

takze vsetkym pekny vecer a moncike uspesne oplodnenie 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre