Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

nellie_
21. okt 2009

ahojte... 😉 🙂

matusik - tu je cesta ku tete bylinkarke...

.. Cesta je tam jednoduchá Bratislava - Piešťany - Vrbové (značené už od diaľnice), vo Vrbovom po ľavej strane benzínka, Lidl, hneď za ním doľava a posledná ulica pred poľom odbočiť vľavo, je to cca desiaty dom Myslím že číslo domu 356... Číslo na ňu: 0903 037 131

ved ty si s nou uz volala ci nie??? a ved povedala ze môzme kludne po 17-tej hodine dojst ze???

takze vlastne nech to zhrniem ku nej ideme iba ty matusik, ja a jarulka ze?????
shandy isto ku nej nejde a este uvidi ze ci zajtra dorazi.. takze aby sme v tom mali jasno... 🙂

shandy
21. okt 2009

spravne nellie, mudro vravis 😀 😀

shandy
21. okt 2009

az mi je to divno 😀 😀 😀

nellie_
21. okt 2009

heeej.. to akoze co bolo to ze ti je to divne haaa???? 😨 😨
ta pridem preplesknut.... 😀 😀

shandy
21. okt 2009

huraaaaaaa bude preplesk 😀 😀 😀
ale nic moja, robim si troska ritku 😅 , uz budem dobra 😉

nellie_
21. okt 2009

este pol hodka a prasim domov... 😎 😎
nejak ma tu poraza dnes.. aj by som mala co robit ale nemam chut na nic... 😅

shandy
21. okt 2009

podla mna na nieco mas, ked je ten egg, ale na robotu to asi nebude 😀 😀 😀 😝

nellie_
21. okt 2009

shandy.. 😀 😀 😀 😀
to uz aj keby od chuti sa po stenach skriabam tak by som si musela zaskočnika za draheho najst, kedze uz je niekde na ceste do anglicka 😀 😀
chut si musim nechat zajst... 😀 😀

ale aj tak viem, ze moja mada ovulovata si na neho pocka este... 😀 😀 11DC ovula?? a kde sme??? 😀 😀

moncika15
autor
21. okt 2009

ahojte baby jagy

vidim ze sa tesite na stretko 😀 tak nezabudnite fotak nex sa mozem potesit aj ja 😝

matusik111
21. okt 2009

tak som uz tu, idem pozret ako sa to dohodlo

matusik111
21. okt 2009

Tak, ja si tu cestu asi vytlacim 🙂 aby som nezablidila. Ja sa este ozvem , ked pojdem zo Ziliny, a dufam, ze stihnem babku bylinkarku. Inak mi tam drzte fleka 😵 😵

Tak ja dnes mrchujem na plno , trosicku mi je smutno, aj ked viem, ze tento mesiac sme nestihli ovulku ani nahodou, ale aj tak predsa sa niekedy deju zazraky 😀 😀 , Tak sa mozem tesit na dalsiu ovulku aj gelikom.
Buduci tyzden bud doma Manzelik uz od utorka vecera az do nedele, len skoda, ze to bude do 12DC , ale u mna je sanca ze stihneme .

Moncika, budeme na Teba mysliet a nabuduce uz vsetky tehulky.

Shandy, inak este na jar sme sa dohadovali , ze sa stretneme na jesen uz s bruskami a nic 😠 😠 😠 , ma to stve, ze ten svet je nespravodlivy, ale nic s tym nesrpavim ☹

matusik111
22. okt 2009

Babulky, dobre ranko, tako to tu vynechavate , no no no 😀 😀 😀 , Tak dnes sa stretavame a dufam, ze to vsetko plati. Vsetky navigacne infosky mam, tak poobede vyrazim. Keby sa nahodou nieco zmenilo, tak prosim, informujte ma,..... keby nahodou opacne fukal vietor, alebo padalo slnko, alebo naklonila zem 😀 😀

shandy
22. okt 2009

dobre ranicko, uz sa hlasim aj ja? 😀
zasa sme dnes bez vratnicky? 😀 😀
matusik, tak ty mrchujes? ch joooo, uz by to niektora mohla zlomit konecne 😔 🙄 😝
no ja uvidim co a ako robota, hadam sa mi podari ujst za vami 😒
matusik neboj, este bude jesen s bruskom 😵

shandy
22. okt 2009

jo a dnes takto, vcera som mala trosku eggaca, tak uvidime co bude dalej 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/251771

matusik111
22. okt 2009

Shandy, vidim ze vratnicka kaka na nas , ale my jej to vysvetlime, ze nemoze takto meskat kazde rano, a to uz je obed a jej nikde.
Veru mrchujem, nebola som moc prekvapena, lebo sme sa netrafili do ovuky, ale cakala som na zazrak. ale asi som neni dieta zazrakov 😀 😀 😀 😀
Dnes som volala mojej gyndoske a natlacila som sa , aby som prisla na sono pozret vajicka, ze ako rastu po clostile. Od zajtra to zacinam brat tak som zvedava, ake soky budem mat. A ta herecka povedala, ze ak teda moc chcem mozem prist, ale ked ja mam VSZP poistovnu, tak musim platit 10 eur. tak uz viem, preco nechce ma sledovat, lebo by ma to vyslo drahsie ako v CARe. Takze som povedala, ok, pridem sa vam ukazat. tak hadam budem vsetko OK, potom to budem brat este jeden mesiac a december mam cisty a potom CAR.

matusik111
22. okt 2009

Shandy, tak sa chystas uz na ovulku??? a ty mas eggac,, juj, ja neviem co je hlien ☹ ☹ ☹ , ja fakt sa spolieham , ze ten gel to vsetko spravi.

shandy
22. okt 2009

no ta tvoja lekarka matusik 😔 🙄
drzim palcuchy nech clostil zaberie teda 🙂
10 eur za folikulometriu??? kks neuveritelne. ja som platila u mojho gynda rocny poplatok 110 eur a na folikoch som bola uz asi tak minimalne 10 x 😕 , to by som kam dosla za chvilu....
tusim nas viacero zacina od noveho roku s CAR 😉
no matusik, eggac bol iba vcera trosku, dnes zatial nic nepozorujem 😀 , do ovulky casu dost este 😀 😝 , len by sa mohla tentokrat dosypat aj skor, lebo sa netrafime 😔

nellie_
22. okt 2009

ahojtee 😎 😎 😎
joj baby ja mam dnes taky chaos ale fakt ze otrasny...... 🙄 🙄 🙄

matusik to nemyslis vazne ze tolko platis za sono.. preboha ake zdieranie.... ja som nikdy nic neplatila a to som minuly rok chodila na uzv aj 3x do mesiaca... a mala som VSZP a nezobrala nic odo mna....tak to je fakt sila tomu nechapem... 😅

ja sa zajtra chystam na preventivku - nebola som u zenskej ani nepametam a uz odkazala po mojej mamine ze mam dojst na cytologiu 😀 😀

inak ja som fakt mala krasny eggac predvcerom ale isto nie ovulkovy ale som rada ze ma prisiel pozret, a ze ho dokazem vyprodukovat 😀 😀 (fuj ale som nechutna.... 😀 😀 😀 )

shandy
22. okt 2009

Nellie mne hovor 😠 😠
ako vies ze nie ovulkovy? uz merias, ci prdis na to?
Babulky, u mna vobec nehrozi, ze by som sa dostala z roboty dnes v normalnom case 😔 🙄
Tak dufam, ze sa na mna nenahnevate a ze sa tu so mnou este niektora z vas bude rozpravat, ja to dnes proste ani omylom nestiham, kedze vy nexcete byt dlho. ale zivot nekonci, tak verim, ze este cosi zorganizujeme 😵

shandy
22. okt 2009

a pekne si to uzite, som zvedava co zajtra 😀 😀 😀
tak ja zas utekam makat 😒

moncika15
autor
22. okt 2009

ahojte, vy ste asi na tom rande,ze?cakam pikosky zajtra a samozrejme aj foto.co ta bylinkarka?

prave sme prisli od svagrovcov, boli sme pozriet ako malinka xodi 🙂 taka je zlata.nabuducu sobotu ma oslavu- 1rok 😵
aj somsi trosku poplakala ale len potajomky nex ma mm nevidi. bo ked sme od nix vysli tak drahu povedal :'aj ja uz xcem babo, uz som z toho na nervy...' koho by to nerozplakalo 😔

matusik111
22. okt 2009

ahojte babulky, ja som doma z nasho rande a vegetim domka. Tak so Shandy sa nebudeme rozpravat asi do zajtra 🙂
Bolo uplne super, teda aspon mne,,.... mozno ma budu babulky ohovarat. 😀
tak pekny vecer 😎

matusik111
23. okt 2009

babulky a vy sa dnes kde tulate???? pekne, ked uz ani na konika nepridete. 😀 😀

shandy
23. okt 2009

ahojteeeee, matusik a ty tu takto samuckaaaa? 😀
a kde je vratnicka? ts ts tssss 😀
no rozpravaj, prehanaj, ako ste sa mali a ako bolo u bylinkarky? hm? 🙂

matusik111
23. okt 2009

Vratnicka ma dnes volno 🙂 , tak asi doma vegeti . 😀 😀 Shandy, bolo vsetko super, ale detaily neskor, teraz nestiham .

nellie_
23. okt 2009

ahojteeee 😀 😀 😀
sem zde... 😎
dnes som stihla preventivku u gyndosky - vsetko Ok - zobrala stery na cytologiu... potom som nakupila, vsetko doma vyupratovala a uz sa mi nic nechce... 😀 😀

vcera bolo fakt super.. sme sa nasmiali a vyrozpravali v jarulkinom aute a potom v jednej kaviarni kde Matusik skoro skocila na finty uja ktory sa chcel zahrat na casnika z filmu Vrchni prchni 😀 😀
sranda bola fakt.. Matusik je riadna exotka 😉 😎 😎

nellie_
23. okt 2009

no a este ku tete bylinkarke... akoze celkom mila skusenost tam ist.. troska mi polichotila ked mi povedala ze davno nevidela takeho cloveka z ktoreho by vyzarovalo tolko pozitivnej energie a co je stale tak vysmiaty a ze som ju normalne po narocnom dni "dobila" tou energiou 😀 😀 😀 ze ju mam len pekne rozdavat a dalej sirit okolo seba 😀 😀 😀 to bolo take mile... 😵 😵 😵

nakazala nam robit vseliake zabaly - ale priznam sa ze asi to praktizovat nemienim - moj drahy by ma vysmial 😀
ale s babami bolo fakt super... 😉 🙂 😵 😵 😵
shandy - mozes banovat... 😝 😀 😀 😀

shandy
23. okt 2009

no super nellie, ze si stihla aj gyndu vybavit 😵
tak som rada, ze ste sa zabavili, ja som este po robote zbehla dat bodrika zaockovat proti besnote a potom som sa stavila u nasich, lebo mamca mala narodeniny 🙂

no ved dufam, ze sa nam este podari sa stretnut, ze to nebola posledna stretavka, ked ste si tak rozumeli 😀 😀 😀

no musim priznat, ze bylinkarka ma pravdu, lebo z teba tie pozitiva stale srsia 😀 😀 😀 , aj cez internet 😀 😝
tak viem si predstavit, co asi vam nakazala 😕 😀

shandy
23. okt 2009

a fotky nemate? 😉

nellie_
23. okt 2009

shandy nie, fotky nemame... 😅 😅 😅 nemali sme fotaky a potom uz bola tma na fotenie do mobilov to by boli aj tak foto o prde... 😒

ked ti napisem co mi kazala vyrabat za kase a prikladat na brucho tak neuveris 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre