Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
2. okt 2009

jarul ved si chcela by si drahy zobol ked dojde.. 😀 😀
inak ani mne by sa nechcelo 😉

shandy
2. okt 2009

nemysli si, ze ma to bavi, lenze on je taky typek, co nema rodinu a ani take ambicie, takze vobec ho take veci nenapadnu, ze by mal niekto v piatok aj nieco ine na praci ako mu vyrabal hluposti 😠 😠

nellie_
2. okt 2009

shandy to je fakt riadny pako potom.. jooooj.... 😠 😠 😠 😠
takto ta tam drzat.... ☹

jarulai
2. okt 2009

shandy, to mas teda sefa 😠 chuda moje

nellie, neboj, ved ja sa k tomu odhodlam - mozno 😀 😀 😀 aj tak pride asi az okolo 21.30, takze este stiham 😉

nellie_
2. okt 2009

jarul, ahaaa... tak to stihnes aj dva druhy napiect este... 😉

ja sa prave napchavam cesnovinou do ktorej som svihla vajicka.. cize jak keby cestovina s prazenicou 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

nejak pomaly dnes pises..... 😕

jarulai
2. okt 2009

ja kukam este kadejake ine stranky 😉 😀

to poznam - setovinu s vajcom - z nudze cnost, ze 😉 😀

shandy
2. okt 2009

no to je, ale ved on to pochopi o com je zivot, ked bude neskoro, bude uz stary zatrpknuty mladenec a najhorsie, ze bude sam... 🙄
jarulka ani mne by sa nexcelo piect. dakujeeeeem, ej veru narodila 😀
my ideme ku svokre na veceru chuda, caka uz pol hodku na nas 😕 🙂

nellie_
2. okt 2009

jarul presne tak z nudze cnost.... 😀 😀 😀
teraz kukam odsudene este.. co som vcera odospala... 😀 😀

shandy
2. okt 2009

alebo lenivost, nie? ja som taka ista, aj prazenica je mi dobra 😀 😀 😀

jarulai
2. okt 2009

tomu sa vravi upliest z ho...bic, ze 😀

no vyzera to tak, ze moj muzik nakoniec bude musiet pockat na kolac zajtra 😀 😀 😀 ale nie, este par min. a pojdem na to 😉

shandy
2. okt 2009

😀 😀 😀 veriiime jarulka 😀 😝
teda kde ty na tie vyrazy chodis 😀

jarulai
2. okt 2009

by si sa cudovala 😀 😀 😀

no ja som dnes tak, ze keby lenivost kvitla, tak ruzovy haj by popri mne asi zvadol 😀 😀 😀 nellie, si ma unavila 😀 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

jarul no tak diiiiiiiik.. akoze ze by som bola taka vysavacka energie????
inak aj ja som nejak KO asi to bolo vzajomne 😀 😀 😀 😀 😀

idem ja asi do sprchy a zalahnut pred telku.... 😅 😅

jarulai
2. okt 2009

ale nieeeee, nellie, tak som to nemyslela. skor tak, ze som sa na to stretko tolko chystala, az som teraz unavena 😀 😀 😀 mne sa este aj snivat bude o tebe 😀 😀 😀

nellie_
2. okt 2009

prajem vam krasny vikend.. uzite si manzelikov aj za mna kedze ja mam single vikend... 😅
tak ahojte... 😉 😵 😵

shandy
2. okt 2009

sa divite? ved kto by vam dvom stihal 😀 😀 😀 😀
tak bru nocku vam zeny moje, idem aj ja uz pomalicky k tej svokre na veceru 🙂 🙂
tak si uzite vikendik, v pondelok sa hlasim 🤐

jarulai
2. okt 2009

OK, tak idem uz aj ja.

krasny vikendik vsetkym, nellie, ty neplac, za chvilu ho tu mas domka...a oddychnite si 😉 pondelok ideme na ten spg, neviem,ci sem stihnem este vecer dojst. ak nie, tak vas budem informovat utorok alebo SMS 😉

pa-pa

moncika15
autor
2. okt 2009

ahojte ☹
tak sa k vam pripajam zase.nenesiem dobre spravy 😔
dnes sme mali ist na dalsie IUI ale zase nam ho zrusili. s tym ze nam dr. radi neplytvat nan peniaze a radsej odkladat na IVF. dalsi postup je ze mm pojde na krv do GYNFIVu a ked si pojdeme pre vysledky tak nam povedia co dalej. planuje sa operacia a potom pohovor pred IVF.
samozrejme zase som sa v ordinacii zrutila 😅 . dr. ma utesoval tym ze nie sme beznadejny pripad, ze nemame vesat hlavu a ak mame ozaj snahu mat mimi tak urcite nestracat cas a "nemrhat" peniazmi na IUI. ze teraz mi to pripada ako koniec sveta ale ze su horsie veci. lebo ked problem riesime tak nam ho isto moderna medicina pomoze vyriesit, horsie je ze vela zien ma rakovinu, neliecia sa a do dvox rokov zomru. tomu som sa len pousmiala lebo ja som v tej xvyli po nicom inom netuzila.... len zomriet a mat pokoj!

shandy
2. okt 2009

ahoj moncuuurik,
tak to je mi luto, ale moni doktor ma asi pravdu, kaslite na IUI a chodte rovno na IVF, ved on vie o com hovori. mal pravdu doktor, ved deti aj ked su dolezite, nie su zas cely nas zivot...ved ako si zila doteraz? vedela si zit aj bez nich a ja myslim, ze tiez nie ste beznadejny pripad, ze to chce len cas...moncur hlavu hore a vela sil do dalsieho snazilkovania. 😔 😵

moncika15
autor
2. okt 2009

dakujem za podporu,shandy
pre mna su deti zivot... ja od svojix 15tyx rokov mesiac co mesiac cakam ze nepride mrska 😅 🙂

stretko sa uz konalo? 😕

matusik111
3. okt 2009

ahojte kocky, tak som vas isla precitat co sa to tu dialo, a vidim ze veru veselo. Tak 2 babulky mali pekne stretko, tak aspon budu ako " predskokani" na spolocnom stretku. Ja by som navrhovala stretko, ked Jarulke odide muzik do prace.
A ako dopadol kolac, Jarulka?? Upiekla si?? Piekol uz niekto puncovu tortu?? Ja sa na to chystam, ale este nemam daky lahky a dobry recept 😀 😀

Moncika, ja by som suhlasila s doktoro tiez a ja by som sa prave tesila na IVF, lebo je to ta maximalna sanca ako otehotniet . Nam sice hovoria , ze by sme mali byt zdravy par, ale ja by som na IVF urcite isla a mozno tam aj skoncim. Jedine co by som sa bala su tie prekliate inekcie kazdy den asi mesiac.
Ja osobne dostavam nadej, ze sa na januari vybereme do Heliosu a tam nam pomozu. Moncika, ber to tak, ze posuniete sa k odbornikom , ktory vam pomozu dosiahnut zazrak. Naozaj to ma zmysel a nadej bojovat.
Drzim palceky.

jarulai
4. okt 2009

ahojte babenky 😵

joooooj, moncika to mi je luto. ale dala by som tiez na doktora - chodte na IVF a uvidis - podari sa, urcite 😉 nestracaj nadej - mas predsa pri sebe muzika, lubite sa a pomocou lekarov budete coskoro cakat mimko 😉

matusik - kolac sa piatok nekonal - som dosla domkov a uz mi muzik volal, ze su uz pri NR, za 20min dojde. a ked prisiel, lahol, ze on je strasne ustaty a netrvalo dlho a uz spinkal 😉ale urobila som ho sobotu a bol aj jedly 😀 😀 😀

nellie_
5. okt 2009

dobre ranko 😉 🙂 🙂

tak ja dnes vypadam asi takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie celkom fajn grafik.. 😀 😀

matusik111
5. okt 2009

dobre ranko, Nelie, takze kazdym dnom si potvrdena viac a viac tehulka, si si toho vedoma ??? 😵 😵
Ja prikladam moje grafy , ak bola ovulka, tak z toho nic nebude ☹ ☹ ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

simib
5. okt 2009
matusik111
5. okt 2009

U nas bol vcera taky trapas, ze hruza. Asi je to vsetko moja chyba a moja psychika. Tento mesiac je pre mna velmi tazky, dako to zle znasam. Vcera sme mali cely den taku peknu pohodu, boli sme na vyete v Turzovke. Neviem ci poznate, ale je to posvatne miesto. Cely den sme sa tesili, ze sa vecer pekne pomilujeme ako bodka za peknou nedelou. Zacinali sme az o 22:30 a to som uz bola nervozna, ze je moc hodin a skoncilo to tak, ze som bola suchsia ako suchy papier 😀 😀 😀 😀 , takze z toho nic nebolo a mame dalsi mesiac , co sa nepodarilo ☹ ☹ Mna to kazdy mesiac lame viac a viac.

matusik111
5. okt 2009

a este som zabudla ,..... pila som poctivo alchemilku, ze by to pomohlo , ale sucho a sucho a sucho 😀 😀 😀

nellie_
5. okt 2009

simib do kelu.... drzis sa fakt krasne.. mozno by si mala skusit inu znacku testu... 😅

matusik, to sa nemozes tak nechat deptat... ty by si fakt mala prestat meriat ved pozri co to s tebou robi.. 😠
ved to nemozes brat ze iba plodite.. milovanie si musis pekne uzit so vsetkym co k tomu patri a nie iba nahanat manzelika nech na teba skoci a oplodni ta.. 😉 a to ani po predohre sa suchoty neodstrania?? sorry ze sa tak otvorene pytam ale zaujima ma to.... 😉 nevysvetuj si to v zlom Maťka.. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre