Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

matusik111
30. okt 2009

neboj sa , nestresujem 😀 😀 , a dobre to dopadne,.. hlavne si pamatam, ze ja to nezmenim 🙂

shandy
30. okt 2009

nellie to teda hej 😀 😀 😀
super matusik 😅

moncika15
autor
30. okt 2009

ahojte zajtra ma nase krstna 1. narodeniny a veeelku oslavu aj s tortou 🙂
balim jej darceky a ostavam z toto tak troxu v prdeli 😅 spominam... ze keby sa nam TO podarilo hned na prvy cyklus tak by aj nase male malo presne 1. rok ☹ dufam ze tam zajtra nebudem brucat 😅 😝

moncika15
autor
1. nov 2009

jaru, svitla nam nova nadej : http://www.dralexander.sk/liecba.htm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matusik111
2. nov 2009

Dobre ranko, ako sa mate babulky po vikende plnom sviecok 😵 😵 😵 . Veru som vcera trosku vymrzla , kym sme presli cez vsetky cintoriny 🙂
Tak ma bolia vajecniky , ze hruza . takze ovulka je urcite ukazkova 😀 😀 😀

nellie_
2. nov 2009

dobre ranko 🙂 🙂

aj ja som riadne vymrzla na cintorine... dusickovy cas ako sa patri... 😅

a vypadam stale takto... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie
aj VIP mam na 5 dni a ovu nikde.. .mola som sa kochat pocitanim DPO,ktore je len pri VIP 😀 😀 😀

matusik111
2. nov 2009

Nelie, ty mas naozaj tu ovulku taku omeskanu, mala by si jej kupit RedBull 😀 😀 😀 . Ved to ja budem koncit s cyklom , kym Tebe pride ovulka.
Inak, teraz sa uz neviem dockat mrchy , super pocit 😵 😵

simib
2. nov 2009

Ahojte.Tak ja končím.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
Nellie tá tvoja OVU je pekne zaspatá. ☹

nellie_
2. nov 2009

matusik aspon si oddchnes troska 😉 🙂
no ona si dava na cas.. a nech, co uz s nou... 😀 😀 😀

moncika15
autor
2. nov 2009

aha zabudla som napisat k tomu mojmu linku ze to je CAR v PIESTANOCH! 😵

nellie_
2. nov 2009

a kde mame dnes Shandynku.... 😕 😕

shandy
2. nov 2009

ahojteee, ja som sa dnes skor nedostala, tak az teraz vas zdravim 😵 😵
nellie to je flakacka ta ovula tvoja 😀 , ale nastastie to vobec nevyzera na anovulak 😉 , takze treba cakat a plodit 😅
simi, jaaaaj dokelu uz klesas ☹ , ty mas tiez take krasne ukazkove grafy a potom takto sakris... 😒
matusik, ahoooj uz papas bobule? 🙂

nellie_
2. nov 2009

no ahoj shandy... 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

ved ta moja ovula sa uz blizi.. citim to v kostiach... 😀 😀 😀
mne to nevadi ze chodi neskoro.. hlavne ze pride, to je teraz u mna podstatne... 😀
lebo anovulaky riesit veru uz nechcem.. radsej neskoro ako vôbec... 😀 😀

matusik111
2. nov 2009

zajtra budem volat doktorke pre dalsie vysledky , tak zajtra ju pojdem pozret, ze co by mi pekneho predpisala na liecnu 🙂 , Shandy a ty uz papas????
Nelie, a ked citis ovulku, citis aj muza doma ??? 😵 😵 😵

nellie_
3. nov 2009

dobre ranko 😎 😎

matusik ano, drahy je doma... ale ovulka este stale nie.. 😀 😀 😀

simib
3. nov 2009

Ahojte.Nellie ako grafík?Ja takto blbo.Do kelu!!!http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

moncika15
autor
3. nov 2009

ahojte 😵
co preberate?

shandy
3. nov 2009

dobre ranicko 😵 😵
nellie, tak stale nic?
ja takto, ked som mala draheho doma, tak som nemerala a dalsi cyklus tiez nemeriam, tak si to este uzijem 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
simib, co to je toto? 😕
matusik este nepapam, dnes si idem vecer po recept. tak ti drzim palce u lekarky a daj vediet, ako si dopadla 🙂

shandy
3. nov 2009

a cav moncurik, co nove? 😉

moncika15
autor
3. nov 2009

ahoj
co sme tu ostali same 😕 ?
shandynka,nic sa nezmenilo ak sa pytas na moje neprixadzajuce tehotenstvo. len tak zbezne som vas citala a vidim ze su tu rozbehnute same vysetrenia a navstevy dr.

nellie_
3. nov 2009

simib ty kokso teba to vzdy tak natahuje.. to čo???? 😨 😨 😨
mna by slahlo pri takych grafoch jak mas ty.. ja aspon vzdy viem co a ako.. lebo od 12DPO uz vacsinou zacne klesanie.. ale s tebou sa to jak sprosto zahrava vzdy... 😠 😠

shandy vaou aky super graf... 😉 🙂 🙂

a ten môj zatial takto.... wating phaze... http://www.fertilityfriend.com/home/Nellie 😀 😀

simib
3. nov 2009

No zahráva sa.A preto už budúci cyklus zas nemeriam.Serem na to. 😠

nellie_
3. nov 2009

simib rozumne... 😉
ja keby mam ustaleny cyklus, ze ovu vzdy v rovnakom termine tiez by som sa asi na to vyflakla... alebo zeby nie?? 😀 😀
ked ja si nepomozem ale mna to bavi... 😅

matusik111
3. nov 2009

ahojte kocky, vidim, ze teploty idu hore 😵 😵 😵 😵 , ze by sa to tu konecne prelomilo ????
Nelie, ty mas naozaj tu ovlku hroznu , ved jej slub nieco sladke a mozno pride skor 😀 😀
Shandy, takze sa zacina faza liecenia . a mozes antibiotika ??? co ak si tehulka?? budu Ti brat krv, alebo nieco take??

shandy
3. nov 2009

moncurika a aky budete mat dalsi postup?
nellie, no ved to mam vzdy, ale teda dik 😀 😀
no a zrovna teraz by teda super byt nemusel, kedze od zajtra by som mala zacat brat ATB.
Simib ja to mam tiez to iste vzdy, mozno aj ten stres s bliziacou sa mrchou ti tu teplotu zvysuje...a co takto merat len do ovulky, aby si vedela, kedy ma prist mrcha a potom kaslat na to? tak to budem robit ja potom ked sa budeme snazit...
nellie ale stale to vyzera na ovulacny graf 😵 😵 , tak cakame 🙂
matusik, no to netusim, ale to by teda bol dobry gol, keby som zrovna teraz bola tehula. ale nieeee, nechcem. nech sa mi to pekne prelieci a potom 🙂 , no budem sa musiet opytat gynda, dufam, ze nebudem musiet cakat na mrchu az 😔 🙄

nellie_
3. nov 2009

shandy.. hej mam zatial v pohode predovulacny graf.. ja viem ze ona pride... do nedele ju tu mam isto... 😎
inak ja som taka leniva pouzivat ten gel.. neviem naco som si ho objednavala.... 😀 😀
este som ho ani nenačala... 😀
ved hadam niekdy pride jeho čas... 😀

shandy co ty vies?? aj take pripady tu uz boli.. aj flamenga mala nejaku chrontinu a mala nasadene tabletky a akurat v tom cykle otehotnela... 😎

matusik111
3. nov 2009

ja mam pokoj tento mesiac, ani nemeram , ani nesexujeme 😵 😵 😵 , jeeej, to je uplne v pohodicke . Taka pausa je fakt dobra.
ale samozrejme , drzim vam palceky

moncika15
autor
3. nov 2009

matusik preco taky zvrat? 😕
shandy, v pondelok ideme do GYNFIVu,potom sa ma opytaj 😝 😀

nellie_
3. nov 2009

matusik ano poznam to aky je to super pocit... 😉
ja som mala taku pauzu 2 mesiace po laparke minuly rok... a super to bolo.. 😎 😎
lebo predtym mi uz riadne prepinalo... 😅 😀 😀

matusik111
3. nov 2009

lebo mam mykozu a liecime sa s manzelikom , takze ani nesexujeme 😵 😵 😵 a uzivame si spolocne chvile.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre