Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

janka12341
20. mar 2010

Mile mamicky prosim vas o vas hlas na tejto stranke Dakujem pekne http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/id/1213/

matusik111
20. mar 2010

ahojte kocky, tak uz to tu mame vsetko po novom.
Moncika, tak mas statocneho muzika, ked uz sa vrta v motorke. Asi ho to uz neboli 🙂 Hlavne , aby cez leto mal ukazkovy SPG.
Veru by bola sranda, keby si nasla // , a uz bolo niekolko zazrakov , tak treba dufat. A kedy nas budes informovat o vysledku Tvojej mrsky ?
Jarulka, tak zajtra uz ide prec muzik ☹ ☹ , ale zas pride , nebojkaj.
Baby, viete co sa stalo 😢 😢 😢 😢 😢 , teraz nam zrazilo psika krasnuckeho, idu s nim k zverolekarovi, zatial zije a tacka sa na nohach , ale nevieme ako to dopadne. Este ani rok nemala , chudiatko moje ☹

jarulai
20. mar 2010

ahojte babulky 🙂

shandy, takze aj ty budes samucka tak oka ja. len tebe dojde uz hadam stvrtok domkov, nie? a ja budem musiet cakat az do velkej noci ☹ no ale nejako vydrzim, ze 😉

moncik, testni pre nas, pleas 😉 ved aspon budeme vediet na com si 😉 😵

matusik, drzim paste, nech je psik v poriadku, tfuj,tfuj,tfuj.

janka, my este nie sme mamicky, ale ak mozme, tak ti dame svoj hlas 😉

pekny dnicek

nellie_
20. mar 2010

ahojte krasky.... 🙂 🙂 🙂

shandy tak sa rychlo vyliec... 😉

Monci, ty nas nenapinaj a testuj....na tejto stranke uz bolo tolko zazracnych otehotneni, ze kludne sa ku nim môzes pridat aj ty... 😉 🙂 a ked nie, neboj drahy sa rychlo dostane do formy a otehotnies raz dva... 🙂

Jarka neboj, do velkej noci to utecie ako voda a drahy bude doma.... 🙂

Matusik havinka mi je luto, ale isto je riadny bojovnik a rychlo sa z toho dostane.... 🙂

Ja som dnes mala jarne upratovanie...okna poumyvane, zaclony vyprane, vsetky zive kvety vysprchovane.... 😀 😀
A na nasom byte je vymalovane...vyber farieb sa mi fakt vydaril, vypada to tam krasne..... 😵 😵 😵
Obyvacka a kuchyna su smotanovo-marhulove a spalna jemnucko zelena.....nechceli sme take tie prilis intenzivne farby tak sme zvolili jemne odtiene a vypada to fakt super.... 😎

moncika15
autor
20. mar 2010

ahojte 🙂
mrska zatial nexodi ani vytoky nemam ale bolesti a tlaky ako pred nou mam uz asi 2 tyzdne. asi 2 tyzdne ma aj riadne pixa v pravom vajecniku xvylami mam aj paniku ci to neni mimomaternicove. stresujem zas 🙄 dnes som zase xodila okolo testou ale nekupila som 😅 stale mam pocit ze uz uz je tu mrxa a ja sa zas sklamem ☹

muzik to prehnal s tou motorkou pekne mu navrelo cele brusko, doobeda bol vonku a cele poobedie potom prespal.dufam ze mu to neprexladlo.
take bolo krasne pociasie ze som vystrihala kriky a povysavala a poumyvala auta celej rodine 😀 milujem jar a leto 😵 😵 😵

matusik to s tym steniatkom mi je velmi luto, viem ako to boli 😔 drzim jej palce!

jarulai
21. mar 2010

ahojte kocandy 😀

no moncika, ja mam sto chuti ti nalozit na zadok. uz aj testuj! co stresujes s mimomaternicovym 😠 a vies ako to je - ja som tiez myslela, ze mrcha uz-uz dojde a nakoniec dosli //. takze uz aj podme na to 😉 zajtra cakame spravicky

nellie a kde mame fotecky? uz sa na ne tesim 😵

peknu nedelu vsetkym 😉

moncika15
autor
21. mar 2010

jaru lenze ja nemam byt moc z coho tehotna 😅 sme moc nesexovali ked sme mali obaja ATB. muzik hovori ze pred tromi tyzdnami sme tutu mutu ale ja si nepamatam 😀 . preto to skor priklamam tomu stresu alebo zapalu. kto vie.
dnes mi zacalo byt pekne tazko odzaludka. stale sa xodim kontrolovat na WC . uz nex sa cosi deje bud nex uz pride mrxa alebo jasny priznak tehu...toto je strasne 😨

jarulai
21. mar 2010

moncik, ved keby si testovala aspon by si naisto vedela na com si. podla mna je ta neistota horsia. ved ty si tomu rozumies, ja uz by som testovala 😉 ako aj babulky pisu - zazrakov tu je dost, takze aj zriedkavejsi sexik moze byt plodny 😉

matusik111
22. mar 2010

dobre ranko , tak zatial nas psik zije, chudiatko, len tak sa mota, ale zatial je nadej , ze by to vydrzal. Dakujem vam , ze to prezivate somnou , 😵 , tak dufame, ze nas cierny bojivnik to zvladne.

Moncika, ale nas tu poriadne napinas, veru som zvedava ako to s tebou je a ci teda zakladatelka temy sa rozhodla to prva rozbit 😀 , A aspon nam povedz , kedy budes testovat ? do kedy mame cakat ?

Jarulka, tak si samucka ☹ , ja som sama do piatku , tak budem Ti robit spolocnost 😎
Nelie, ty si sikulka, nechces aj ku mne prist poupratovat ? Veru , v sobotu bolo krasne pocasie na upratovanie, ale dako som sa k tomu nedostala ☹ , hadam to zvladnem do velkej noci . A tie fotecky noveho domceku by ma tiez zaujimali 🙂 😎

moncika15
autor
22. mar 2010

babulky 🙂

nebudem vas napinat.... staci ze napina mna 🙄 vysli mi dve silneeeee // zajtra idem dr. bojim sa co mi povie. dufam ze bude vsetko v poriadku. drzte palce. muzik nevedel ci mi ma zacat nadavat alebo sa tesit 😀 xudacik, vytrpel si to zbytocne.
vazne mata neplodnost dost spolocne s hlavou, my sme sa uplne vzdali predstavy mat babo prirodzene , maximalne sme sa zamerali na vybavovanie operacie a bum 😀

ktora bude dalsia?! 🙂

jarulai
22. mar 2010

moncikaaaaaaaaaaaaaaaa, gratulujeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

strasne sa tesiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm, konecne 😵 😵 😵 😵 drzim silno paste, neboj, vsetko bude v poriadku.

ja chcem byt dalsiaaaaaaa, prosim, prosim

jarulai
22. mar 2010

moncika, prosim ta, odfot nam to, nech sa mozme kochat aj my 😉

matusik111
22. mar 2010

😵 😵 😵 Moncika, tak to bol poriadny sok ,juuuuuj, moc Ti gratulujem . Tak toto je goooool. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
22. mar 2010

caute miciny, ste ma prinutili vyliezt z postele 😀 😀 😀 😀
moncuuuuuuuuuuur gratulacieee, huraaaaaaaaa sa to tu konecne prelomilo 😵 😵
a este zakladatelka temy, o to viac som rada 🙂

moncika15
autor
22. mar 2010

este sa neteste... kym nebudem mat potvrdene od dr tak neverim ani sama 😅 inak mam asi slepeho dr. bo uz som tam podla mojix vypoctov ako tehotna bola 😕 ked nehladal nenasiel 😝

tesim sa ze mi to tak prajete, dakujem vam, lasky moje 😵

shandy
22. mar 2010

matusik moj, je mi luto tvojho havka ☹ , dufam, ze bude v poriadku a ze prezije. ja som mala taku macicku, ktora mala obdobnu nehodu a viem si predstavit, ako to teraz prezivas. tak vela sil 😖
nelka tak vy mate pekne vymalovane? a uz ste byt pokrstili? 😉
moncurik odfot nam testiiiik 🙂

matusik111
22. mar 2010

Moncika, je to uplny zazrak , aspon si dalsi priklad, ze zazraky sa deju . Mozno tie terepatie s muzikom vam chceli ukazat, ze treba testovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , aby chudak nemusel ist trpiet.
takze nakoniec sa da otehotniet aj so zapalom a s nefunknymi spermoskami 😵 😵 😵 😵
Ze by nam Shandy ukazala druhy zazrak ??

jarulai
22. mar 2010

inak, babule, ja som sem prisla hned po moncike, tak mozem byt teraz na rade ja? 😉

moncik, ja sa taaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkk tesiiiiiiiiiimmmmmmmm, hrcu mam v krku od radosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

shandy
22. mar 2010

moncurik to su zatial take tiche gratulacie ale verime, ze nam to zajtra pekne potvrdis a budes nas tu popluvat tehu viruskami 😉 😀 😀 😀

shandy
22. mar 2010

moncurik este nam pekne zosumarizuj ako dlho si sa snazila, ake ste mali problemy ty a muzik 🙂 , nech nam das nadej 😅

matusik111
22. mar 2010

MOncika, pekne nam vsetko napis, kolkaty si den, kedy si bola u doktora, kedy ste sexikovali , ako si testovala, a ako si to oznamovala muzikovi, juuuj, ja som taka zvedava , .... 😵 😵 😵 😵
tak tento marec je zazracny, tak sup do dalsich zazrakov

moncika15
autor
22. mar 2010

jaru, moze na to nieco byt 😵

boze, len mi drzte palce!

matusik111
22. mar 2010

tak vidim, ze som neni jedina zvedava 🙂 😀 😀 😀
Jarulka, samozrejme, ze mozes byt druha ..... ako Ti vychadza najblizsia plodna ovulacia s muzikom ?

moncika15
autor
22. mar 2010

babulky, zajtra dobre....nexcem sa teraz moc roztesit, lebo keby to nedopadlo tak ako dufam , moc by ma to bolelo. potom poviem cely zivotopis 😀

shandy
22. mar 2010

jarulka jasne ze mozes byt druhaaaa 😉
moncurik jasne, staci zajtra. nech ti pekne potvrdi mimi kde ma byt. tfuj, tfuj, tfuj 🙂 🙂

shandy
22. mar 2010

no matusik, ja sa spolieham skor na to IVF ako na zazrak 😀 😀 😀 , takze verim a dufam, ze ma este predtym niekto predbehne ako sa ja dostanem na IVF 🙂

matusik111
22. mar 2010

ja sa zblaznim do zajtra, ale teda dobre, ved musime si trenovat trpezlivost 😀 😀 😀 , ides tam hned rano ? a kedy mame cakat na infosky ??? od rana budem iba na konovi nalepena a cakat na MOnciku

jarulai
22. mar 2010

ok, moncik, drz sa. myslime na teba 😉

matusik, najblizsia ovulka s muzikom? no pockaj, pozriem do kalendara 😀 ak by bola na 15DC a neskor, tak by to vyslo az na 26.4.

moncika15
autor
22. mar 2010

matusik, lenze ked zacali tie terepatie s muzikovim nastupom do nemocnice ja som si ani neuvedomila ze sa blizi mrska 😀 vloziek a tamponov som popredu nakupila doforoty ze mozem zasobyt celu dedinu 😅

inac vcera dosli pozreit svokra a svagrovci s krsnatkom muzika po operacii, mal aj narodeniny tak mu gratulovali aby mam vyslo to po com najviac tuzime, mna samozrejme slzy zaliali a podvedome mi ruka vybehla na brusko 😵

jarulai
22. mar 2010

moncik, vidis, tvoje podvedomie to uz vedelo 😉
no ved ono to casto takto byva, ze si to ani neuvedomis, ze mrcha uz mala davno byt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre