Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
16. nov 2009

po obede tu ja nebudem, až tak večer. musím skočiť do mesta na zdr.poisťovňu 🙄

nellie_
16. nov 2009

a ja budem mat poobede 2v1 - zehlenie a kozmeticky salon zaroven... 😀 😀 😀

shandy
16. nov 2009

no vam je hej 😀 😀 😀

matusik111
16. nov 2009

ahojte babulky, takze ja som rada, ze prisla mrcha a zacina novy cyklus. Ved my mame sexualne volno az kym nepojdem na kontrolu, takze pomalicky sa posunieme dalej.
Jasne, bude gelovacka 😵 😵 😵 😵 😵

Takze Shandy ide lyzovat, to je pekne. a to kde je tolko snehu. Ved tu je este teplucko a slniecko svieti 🙂
Nelie , takze teplotka ide krasne hore, len tak dalej a dufam, ze to bude hore aj o tyzden, o mesiac , aj o 9 meisacov 😵
Jarulka, tak si uzivas net doma? Super, aspon budeme vediet , ze si OK 🙂 s muzikom si uzivate ?? A das nam aj dake infosky v akom stadiu ste?

jarulai
16. nov 2009

matusik, hej, uzívam si aj netu doma a aj muzika 😉 😵 a co za infosky by si rada?

moncika15
autor
16. nov 2009

ahojte 🙂
jaru,ako ste dopadli v CEGYSe? kedy idete najblizsie?

matusik,takze najblizsi cyklus budeme mat priblizne rovnaky,mozeme sa porovnavat 😉 aj ja sa pomaly rozbieham...

dnes som bola na nakupy darcekov kupila som si slonikove pyzamko a slapky (modra psia hlava s nadskakujucimi usami) 😀 a mm som kupila boxerky ,je na nix vpredu mikulas :D
prisla mi aj knizka"materstvo-druhe najstarsie remeslo" tak sa tesim co to bude zac 😵

zajtra idem s mm do prace.ide len doobeda navarit doxodcom,zaviest im to a potom si ho budem naplno vyxutnavat 😵 😵 😵

moncika15
autor
17. nov 2009

tak uz sme doma z muzikovej roboty. babky uz obed dostali a skoro mi ho tam znasilnli 😅 mi ho nexceli ani vratit. hned ix zaujimalo kedy pride najblizsie 😀

to tu este fakt nikto nie je ani nebol?! 😕

matusik111
17. nov 2009

ahojte babulky, ja som tu trosku. ja som domka a tesim sa zo stastneho sviatku 😀 😀 😀 . Moncika, veru , ja zacinam novy cyklus, takze som zvedava co nove pride 🙂 , ale pred prvy sexikom musim ist ku doktorke na kontrolu. Ty si ktory den teraz ? Chystam sa aj merat, ak nezabudnem 😵 😵

Nelie, ako pokracuje teplotka ??? Ide to hore ????

Jarulka, ja som si myslela, ze ak by si sa nam chcela pochvalit, ktory den si , ako ovulacia, a co doktor hovori 😵 😵 😵

Shandy asi bali kufre na lyzovacku 😵

moncika15
autor
17. nov 2009

matusik ty si tu tusim stale 😀

no ja anineviem poriadne kolky DC som lebo mam len hnedy vytok uz asi 3den,dnes rano na papieri cerstva krv a teraz zase nic.tak som asi pravdepodobne este v minulom cykle to znamena 29DC 😨 z nedele na pondelok som si bola ista ze sa rano zobudim v kaluzi krvi,som sa aj na bolesti budila tak som si dala ibalgin a nic 😒
ostava mi len cakat...

ty si kolky den?

jarulai
17. nov 2009

ahojte babulky 🙂
ja som tu ale idem prave papat 😝

moncika15
autor
17. nov 2009

ja si idem pozriet vcerajsie rozhodnutie superstar a tiez som zaxvylu pri vas 🙂

jaru, odpovedaj na otazkyyyyyy!!!!!

jarulai
17. nov 2009

vydrz, monci, este sdom sa nenajedla ani som vas necitala 😉

jarulai
17. nov 2009

no uz som tu a cela vasa 😀
na ake otazky to mam odpovedat?

moncika15
autor
17. nov 2009

cop ti povedali v cegyse a kedy dalsia navsteva atd.....

jarulai
17. nov 2009

moncika IP 😉

moncika15
autor
17. nov 2009

vidim 😉

jarulai
17. nov 2009

tak citaj, moja 😉

moncika15
autor
17. nov 2009

precitane=odpisane 🙂

jarulai
17. nov 2009

idem urobit kuk 😉 😀

moncika15
autor
17. nov 2009

😀 😀 😀

a kde sa stratila matusik? 😕

jarulai
17. nov 2009

neviem, kde zmizla. zase sme tu ostali len my dve ako kedysi 😉

moncika15
autor
17. nov 2009

no a akosa citis v zajati netu? 😀

jarulai
17. nov 2009

ako taky zavislak 😀 😀 😀 esteze mam teraz muzika doma a venujem sa jemu, inak by som tieto volne dni tu asi presedela 😀

moncika15
autor
17. nov 2009

😀
a kde ho mas teraz?
moj sa isiel vozit na motorke

jarulai
17. nov 2009

moj si upratuje naradie na poschodi. si to tam ponosil a teraz to zase nosi do druhej izby, lebo v tejto chceme urobit satnik. tak sa bavka 😀

moncika15
autor
17. nov 2009

😀 pas to pekne zariadene..mm upratuje a ty sedis pri PC 😎

jarulai
17. nov 2009

😀 ze 😀 😀 😀 ale to on tam ma svoje veci ako motorovu pilu, murarske naradie, cement...snad sa s tym nemam natahovat

moncika15
autor
17. nov 2009

ked si to tam vedel navlacit tak nex si to aj poprace 😝

jarulai
17. nov 2009

ved preto ja sedim za compom 😀 😀 😀 ale nieco mu pojdem pomoct, nenecham ho sameho, chuda moje 😉

moncika15
autor
17. nov 2009

na kolko ho mas teraz doma? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre