Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
22. sep 2009

no ona ma tak jemne zvozila.. zasa ziadne vulgarity a plutie do tvare ani nic... 😀 😀 😀
ved mi sa mame s martinkou rady.. zeeee??? 😉 😎 😎

ty uzivas gynex?? ten some este neskusala... vidis to dobry tip.. mozno ked doberiem tieto Femi tak si svihnem gynex.... aj ja chcem natahovačkuuuuuu 😀

shandy
22. sep 2009

kuuua, ved to nic nebolo... 😀 😀 😀 , aj ked tamto je aj na mierumilovneho matusika dost 😀
hej, gynexujem, uz tusim treti mesiac, ale minuly som brala len tyzden, lebo sa mi minul 😅
no fakt, inak aj predtym ked som ho brala poctivejsie som tusim mala natahovak 😀

nellie_
22. sep 2009

shandy sak vravim... ze ja som dama... 😎 😀 😀
a co je na matusika dost???? 😕 😕 ci predsa som daco pokaslala??? 😅

shandy
22. sep 2009

ale nie, matusik je vtipalek, isto to zobrala s humorom 😀 😀 😀
dama nedama 😀 , hladna som, sakris prace...

nellie_
22. sep 2009

shandy sme dveeee.... 😅

len ja tupa, som si dneska povedala ze dietujem.. tak tu trpim pri polystyrenovych raciolkach 😀 😀

shandy
22. sep 2009

no uz som daco zbodla, ale aj tak mi bolo malo 😔 🙄
no hadam daco poobede este sladke dam 😀 😀
to fakt? no moja, to ti teda vobec nezavidim 😀 . inak my mame na recepcii logo z polystyrenu, tak keby si bola veeelmi hladna, mozes prist. Jedno pismeno mas tak na cely den 😀 😀

nellie_
22. sep 2009

shandy to take mame aj my tu vo firme... 😀 😀 😀 😀
keby mam az taku krizu 😀 😀

sak za chvilu uz pojdem domov a tam to napravim.. nejak dietne.. 😅

matusik111
22. sep 2009

babulky, prepacte, ked som na vas zla,.... ja uz budem radsej tichucko 😀 😀 😀 , ja by som vas nechcela nikdy nahnevat . Tak ja som ufrflana stara baba 😎 😎 😎 , ano, ktora je nespokojna s grafom, lebo furt nechce byt tehulkovy 😝 😝 😝 , ked jedneho dna bude zeleny, tak ho vychvalim do nebies 😀 😀
Idem si vas docitat

matusik111
22. sep 2009

Babulky, vy ste ma trosku ohovorili 😀 😀 😀 , ale ja sa na Nelie nehnevam, ved ona je moja partacka s ktorou si mozem rano pisat, lebo vsetky babuly ako Shandy makaju v praci 😀 😀 😀

Ja ked som zacala s Gynexom , tak som mala pekny hlien, ale od vtedy som uz nikdy taky nemala. Aj tento mesiac som ho brala a nic ☹ Tak neviem, ci je to prave vdaka tomu.
a stoji to 700 sk
Mne sa celkom zapacila tema na ten eggovy hlien , ktory sa da kupit. To by som veru skusila, to sa mi celkom paci. Len vela toho tam nebolo popisane a hlavne sa toneda objednat na slovensku.

matusik111
22. sep 2009

Babulky, je mozne si kupit lubrikant a gel , ktory vytvara vhodne prostredie pre spermie 🙂 Stoji to 14 GBP + postovne. Akurat sa planuje to kupit pre viacere a postovne bude lacnejsie., Organizuje to Andzi 🙂

nellie_
22. sep 2009

matusik tiez som si objednala ten gel... 😀 😀 😀
ved co.. co ma nezabije to ma posilni 😀 😀 😀 teda ked nie mna aspon spermošov 😀 😀 😀

shandy
22. sep 2009

blaznive 😀 😀 😀 , idem to kuknut 😉

shandy
22. sep 2009

ale co prdim na to, doma kuknem, uz sa mi tu nesce byt, som hladna ako cenkovej deti (ano uz zasa) 😀 😀 a musim aj nieco pozehlit a este potraviny, bleeeee, tak pekny vecer nellie, mozno sa este stavim na chvilu 😉 , pa pa

shandy
22. sep 2009

teda vsetkym pekny vecer 🙂

nellie_
22. sep 2009

to si doteraz bola v robote??? no maaaaaaaarnost sediva.. ak nie si riaditelka tak ta obdivujem 😀 😀 😀
ja som uz 2,5 hodiny doma 😎 😎
uz som aj nakup stihla a vyvesila pradlo a nevarim, kedze drahy je prec takze som pojedla iba co chladnicka dala.. 😀 😀 😀

matusik111
22. sep 2009

Nellie, ty si tiez potvrdila a dohodla sa s Andiz ? Ja som na to zvedava a spolieham sa aspon na lepsi sexik, ked uz je tak suchu u nas 😀 😀 😀 😀

nellie_
22. sep 2009

no napisala som jej do IP ze tiez mam o ten gel zaujem... tak som zvedava ze kolko bab sa jej ozve 😀
ale dufam, ze ho bude fakt objednavat.. to by bolo super 😎 😎
normalne sa na to tesim 😀

matusik111
22. sep 2009

super, to je dobry napad a ja urcite idem do toho,. Ja som mala taky natahovaci hlien v januari a ja mam pocit, ze vtedy sa aj nieco stalo, lebo mala som zvlastny prichod mrchy,.
Rada by som toodskusala do vianoc aspon 2 cykly a potom uz naozaj Helios isty.

matusik111
22. sep 2009

ja uz dnes koncim, tak zatial pa-pa a pekny vecer

nellie_
23. sep 2009

dobre ranko... 😀 😀 😀 😀

vypada to ze som po ovu.... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😎 😎
skoda, ze sme to este vcera nepoistili.. ale aspon ze sme plodili v pondelok večer...

matusik111
23. sep 2009

dobre ranko, tak ja celu noc nespim a cakam kedy budem moct vstat z postele 🙂 , normalne sa tesim na ten gel a mam pocit, ze by to mohlo zabrat.
Prikladam grafy
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

nellie_
23. sep 2009

matusik este stale ides nadavat na tvoj graf???? ved ho mas faaaaaaakt pekny... 😉

matusik111
23. sep 2009

konecne stupla teplota 🙂 to asi preto, lebo sa zlakla toho gelu 😀 😀 😀 😀

nellie_
23. sep 2009

dufam, ze aj ta moja sa zlakla a stupla ovulkovo.. lebo ak to zajtra padne ma porazi 😅

matusik111
23. sep 2009

Nellie, myslim, ze je dost vysoko na to aby si s Teba robila dobry den 😀 😀 , ja myslim, ze sa uz spermosky nahanaju s vajkom , tak nech sa uz len chytia za ruky a skamaratia 😵 😵 😵 , nauciala si svoje vajka dobrej vychove??? Nie ze bude namyslene a bude sa tvarit, ze nema zaujem 😀 😀 😀

nellie_
23. sep 2009

matusik moje vajko je velmi dobre vychovane... len dufam ze spermosi nabrali ružea uz pekne vyklopkavaju 😀 😀 😀 😀

shandy
23. sep 2009

caute zaby, kks vy tu mate aku basnicku hodinku 😀 😀
tak baby ja uz ma treti den taky egg, ze fakt asi na tych 7 centi, to som hadam este nemala, mne je ten gel zbytocny 😅
nelllie krasna ovulka 😵 , nemyslim, ze by si sz teba strielala, podla mna prebehla 😉 🙂 , staci ze ste ten pondelok, drzim palce na vysledok 😵 😵
matusik, presne to iste mi napadlo co nelke, ked som videla tvoj graf...uz sa nestazujes?? 😀 😀 , mozno ten gel uz ani potrebovat nebudes 😉
moja ovulka si dufam pocka na draheho, zajtra mi donde 😵 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
bola som rano na odbere krvi kvoli stitnej, tak preto az tak neskoro 🙂

nellie_
23. sep 2009

no ahoj shandinka 😀 😀 😀 (aka zaujimava zdrobneninka 😀 😀 😀 )

vau ze 7 cm.. ty koky to ja mozem len snivat... 😀 😀 😀 😀 ja som teraz nemala ziadny hlien.. ja vkladam nadeje do toho umeleho 😀 😀 😀

a ja uz ze kde si tolko.... 😎 😎

shandy
23. sep 2009

jeeeej to pekne 😵 😵 😵
no ja som to nellie tiez doteraz nemala, ale teraz uffff 😀 😀 😀 , kua, len drahy v prdeli....asi pojdem za susedom 😀 , inak ovu test vcera negativny...tak mozno bol pozitivny v pondelok sakris, co by znamenalo, ze ta potvora na O pride dnes...no nechame sa prekvapkat 😀 😀
nellie kriminalna policia patra? 😀 😀

nellie_
23. sep 2009

shandy ano patra 😀 😀 😀
aj mne sa paaaaaaaci ta shandinka... 😵 😵 😵
no to poznam ked je ovu doma a drahy v prdeli.. 😅 ale ved ked si mala negativny ovu test tak hadam pocka na draheho.. kedy sa ma vratit? 😉

my mame dnes 2 roky, 2 mesiace a 2 dni od svadby... 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre