Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
4. sep 2009

moni - no neviem ako ti pomoct... fakt jedine vyplac sa a musis sa s tym vyrovnat.. ine ti neostava.. su to brutalne zaberaky na psychiku taketo situacie.... ☹ ☹

ale ved spg sa u muza meni takze ono sa to zas vylepsi uvidis....

shandy
4. sep 2009

moncurik, ale nooo, ved mas muzika, rodinu, kamaratov. urcite babo nie je jediny dovod, preco mat dovod zit...
moncur!!! nevymyslaj, noooooooooooo. pridem ti dat 25 po holej, kludne aj do noveho mesta 😝

nellie_
4. sep 2009

Moni ja verim, ze za par dni to bude lepsie... 😉

nellie_
4. sep 2009

Moncurik to ake chutne oslovenie 😉

moju segru volam Moniska alebo Monička 😀 😀 😀 nejak je vela Monik v poslednej dobe okolo mna 😀
aha tot hned ste dve Moničky 😵 😵 😵

shandy
4. sep 2009

ze jo? 😀 😀 😀
mne sa nist nexce, najradsej by som si schrupla, ale hlad mi nedovoli 😀

nellie_
4. sep 2009

zavidim ti ten hlad shandy... 😀 😀 😀
ja som taka prezrataaaaaaaaa 😀 😀 😀

jarulai
4. sep 2009

ahoooojte

nellie_
4. sep 2009

ahooooj

jarulai
4. sep 2009

sme tu len my dve?co nove - ste toho zase popisali, ze to ani nebudem mat kedy precitat 😝

moncika15
autor
4. sep 2009

ahojte, uz som tu zas

jarulai
4. sep 2009

ahoj moncurik 🙂

prave som citala na predchadzajucej stranke ako ste dopadli /dalej som sa zatial nedostala/ -je mi to luto, ze takto to je. ja na tvojom mieste by som veru slzy nezadrziavala, ja by som im tam rumazgala na plnej ciare - si sa pekne drzala

jarulai
4. sep 2009

babulka, pridem za asi 10min 😉

jarulai
4. sep 2009

uz som tuuuuuu 😉 kde ste sa stratili ☹

nellie_
4. sep 2009

ja som tu 😎 😎 😎

jarulai
4. sep 2009

a stracas rec, ci co? ved nahod nieco - a nech je to vesele 😉

nellie_
4. sep 2009

no nejak som dneska moc rozlietana 😀 😀 😀 😀

dnes mi dojde drahyyyyy 😎 😎 😎 😎 tak sa tesim, dufam ze este nebudem spat... sice dnes laska nebude, kedze domrchovavam, ale to nevadi.. hlavne ze pride domov 😵 😵

jarulai
4. sep 2009

a kedy ti ma dojst? ze by som ta tu udrzala dovtedy pri vedomi 😉 😀

nellie_
4. sep 2009

vobec neviem kedy dojde... ze mi zavola ked bude na SR a potom to ma taku polhodinku domov 😵 😵

jarulai
4. sep 2009

to robieval aj moj muzik - vlastne aj robieva, teraz volava z letiska, ze uz je tam. predtym volaval z "hranic" a tiez mu to trvalo este nejaku hodku domkov 😉

a co tam po tom, ze uz domrchovavas - ved to uz neni take, ze bleee, nie?

nellie_
4. sep 2009

nie uz pohodka, ale moj drahy nenavidi len suchot vlozky.. takze pre neho je vsetko bleee kym neni total vzduch cisty...fajnovy je 😀 😀 😀

a tebe vlastne kde tvoj muzik robi jarul??? nejak neviem uz.. stracam prehlad 😅

jarulai
4. sep 2009

mojmu je teda suchot vlozky suma-fuk 😀 😀 😀 a stihne to este kym odide?

moj muzik teraz robi predsa vo svedsku - zabudlivka 😉 😀

nellie_
4. sep 2009

neboj on stiha vsetko 😀 😀 😀 😀
a ved my sme spolu skoro stale.. 😀 😀 teda on chodi prec na 2 dni, max na 3 😉

fu vo svedsku???? to som nejak prehliadla 😅 😅 😅 a to co tam robi?????

jarulai
4. sep 2009

robi ako drak 😉 😀

ved ty ho mas dost casto domka - ja ze chodi aspon na cely tyzden 😕

moncika15
autor
4. sep 2009

ahojte aj ja som tu ale nejako nemam naladu komunikovat, len si vas citam 😅 vy tu vediete konverzaciu ako keby ste sa poznali 2 den....ze ani jedna nevie o druhej zakladne info

jarulai
4. sep 2009

ahoj monicka 🙂 aspon trosku sa nam snad podarilo ta rozveselit 😉

no ja neviem, to nellie nejako resetlo, ze vsetko pozabudala 😀 😀 😀 to vies - piatok poobede si resetujem hlavu... 😀 😀 😀

moncika15
autor
4. sep 2009

v piatok podvecer ,jaru 😉

jarulai
4. sep 2009

no vidis - uz aj ja som resetnuta 😀 a vies, ze som nad tym rozmyslala, ze co to tam je 😉 😀

nellie_
4. sep 2009

nie som resetlooooooooo 🙄
len nejak na to nikdy neprisla rec ked som s jarulkou pisala no... 😅
ale teraz uz budem vedieeeeeeeeet..... 😉 🙂 😵 😵

no on chodi na 2-3 dni jednu jazdu, ale on jazdi niekedy stale.. ze napr. v pondelok ide, vrati sa v stredu vecer, vo stvrtok ide a pride v sobotu.. a ked ide do anlgicka to ide aj na 5-6 dni a ked ide portugalsko tak to je prec vyse tyzdna.. to ako kedy... ☹
preto ja nikdy neviem ako robi.. on to ma tak ze zo dna na den ako mu spediterka najde jazdy 🙄

jarulai
4. sep 2009

nellie, neplac, ved aj ja som uz resetla 😉 😀

asi sa budeme musiet s tou spediterkou povypravat- hlavne, ked budes mat ovulku, nech nerobi hovadiny 😉

moncika15
autor
4. sep 2009

nellie, on je kamionista? aj moj svagor je a uz ma 2 deti ktore ani nevie kedy a ak spravil 😅 jazdi uz 8 rokov a vobec ho to niek nepoznacilo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre