Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
23. nov 2009

cavte bambule,
moncurik drzim palciska 🙂 🙂
jarulka aj nelka je slamena vdova a ja tiez 😔 , vo stvrtok v noci mi pride a baby teraz budem nechutna 😀 😀
mam taky egg, ze rano ked som sa utrela, tak to viselo na papieri asi na 7 cm 😀 😝 a co s tym, ked je drahy v prdeli a mame zakaz snazenia. no nic, hlavne, ze uz zacal brat ATB, moj graf takto
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
a to uz som jedina, co meria? 😕 , chcem vediet kedy bude ovu, aby som vedela kedy pride mrchana 😉
pekny (aj ked u nas uprsany) den...
no a moj recept na ten egg? od mrchy som si dala kazdy den alchemikovy cajik... 🙂

nellie_
23. nov 2009

vau shandy tolko eggacu...???? to kde nan chodis??? 😀 😀 😀
ja budem merat neboj sa ja som tomu stale verna... 😀
mne sa rata ako vzdy super viem kedy dojde MS... 😉 ale ja mam este s meranim caaaaaaaas.... 😀 😀
zacnem az buduci tyzden... 😀

shandy
23. nov 2009

si pis nellie, som ostala pozerat ako puk na to, ze co mi to tam visi a to som cakala, ze budem mat mykozu z tych ATB, ale nic sa nekona. tak ci tak pre istotu si dam tie cipky co mi dal, aby tam nezostala ani jedna bakteria...
hmm, no rozmyslam, ze uz zostanem len na alchemylke a ziadne gynexy a pod. uz riesit nebudem 😉
presne, presne nellie, 4.12. ideme na dovolenku takze asi budem mat cez, no ale neva, hlavne nech nemam pocas cesty, bleeee 😔
veru nellie, s tymi tvojim cyklami dlhociznymi..ja budem mat tento mesiac predpokladam zasa tak 28 - 29 dnovy cyklus, no konecne sa mi to normalizuje 😵

moncika15
autor
23. nov 2009

shandy 😀 az sa mi pokrutil zaludok ale musim priznat ze ja to tak tiez mavam
na mna sa dnes celu noc drahy lepil a presviedcal ale mam cerstvo prezlecene paplony a este mi celkom neskoncila mrxa tak som musela odolavat 🙄 😎

no volali sme ale je to tam jak u debilov tak nas zas objednali na konzultaciu 7.12.. neviem kde mam zohnat osobny kontakt na dr. Misanka 😒

shandy
23. nov 2009

moncurik no ver, ze aj mne sa rano zdvihol 😀 😀 😀
ze ci soplim alebo co 😀 😀

no my keby sme teraz mohli, tak ma ziadne prezlecene paplony nezastavia 😀 , ved pracka operie...
moncurik a vygooglit sa neda?

moncika15
autor
23. nov 2009

ee neda...vzdy to ukaze len pevnu linku do nemocnice

shandy
23. nov 2009

a uz ste sa objednali, ci nie?

jarulai
23. nov 2009

ahojte babulky 🙂
nejako malo pisete - viac myslite na vianoce, co 😀
aj tu je ste niekto, ci si budem sama sebe pisat 😀

shandy
23. nov 2009

jarulkaaaaaaaaaa tu si? 🙂

shandy
23. nov 2009

ja az teraz som si vsimla, ze si tu 🙂

nellie_
24. nov 2009

no dobre ranko 🙂 🙂 🙂

inak fakt odkedy ste sa vsetky zoskypovali tak fakt tu nemam čo čitavat... 😀 😀 😀 😀

matusik111
24. nov 2009

😀 ahojte babulky 🙂
aj ja som tu dnes 😵 😵 😵 , Vcera som nestihla ani nakuknut a ani neviem co sa tu dialo cez vikend. Dake novinky?? Dake pekne grafy ??
Ja som sa chystala strasne merat a dako mi to furt casovo nevychadza 🙂 😀 😀 😀
Teraz idem na ocne, idem tam prvy krat od zakladnej skoly 🙂 , lebo cez vikend ma straaaasne hlava bolela, uz som si myslela, ze umieram. Mozno mam prekukane ocka z toho krasneho PC. Tak som sa rozhodla, ze idem na ocne sa dat skontrolovat. Ked ma tak vysetruju z kazdej strany, nech pozru aj hlavu 😀 😀 😀 , mozno koli tomu sa nam nedari 😀 😀 😀 😀

Inak, babulky, co som objednala minuly tyzden ten gel preseed pre kamosku, tak mam ho uz doma. Vcera prisiel. Je uplne rovnaky ako ten co nam prisiel z UK. Takze , zatial mozem iba chvalit. Ked sa nam doma minie, ( lebo ja sa chystam na velke milovacky 😀 😀 ) , tak objednam z tej stranky. Je to jednoduhsie ako nahanat po lekarnach.

Som sa snazila napisat, aby maa co Neluska citat 😵 😵 😵 😀 😀 a samozrejme aj ostatne babulky

matusik111
24. nov 2009

odskocila som si na ocne a ze som objednana na 7.12. , tak pokracujem v krasnom pracovnom dni 🙂

takze eggac ???? Shandy, mala by si sa s nim podelit s kamaratkami 😵 😵 😵 . Inak viete co 🙂 , moj muzik bol vcera doma , a dako boli chute, tak ze to riskneme 🙂 , nasla som si malinky eggac 😵 😵 😵 , na ovu teste boli jemne // , a skusali me gel 😵 😵 , Mali ste uz niekedy mesacnu pauzu ????? Mne to pripadalo po mesiaci, ako keby sme to prvy krat robili 😀 😀 😀 , takze ja ocakavam v najblizsich dnoch ovulku a manzelik je v praci ,.... tak uz len susedovi zavolat 😀 😀 😀

moncika15
autor
24. nov 2009

dobre ranko 😅
kengura, a aka je statistika toho gelu? kolko tehuliek? 😕
na akej stranke ho objednavas?

shandy,objednali nas na dalsiu konzultaciu, dalsix 300sk za to co uz davno vieme a za 5 minut stravenyx v ordinacii 🙄 , na recepcii nam nexceli dat cislo na dr. tak sa po neho musime dostat hentak. pritom on povedal muzikovi ze staci zavolat a dojst z vecami a ide sa na to. preto sa snazim dostat na neho cislo ale tusim ho tu nikto nema ☹ uplne zbytocne stracanie casu,cesta do BA a 300sk poplatok...
juj ale nevadi..len nex to je uz za nim 😵

je tu niekto?

matusik111
24. nov 2009

Moncika, statistiku gelu neovladam 😀 😀 😀 , pouzivame ho preto, lebo nahradza ten ospievany eggac , o ktorom mozem len snivat 😵 😵 a klasicke lubrikanty zabijaju spermie. Tento gel drzi spermie zive niekolko dni a to my ako slamene vdovy potrebujeme 😀 😀 😀
precitaj si viac : www.preseed.szm.sk

a co chodite stale na konzultacie? Povedz , ze baby z konika Ti spravili konzultacie zdarma 😀 😀 😀 a mate dostat termin na IVF 😵 😵 Inak, cely ten zakrok stoji kopec penazi a este vas aj tatko prehanaju hore - dole 😠
Aky je rozdiel medzi ICIS a IVF ?

moncika15
autor
24. nov 2009

no ja som tiez zazila "znovuzahajenie" sexikovania po mesiaci a tiez mi to prislo take cudne,hamblive a neviem ake 😀

drzim palce ked ste vyuzili ovulku 😵 a dufam spolu s tebou ze najblizsie // nebudu len na ovu teste!

pozrem ten link, bo ja mavam tiez niekedy "susaky" tesne po mrxe 😀

ICSI je ze spermiu vlozia do vajicka a to potom do maternice a IVF ze spermiu a vajicko daju do skumavky a nexaju nex sa same oplodnia 🙂

moncika15
autor
24. nov 2009

matusik a kolko stoji ten gel?

shandy
24. nov 2009

dobre ranicko 🙂 🙂
ako sa ma pani vratnicka? co nove? 🙂
matusik len si pekne daj vysetrit ocka, ved si potom neuvidis ani na mimi, co ked ho miesto k prsniku prilozis niekde inde? 😀 😀
matusik ja by som ti z neho veru kludne dala, toko eggacu som fakt este nikdy nemala a to cely den, este aj vecer. 😅
juhuuu matusik, tak zem sa konecne otriasla? 😀 , tak si pockame na vysledky, to by bol pekny darcek pod stromcek, co? 😉
tak tesne po mrche je moncur normalne mat susaky, dolezite je co mas cez plodne dni, vtedy treba, aby bol taky "vodivy" ten hlienik, ze spermosov navedie rovno kde treba 🙂
ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
asi uz po ovulke 😉

matusik111
24. nov 2009

obavam sa , ze sme nevyuzili ovulku 🙂 , lebo ona este sa len chysta, takze mozno streda - stvrtok- piatok. takze od toho srandovneho vcerajsieho vykonu vela neocakavam 😀 😀
Ja som im napisala mail, ci by bolo mozne to poslat aj postou na adresu a odpisali , ze ano. a stoji 22 Euro + 3 Euro postovne a prislo to za 2 dni.

moncika15
autor
24. nov 2009

ja sa prave nemozem dostat do toho mailu 🙄

shandy ahoj, ja mavam hlien ukazkovy kazdy mesiac. ja len koli tomu ze po mrxe cely vyburcovany nexceme cakat na hlien ale vhupsnut na to hned 😎 ale ja si potom rano ani sadnut nemozem 😅

matusik111
24. nov 2009

Shandy, darcek by to bol pekny, ale naozaj z toho nic nebude . to by som si musela tych spermosov musela chovat v sebe niekolko dni 😀 😀 😀
Moncik, ten mail mas na tej stranke. skusit napisat mozes 😀 😀 , myslim ze preseedgel@gmail.com

ale Shandy, ja sa tiez chavlim malilinkym eggacom 😵 😵 😵 , samozrejme, na Teba nemam, ale nemozem skocit hned z nicoho na maximum 😀 😀 😀 Pekne pomalciky a hadam do roka sa dockam aj veeelkeho eggaca 🙂

moncika15
autor
24. nov 2009

ked nie eggaca tak aspon velkeho pysneho ega ked budes tlacit pred sebou kocik 😎

shandy
24. nov 2009

😀 😀 😀
vy eggane 😀 😀
ja by som vam ten moj kludne zabalila a poslala a dam vam tam aj nalepku, ze preseed gel a ze ste to vy, tak si zaplatite len postovne 😝

moncika15
autor
24. nov 2009

co sa ti neosvedcil ci co? preco sa ho xces zbavit? 😕

moncika15
autor
24. nov 2009

babule pisala som drahemu ci by sme si toho 7.12. ked ideme zas do caru nevypisali ziadost na IVF, nex tam nemusime behat kazdy mesiac a nex sa skrati cas. ved sxvalovanie trva aj tak mesiac a termin sa urci az ked bude mm zdravy a zotavi sa po laparke.

dufam ze mi dovoli zavolat 😨

matusik111
25. nov 2009

dobre ranko , ze by som tu bola dnes sama ?? 😀 😀 😀

matusik111
25. nov 2009

tak ja som sa vratila od mojej uzasnej doktorky. zobrala vzorky a cakam na vysledky , ze vsetok bordel je prec.
Samozrejme som si vypytala aj sono, za ktore som zas platila ako po kazde , ze som 11DC, tak mi povedala , ze na jednej strane vidi cystu , ale ze vajicka vyzeraju v poriadku a ze ovulacia o 2-3 dni. Toto je odpoved od doktora ????? a pytam sa na tu cystu, ze co s nou , to sa vstrebe . Ja som mala asi stastie, ze minule mala dobru naladu a spravila mi odber , lebo dnes by som sa ho urcite nedozila.
Ja som povedal, ze ja s nou koncim. Do vianoc sa u nej neukazem , dufam, ze cysta pojde von s mrchou a buduci rok ked pojdem najblizsie k doktorke , tak rovno do Heliosa. Ja sa na to vyprdnem. Platiala som jej zas 30 EUR. Neviem kolko stoji Helios, ale mam pocit , ze tato doktorka si uctuje ako nadstandartny CAR.

nellie_
25. nov 2009

no dobre ranko 😀 😀 😀

matusik ty uz si brala ten clostil?? to z neho mas tu cystu asi.. to sa neboj, vyplavi sa ti hned s mrchou 😉
Inak nenormalne prachy jej platis to nie je normalne ako mozet ak zarabat... 😠

matusik111
25. nov 2009

taka som na nu rozculena , ze ma ide porazit. Dohodli sme sa s kamoskou, ze zajtra ideme do Rajecky Teplic na odreagovacku, ideme tam do bazenov, sauny, masaz, vecer daky bar navstivime, prespime v penzione a v piatok domov. Pride muzik domkov, ja budem super naladena a hned bude krajsi vikend 🙂 😵 😵
Normalne sa tesim.
Inak , podarilo sa nam najst penzion a mame ho ceyyyy iba pre seba a budeme tam iba my 2 🙂 dobre , nie? Mozme sa tam aj nahanat 😀 😀 😀

shandy
25. nov 2009

ahojte bambulky,
moncurik no osvedcil, len ho mam teraz akosi vela a je mi momentalne zbytocny ten egg, tak reku, ze sa s vami podelim, nech vam poadne na uzitok 😉 a ako drahy? objednali ste sa na IVF?
matusik, teda fakt tu cystu mas z clostilu. ale to je dobra krava...kasli na nu a po novom roku chod rovno do Heliosu, lebo je to fakt zbytocne. tie prachy a nervy co ta to stoji 😔
jeeeeej matusik, ty sa mas, to bude babsky zur 😀 😀 , no ja ako mam tu ureaplasmu teraz a da sa to chytit aj vo vyrivke a v bazene, tak ma tak skoro na taketo wellness aktivity nikto nenahovori 😔 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre