Partner v zahraničí a snaha o dieťa

Ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim 😞 . snazime sa od januara 08 a stale nic..
jarulai
16. nov 2009
po obede tu ja nebudem, až tak večer. musím skočiť do mesta na zdr.poisťovňu 8-(
nellie_
16. nov 2009
a ja budem mat poobede 2v1 - zehlenie a kozmeticky salon zaroven... 😃 😃 😃
shandy
16. nov 2009
no vam je hej 😃 😃 😃
matusik111
16. nov 2009
ahojte babulky, takze ja som rada, ze prisla mrcha a zacina novy cyklus. Ved my mame sexualne volno az kym nepojdem na kontrolu, takze pomalicky sa posunieme dalej.
Jasne, bude gelovacka x-) x-) x-) x-) x-)

Takze Shandy ide lyzovat, to je pekne. a to kde je tolko snehu. Ved tu je este teplucko a slniecko svieti 🙂
Nelie , takze teplotka ide krasne hore, len tak dalej a dufam, ze to bude hore aj o tyzden, o mesiac , aj o 9 meisacov x-)
Jarulka, tak si uzivas net doma? Super, aspon budeme vediet , ze si OK 🙂 s muzikom si uzivate ?? A das nam aj dake infosky v akom stadiu ste?
jarulai
16. nov 2009
matusik, hej, uzívam si aj netu doma a aj muzika 😉 x-) a co za infosky by si rada?
moncika15autor
16. nov 2009
ahojte 🙂
jaru,ako ste dopadli v CEGYSe? kedy idete najblizsie?

matusik,takze najblizsi cyklus budeme mat priblizne rovnaky,mozeme sa porovnavat 😉 aj ja sa pomaly rozbieham...

dnes som bola na nakupy darcekov kupila som si slonikove pyzamko a slapky (modra psia hlava s nadskakujucimi usami) 😃 a mm som kupila boxerky ,je na nix vpredu mikulas 😃
prisla mi aj knizka"materstvo-druhe najstarsie remeslo" tak sa tesim co to bude zac x-)

zajtra idem s mm do prace.ide len doobeda navarit doxodcom,zaviest im to a potom si ho budem naplno vyxutnavat x-) x-) x-)
moncika15autor
17. nov 2009
tak uz sme doma z muzikovej roboty. babky uz obed dostali a skoro mi ho tam znasilnli :-N mi ho nexceli ani vratit. hned ix zaujimalo kedy pride najblizsie 😃

to tu este fakt nikto nie je ani nebol?! =-)
matusik111
17. nov 2009
ahojte babulky, ja som tu trosku. ja som domka a tesim sa zo stastneho sviatku 😃 😃 😃 . Moncika, veru , ja zacinam novy cyklus, takze som zvedava co nove pride 🙂 , ale pred prvy sexikom musim ist ku doktorke na kontrolu. Ty si ktory den teraz ? Chystam sa aj merat, ak nezabudnem x-) x-)

Nelie, ako pokracuje teplotka ??? Ide to hore ????

Jarulka, ja som si myslela, ze ak by si sa nam chcela pochvalit, ktory den si , ako ovulacia, a co doktor hovori x-) x-) x-)

Shandy asi bali kufre na lyzovacku x-)
moncika15autor
17. nov 2009
matusik ty si tu tusim stale 😃

no ja anineviem poriadne kolky DC som lebo mam len hnedy vytok uz asi 3den,dnes rano na papieri cerstva krv a teraz zase nic.tak som asi pravdepodobne este v minulom cykle to znamena 29DC 😕 z nedele na pondelok som si bola ista ze sa rano zobudim v kaluzi krvi,som sa aj na bolesti budila tak som si dala ibalgin a nic :-|
ostava mi len cakat...

ty si kolky den?
jarulai
17. nov 2009
ahojte babulky 🙂
ja som tu ale idem prave papat :-p
moncika15autor
17. nov 2009
ja si idem pozriet vcerajsie rozhodnutie superstar a tiez som zaxvylu pri vas 🙂

jaru, odpovedaj na otazkyyyyyy!!!!!
jarulai
17. nov 2009
vydrz, monci, este sdom sa nenajedla ani som vas necitala 😉
jarulai
17. nov 2009
no uz som tu a cela vasa 😃
na ake otazky to mam odpovedat?
moncika15autor
17. nov 2009
cop ti povedali v cegyse a kedy dalsia navsteva atd.....
jarulai
17. nov 2009
moncika IP 😉
moncika15autor
17. nov 2009
vidim 😉
jarulai
17. nov 2009
tak citaj, moja 😉
moncika15autor
17. nov 2009
precitane=odpisane 🙂
jarulai
17. nov 2009
idem urobit kuk 😉 😃
moncika15autor
17. nov 2009
😃 😃 😃

a kde sa stratila matusik? =-)
jarulai
17. nov 2009
neviem, kde zmizla. zase sme tu ostali len my dve ako kedysi 😉
moncika15autor
17. nov 2009
no a akosa citis v zajati netu? 😃
jarulai
17. nov 2009
ako taky zavislak 😃 😃 😃 esteze mam teraz muzika doma a venujem sa jemu, inak by som tieto volne dni tu asi presedela 😃
moncika15autor
17. nov 2009
😃
a kde ho mas teraz?
moj sa isiel vozit na motorke
jarulai
17. nov 2009
moj si upratuje naradie na poschodi. si to tam ponosil a teraz to zase nosi do druhej izby, lebo v tejto chceme urobit satnik. tak sa bavka 😃
moncika15autor
17. nov 2009
😃 pas to pekne zariadene..mm upratuje a ty sedis pri PC 😎
jarulai
17. nov 2009
😃 ze 😃 😃 😃 ale to on tam ma svoje veci ako motorovu pilu, murarske naradie, cement...snad sa s tym nemam natahovat
moncika15autor
17. nov 2009
ked si to tam vedel navlacit tak nex si to aj poprace :-p
jarulai
17. nov 2009
ved preto ja sedim za compom 😃 😃 😃 ale nieco mu pojdem pomoct, nenecham ho sameho, chuda moje 😉
moncika15autor
17. nov 2009
na kolko ho mas teraz doma? 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli