Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
19. okt 2009

ake mate auto ??

matusik111
19. okt 2009

len treba daky bod v Piestanoch . Pojdete po dialnici ? Ja ano, a Shandy asi tiez, ze by sme sa dako nemotali po meste, ja nemem GPS.

nellie_
19. okt 2009

matusik no ak pojdem s jarulkou tak to my po dialnici nepôjdeme ale cez Topolcany...
no my mame "Alfonzu" alias Alfa romeo - 3 dverova.. uz ma svoje chudatko odzite.. 😀 😀
ale zas posluzila a bola super na naucenie soferovania... a teraz na nej len tak do mesta na nakupy prebehneme ale dlhsie trasy sa na nej bojim... 😀 😀

matusik111
19. okt 2009

Myslela som, ze je to Alfa Romeo. Je to oblubene auticko mojho muzika. Tiez mal chvilku, ked chcel Alfu. Ved pokial sa nechodi na daleke cesty, tak staci take male do mesta. Aspon sa vsade vopchas 😀 😀 😀

moncika15
autor
19. okt 2009

ahojte 🙂
co to citam uz mate termin? idete aj bylinkarke?

matusik111
19. okt 2009

ano, mame termin uz asi mesiac, konecne 🙂 , bylinkarka je tak, ze neda sa objednat presne na hodinu a bere ludi az po 17. Takze moze sa stat, ze keby sme cakali, tak vymotat sa mozme az o 20. Zalezi, ci tam niekto bude , alebo nie. Takze , ten kto stiha pojde ku bylinkarke , ale oficialne sa stretavame cca okolo 18:30 niekde ,..... a nevieme kde. Inak to nevychadza,. posedime par hodiniek a pojdeme domov.

moncika15
autor
19. okt 2009

a kedy je ten den D?

matusik111
19. okt 2009

22.10. stvrtok

moncika15
autor
19. okt 2009

teraz?! 😕 co tak zhurta 😀
kto vsetko ide?

matusik111
19. okt 2009

Moncika, ved ten datum sme urcili uz pred 3 tyzdnami, len si tu nechodila ☹ ☹ , mali by sme ja, jarulka, shandy, nelie.... a neviem kto sa este hlasi, moze ist kazdy. Prides aj ty ? 😵 😵

matusik111
20. okt 2009

Dobre rano, pani vratnicka si dako pospinkala 😎 😎 😎 . Ale mame skarede pocasie ☹

nellie_
20. okt 2009

dobre ranko 😎 😎 😎

matusik111
20. okt 2009

Neluska, vyspinkana ?? Teraz som akurat citala, ze Kiara z Heliosu je tehulka po 11 rokoch, Jeeej, tento rok ma Helios zelenu. Uz sa naozaj na to tesim. Verim, ze pomozu aj nam . Hned od januara pojdeme na vysetrenia,.

nellie_
20. okt 2009

matusik, veru chodte ked uz nechcete stracat cas 😉 😵 😵

a som vcelku vyspinkana... 😉 no uz mam aj ja gelik doma, musim si daco nastudovat o tom, len to je v anglictine tak to hodim do uja googla prekladaca... 😀 😀
ja som na to fakt zvedava co to bude zač... 😀

balambi
20. okt 2009

Dobre ránko babulky 😀 aký o tu preberáte zázračný gélik?

matusik111
20. okt 2009

Vyzera to, ze aj muzik s tym bude suhlasit . Sice to nedava na javo, ale myslim si, ze ho to stve , ked sa nedari a "vysledky" mame obaja dobre. Sice som sa tesila Nelie, ze pojdeme v januari spolu , ale ked nechces 😒 😒 , tak ja zacnem a mozno Ta tam aj pockam 😀 😀

matusik111
20. okt 2009

Gelik mame Pre Seed Lubrikant. Je to gel, ktory pomaha spermosom prezit dlhsie. Hlavne ja mam problem "suchoty" 😀 😀 😀 , tak ideme testovat najblizsiu ovulku. A vyhoda je pre mna, ked muzik chodi na 4 dni do prace, tak si musim podrzat spermosikov do ovulky 😵 😵 😵

nellie_
20. okt 2009

aho balambi 😉

no fakt som na ten gel zvedava.. matusik rozmyslam, ze idem zalozit na ten gel temu.. myslis, ze by sa ujala???
tam by mohli baby co ho maju pisat ze co a ako.. ci kaslem na to? 😀

balambi
20. okt 2009

to znie dooobre a kde ste ho kupili, aj ja by som skúsila 😉

matusik111
20. okt 2009

Nelie, ja som tiez rozmyslala nad tou temou, ale mozno by sme mali pockat kym to vyskusame. Ale samozrejme, ako povies 🙂

Balambi, objednavalo sa to z anglicka. Bohuzial, na slovensku to nie je ☹ zatial. Citala som , ze malo by sa to dostat aj na Slovensky trh, ale asi musime chvilu cakat.

nellie_
20. okt 2009

ja som o tomto gele uz davnejsie citala v casopise Zdravie a hned som sla goolit ze kde si ho kupim ale zial fakt na slovensku sa neda dostat kupit... ☹

ale su nan fakt dobre ohlasy tak som zvedava... ked nic ine aspon si riadne klzavo uzijeme.. 😀 😀 😀

matusik111
20. okt 2009

ved prave, som zvedava ci pomoze otehotniet,... ak nie, tak aspon bude plynuly sexik 😵 😵 😵 Sice je to drahe, ja som niekde videla na nete , ze by to malo stat cca 21 Euro tu na Slovensku, ale zas co je to oproti tomu, kolko korun sme vyhodili za tie vsetky vitaminy a doplnky.

shandy
20. okt 2009

dobre ranicko 😵
fiiha tu je dnes nejako smyklavo 😀 😀 😀
ja som dnes nevedela vstat, vcera som bola s kamoskou vonku a dnes to bolo veru peklo 😀
dnes idem na tie stery na chlamydie, mykoplazmy a ine potvory....inak tento mesiac si nedavam gynex, tak som zvedava, ci bude egg aj bez toho 😅

matusik111
20. okt 2009

super, pekne sme sa stretli. Tak ake miesto si dame v Piestanoch ??

balambi
20. okt 2009

a ako sa volá? a nemajú ho už aj niekde inde, len v anglicku? ach jaj...

nellie_
20. okt 2009

balambi vola sa to Pre-seed...mohol by veru dorazit aj ku nam...

cau shandynka 🙂 🙂 🙂 co mas co hyrit v pondelok??? 😀 😀 😀 tak ti treba ze sa ti nedalo vstavat 😝 😝

takze aj ty detoxikujes??? 😀 😀 😀 aj ja... 😀 😀

shandy
20. okt 2009

Nellienka moja, no veru to sa aj ja sama seba teraz pytam, ze ci mi to bolo treba 😀 😀 😀
tak ale mam tu kamosku, co ju vidim tak 2 x za rok, no tak som sa nemohla na nu vyprdnut. a najhorsie je, ze tu je az do stredy, takze v stredu ma to caka zas 😀
Nellie detoxikujem aj ja, hoci najskor mi bolo luto ten gynex si nedat, ked mam este doma pol flasky, ale potom som si povedala, ze nie, ze skusim nedat. mozno sa mi ta stitna zhorsila aj po tom gynexe (lebo su to presne 3 mesiace co ho beriem a presne 3 mesiace, co sa mi zhorsili vysledky), tak to radsej nebudem riskovat... 😉

nellie_
20. okt 2009

shandy podla mna budes mat eggaca aj bez gynexu 😉
som na to uz zvedava.. a ak nie tak hned si aj ja objednam gynex 😀 😀

podla mna nam to iba prospeje ak si nebudeme nic davat 😉 aj ked su to iba bylinky ale aj od nich treba z casu na cas dat pauzu 😎 😎

shandy
20. okt 2009

co ty, ale ja aka som zvedava 😀 😀 😀
hehe, tak to ti verim, ze ho hned objednavas, spolu s tym gelikom, no to bude mazec 😀 😝
aj ja myslim, ze trosku detoxu nezaskodi... 🙂

nellie_
20. okt 2009

dnes nam to celkom rychlo ide, ze?? 😉

akurat som sa natlacila mojim vyzivnym obedom - batetou 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre