Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

simib
8. okt 2009

Ten Dithiaden berie malá nie ja.Netestovala.Načo???

nellie_
8. okt 2009

joj simib tak nech sa rychlo malej ulavi.... ☹

simib
8. okt 2009

Ďakujem Nellie.No snáď. 🙂

nellie_
8. okt 2009

simib nie snad, ale urcite... 😉

shandy
8. okt 2009

chudiatok dieta, take silne lieky brat...uffff 😔 🙄
veru, nech je rychlo fit 🙂 🙂
no ja neviem teda, tak zajtra mozno ten test, ked nepride mrcha e neklesne teplota, hm?

simib
8. okt 2009

Hurááá.Konečne dorazila. 🙂 🙂 🙂

shandy
8. okt 2009

simi ty trdlo 😀 😀 😀
tak mozes volat lekarovi, co? 🙂
no ved neboj simi, mi ta budeme coskoro nasledovat a vyvesime aj my cervene trenky 😀

nellie_
8. okt 2009

simib, takze o 2 tyzdne dalsi plodiaci ritual 😉 🙂

simib
8. okt 2009

Prečo trdlo?No budem mu volať a objednám sa.A plodiaci rituál???No neviem.Kašlem na celé plodenie.Ani merať nebudem,načo?Chcem aby ma to pekne samo prekvapilo.

shandy
8. okt 2009

len tak, ze sa tesis z mrchy 😀 😀 😀
simib ja by som to urobila hned keby sa dalo, ale ten moj doki je neunavny, furt chce zistit, co ten moj lavy vajecnik, tak zas budem musiet ist na folikulometriu 😀 a minule som sa pytala, ci mam merat, ze hej 😔 🙄 a uz ma to taaak nebavi, teda aspon cez tu LF, ten zaciatok do ovule je ok, ale potom sa to taha a zbytocne to stresuje. este budem merat, kym mam VIP a potom sa na to vybodnem aj ja 😀

simib
8. okt 2009

Hej prvý krát konečne nerevem,ale teším sa.Ja neviem čo bude so mnou robiť lekár.Keď som tam bola pred 2 mes.tak povedal,že ešte 2 cykly a bude to 9mes.čo sa snažíme a že to začneme riešiť.Takže som zvedavá,čo bude.

jarulai
8. okt 2009

ahojte babulky 🙂
ste tu niekto?

balambi
8. okt 2009

ahojte babulky, môžem sa k vám pridať?

matusik111
8. okt 2009

ja som tuuuuuuu 🙂 Balambi, jasne, pridaj sa ku nam. Tiez smutis za muzikom ??? 😎 😎

jarulai
8. okt 2009

no uz som docitala 😉

matusik - pre mna moze byt toho 22.10. 😉

vitaj balambi 😵 hod nejake kratke info o sebe

matusik111
8. okt 2009

jarulka, uz tu stretavku davame dokopy,.... co nato povies ??

jarulai
8. okt 2009

no ved vravim, ze 22.10.moze byt, muzik mi pride na druhy den, tak mu navarim dopredu a mozem byt stvrtok len vasa 😉 len uz to dajme konecne dokopy 😉

balambi
8. okt 2009

juu, ďakujem 😀
matusik - veru smútim, ale zajtra príde, tak už bude veselšie... 😅
jarulai, neviem čo by som tak napísala...som slobodná, s priateľom sa asi rok snažilkujeme o mimi, ale neúspešne... ☹ nuž ale ako to stihnúť, keď sme spolu len cez víkend? zatiaľ som to veľmi neriešila, ale minulý týždeň som bola u Dr. a že je všetko v poriadku, tak počkám ešte tento mesiac na mrchu a ak tá potvora dorazí, dáme sa do väčšieho pátrania...aaale, dnes som si kúpila kys.listovú... 🙂 🙂
ak som na niečo zabudla, kludne sa pýtajte...

balambi
8. okt 2009

ozaj, aj vy všetky ste na tom tak, že polovičky sú niekde mimi domu? ☹ a na ako dlho?

matusik111
8. okt 2009

super, takze verejne ozamujem , ze 22.10. mame rande a pojdeme spolu na kavicku. Len problem je v tom, ze tehulka mala kupovat zmrzlinu ,.... tak sup-sup , niekto aby mal //.

jarulai
8. okt 2009

balambi, mne tiez chodi muzik do zahranicia a na 2tyzdne ☹ doma je potom len tyzden...takze vitaj medzi nami - osamelymi

matusik111
8. okt 2009

a Jarulka, ty mas zaujem navstivit aj bylinkarku ??? Lebo ja som chcela tam ist. ale nie sama 😀 😀 😀
a casovo by si to asi ako stihala ??? Kedy ste schopne babulky prist do Piestan ???

Balambi , my sme tu vsetky take slamene vdovy a muzikovia / partner pracuje v zahranici a chodia domov na vikendy, alebo ...... ved ohovorte svojich muzikov 😵 😵
Moj chodi domov stvrtok a v pondelok odchadza,... takze 4 noci doma a 3 noci smutim. Tiez sa snazime rok a vyhovarame sa na "netriafanie " do plodnych dni.

jarulai
8. okt 2009

matusik, cas si urcite samy - ja si aj tak zoberiem dovku, lebo inak robim do 15.30 a kym by som sa dostala do PN...radsej by som niekedy skor - dufam, ze to tete bylinkarke bude vyhovovat, lebo by som rada k nej skocila 😉

balambi
8. okt 2009

ten môj chodí na týždňovky a domov je len na víkend a ako na potvoru si aj tá ovulka robí čo chce a vždy dorazí presne v prostred týždňa....si robí čo chce, ale však jej dohovorím
babulky, keby som si objavila // tak by som prišla kamkoľvek a kúpila toľko zmrzliny, že by ste žiadnu nechceli ani len vidieť minimálne 3 dni... / tak krátko len preto, aby si mohla // nájsť aj niektorá iná... 😀 ináč by som tam dala rok... /

jarulai
8. okt 2009

balambi, ja by som k tej zmrzline kupila este aj nejaky zakusok, keby si najdem //
neboj, coskoro sa nam to tu vsetkym podari najst si tie //

matusik111
8. okt 2009

takze Jarulka ma dovolenku, ja tiez, ..... Nelie a Shandy ako ste na tom s casom ???

balambi
8. okt 2009

a ako to zvládate, lebo ja som mala včera taaaaaaaaaku krízu...aj som si poplakala... ☹ to bola asi prvá a dúfam, že aj posledná....a môžem si za to sama, lebo som nevydržala a robila si test ešte pred mrchou a jasne že vyšla negatívne 😠 ....ale ked m bude mať narodeniny a bol by to pekný darček...

balambi
8. okt 2009

aj celú cukráreň... 😀 😀 😀

matusik111
8. okt 2009

a kedy ma mm narodeniny ??? a ktory si den ?? meras si BT ? a kolko mas rokov ? To je ako vysluch 😀 😀 😀 , daufam,ze sa neurazis

jarulai
8. okt 2009

balambi, myslis, ze na mna za tie 2tyzdne obcas nepride kriza?a aka...keby si len vedela - babulky vedia, ze matusik...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre