Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
8. okt 2009

Balambi, zalezi, ci prisla kriza ze zas neni // , alebo kriza , ze si sama bez muzika.

Ja sa tu hlasim ako najvacsia " krizova" 😀 😀 😀 a v poslednej dobe som uplne vynimocne najlepsia 😀 😀 Ja stresujem, ze som sama, netriafamae sa do ovulky a najvacsi problem je to, ze mojmu muzikovi sa nechce sexikovat,..... takze, u nas najdes utechu a povzbudime Ta , neboj

matusik111
8. okt 2009

babulky, muzik je doma, koncim pa

jarulai
8. okt 2009

matusik, tak si uzi muzika a dajte mi potom vediet ohladom toho stretka 😉 bo neviem, ci sa sem zastavim este - muzik mi v nedelu uz odchadza ☹ takze vecery su nase 😉

balambi
8. okt 2009

nieee, to je v pohode...ved som písala že sa máte pýtať...mám 31 🙄 a mm má nerodky teraz v sobotu, teplotu si nemeram, ale robila som si ovu test a ovulku cítim...som 28 DC...

jarulai
8. okt 2009

balambi a ake dlhe mavas cykly?

balambi
8. okt 2009

😀 Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀
kríza prišla skôr ako súhrn "drobnosti" - sama doma, test bez //, otázky okolia kedy?, babatka okolo mňa, únava...a tak...drobnosti... 🙂

balambi
8. okt 2009

matusik užite si to 🙂
mávam tak 30 - 32 dní, ale za posledné 3 mesiace sa mi to posúvalo tak o 2 dni skôr každý mesiac...

jarulai
8. okt 2009

balambi, tak sa neponahlaj s testovanim 😉 neboj, ono to pride v ten pravy cas 😉

to poznam - a hlavne tie otazky a "mudre reci" okolia ma vedia maximalne dozrat 😠 a zvlast od istych ludi...

balambi
8. okt 2009

ja viem, len som chcela mať darček...ináč vždy vydržím až do mrchy...
veru, tie reči sú na nervy...k našim chodím tak, že otváram dvere a kričím "nie som tehotnááá... 😀 ", ale oni to na šťastie berú s rezervou a v pohode..

jarulai
8. okt 2009

no nasi nastastie nemaju ziadne pripomienky, lebo vedia, ze sa uz dlho snazime a behame po doktoroch...

no darcek by to bol veru krasny 😉

balambi
8. okt 2009

ved to...ale nevadí, ved raz to príde...
a aké vyšetrenia máš už za sebou?

jarulai
8. okt 2009

no najnovsie mi hrozi laparka - tej sa dost bojim 😢 😖 inak mam za sebou HP, bezne gyn.vesetrenia vratane folikulosiek a muzik spg. momentalne sme zmenili lekara a teraz pondelok si ma zase on ide komplet vysetrit...

a ty si ako na tom?

balambi
8. okt 2009

ja zatial len klasicka prehliadka, ale po mrche idem za ním a uvidím, čo mi navrhne...HP ti robil gynekolog?a mm zatial tiež nič, ale ked sme sa o tom bavili, tak povedal, že sa dá vyšetriť od hlavy po paty...taký bol zlatý 😅

jarulai
8. okt 2009

ano, HP mi robil gynekologi
no moj muzik tiez vravi, ze je ochotny uz dat sa na vsetko, len nech to uz vyjde 😵

balambi
8. okt 2009

su to naše zlatíčka 😀

jarulai
8. okt 2009

veru, co by sme bez nich robili 😉
no ale vazne - ked tak pocuvam, tak mame stastie - niektore babulky maju problem dostat muzika na spg a nasi su taki zlati 😉

jarulai
8. okt 2009

uz som tu zostala sama ☹

simib
8. okt 2009

Jarul ja som tu,ak ti to postačí.

jarulai
8. okt 2009

ahooooj, my dve sme sa spolu este ani nestretli 😀 takze mozme vykecavat 😉 😀

balambi
8. okt 2009

aj ja som už opať tu...musela som si dať variť zemiaky na večeru 🙂
jarulai, to máš pravdu, aj som mala trošku obavu, čo na to povie, ale sám to navrhol...

simib
8. okt 2009

Nie nestretli sme sa tu.Písala som si so Shamdy a Nellie a Matusik.Ale rada spoznám aj teba a ostatné. 🙂

jarulai
8. okt 2009

balambi, moj sa tiez ochotne hrnie na spg - ved kto by odolal takemu prijemnemu vystreniu, ze 😀 😀 😀 preco nemozu aj nas tak nejako vysetrovat 😀 😀 😀

simib, tak sa spoznavajme 😉 😀 ja tu cez den nebyvam, lebo nemam v robote pristup na net. skocim sem len obcas takto vecer, ked idem k nasim 😉

simib
8. okt 2009

Aha,no ja som tu bola furt,potom ma pochytila depka,tak som sem nechodila 3mes.a teraz sem chodím s optimizmom a vyliečená z depiek,veď to si asi čítala,že som sa tešila z mrchy.

jarulai
8. okt 2009

hej, to som zistila - mi to da vzdy roboty, kym sa precitam az ku koncu 😀
no aj ja mavam vselijake stavy, ale ved to je podla mna normalne, nie?

simib
8. okt 2009

Je to normálne,ale ja som bola psychicky úplne v riti a nič mi to nepomohlo.Takže teraz budem OK a minimálne mm sa bude tešiť,že som zas stále usmiata.

jarulai
8. okt 2009

no ved to - hlavne, ze si uz v pohode 😉 lebo babatka chodia len do spokojnych brusiek 😉
mne zase konik v urcitom obdobi dost pomohol - som sa vyrozpravala a hlavnes tymi, co boli na tom rovnako ako ja, tak sme sa podrzali navzajom...neviem ako by som to inak zvladla. je fakt, ze niekedy to je na psychiku sem chodit a vtedy je fakt dobre radsej urobit pause 😉

balambi
8. okt 2009

jarulai - to si pekne napísala... 🙂
simib - kde v ba bývaš? a nemáš náhodou dvojičku? sa mi podobáš na jednu spolužiačku..

jarulai
8. okt 2009

ooooo, dakujem, balambi 😵 snazim sa 😀

balambi
8. okt 2009

idem si pre večeru, aby som mala spokojné bruško, aj to sa počíta? 😵

jarulai
8. okt 2009

jasne, balambi, ja si ho tak uspokojujem tiez 😀 😀 😀 vsetko sa pocita 😉
este priem tak do 20.00 potom utekam domkov na ordinaciu 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre