Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
20. feb 2009

OK, je ti odpustené, ked je to pre šefa 😀 😀 to poznám - náš říďo -náš pán, že 😀 😀 😀

shandy
20. feb 2009

no uz to hadam aj mam, snad 😵 , ked sa niekto nerozhodne tam este volaco zmenit...ufff.
inak vcera som si robila ovu testy a bol tam taky slaby tienik, tak sa mi blizi ovula 😵

jarulai
20. feb 2009

tak šup-šup na mužíka. či chce alebo nie 😀 😀 ale nie - netreba to tak hrozne siliť, ale milovať sa preto že chcete a nie že - ideme robiť bábo. a potom celý čas myslíš na to, akú polohu zaujať aby tí krpci dorazili do ciela 😀
chápeš čo ti chcem tými múdrymi rečami povedať, hej 😀

shandy
20. feb 2009

😀 😀 , neboj micka, my si keksikujeme, lebo sa nam chce, nie preto, ze musime.... 🙂 . koniec koncov drahemu som to ani nehovorila 😵 pre istotu...
ale by si neverila, ze na mojho draheho to posobi presne opacne. to znamena, ze ked vie, ze je sanca, tak sa snazi ovela viac, tak asi mu poviem...lebo potom zvysok mesiaca bude lenivy 😵

jarulai
20. feb 2009

lenivec jeden 😀 to moj je snaživý aj bez ovulky /bodaj by nie, ked som mu povedala o tej vyprovokovanej ovulke. a ja si takto aspon častejšie užívam 😀 😀 😀 /

shandy
20. feb 2009

😀 😀 , tak teraz si ma inspirovala, tusim mu to poviem s tou vyprovokovanou ovulkou a tym padom sa bude musiet snazit stale 😀 😀 , tak nehovorim, ze by sa ako uplne nesnazil, ale ja by som prijala aj viac 😅

jarulai
20. feb 2009

no vidíš, tak neváhaj 😀
do kelu stále mi sem niekto chodí, ani koníkovať nemožem, to je hrozné. čo tí ludia nedajú pokoj, nedoprajú mi 😎

shandy
20. feb 2009

😀 😀 😀
povedz im, nech idu aj oni na kona a hotovo 😀

jarulai
20. feb 2009

a nedajú mi pokoj ani tu. to tak 😀 😀

shandy
20. feb 2009

😀 😀 , neboj, tu si s nimi poradime....
matusik, ty si bola tu a ani si nas neprisla pozriet?? a to sa robi? 😉

jarulai
20. feb 2009

a ako vieš, že tu bola matusik? no ak bola a neprišla, tak má po chlebe 😀

shandy
20. feb 2009

bola, bola, lebo som si ju vsimla v teme BT grafy 🙂 , hlavne nenaaapadne...
asi jej to nedalo, tak sla skonzultovat graf. isto len narychlo usla od muzika 😀 😀
chleba, jeeej, ja uz som hladnaaa

jarulai
20. feb 2009

ti si blázon 😀 😀 😀 že chleba, jeeej. no keby ma tu niekto teraz videl ako sa uchechtávam, tak si pomyslí 😀
jáááj, ona je domka pri mužíkovi. no tak to jej ja odpúšťam 😉 ja sa tu popri koníkovaní už napchávam obedom - jedna dobrá kuchárka mi ho doniesla až do kanclu - to je obsluha, čo 😕 aj mi to pomaly chladne 😨

shandy
20. feb 2009

ehhe, aj ja to robim a potom po mne pozeraju, ze co to je za psycho 😀 😀 , ze uuuurcite pracujem..
mnaaaaaam, tak chytro jedz, lebo uz aj som tam 😀 😝 a co mas dobre? teda ale iny servis ty mas...

jarulai
20. feb 2009

no práve som skončila, ani pohnúť sa nemožem. tieto staré kuchárky mi vždy navalia toho ako keby som mala jesť posledný raz v živote 😀 😀 😀 /to asi bude závisť, lebo sú tam všetky ako duchny gulaté 😀 😀 /mala som zapekané cestoviny s tvarohom - nebolo to ktovie čo, ale hlad ťa prinúti 😀

shandy
20. feb 2009

ja som hladna ako cenkovej deti a moj drahy este vybavuje ubytko, tak musim cakat 😒
no tak chapes, ty si ich vizitka, este by ludia povedali, ze ti ani jest nedavaju 😀 😀
jaaj a to ti stacilo?

jarulai
20. feb 2009

že či stačilo? ved to bolo na celý tanier, ledva fučím 😅
nechápem - ako že vybavuje ubytko. nie si v robote alebo čo?

shandy
20. feb 2009

no ja musim mat polievku na obed v prvom rade, potom normalne druhe a este obcas aj dezert 🙂
no chystame sa dnes na dovolenku micka na cely tyzden a akosi nemame este zabezpecene ubytko. on je teraz doma a snazi sa nieco rezervovat. 😖 , no a na obed by sme mali ist k svokre, ktora je teraz v BA, tak cakam, ze kedy sa drahy uvolni a vyrazim k svokre..chapes 😀 😀

shandy
20. feb 2009

a ja hej, som v pracicke, neboj 😵 😵

jarulai
20. feb 2009

no už chnápem 😀 😀 to idete do toho francuzska, že? jáááj, paráda. tam by som sa tiež raz chcela dostať.
no ty si takýto žrútik 😀 😀 to ja by som asi strelila po takom obede 😀 ked budeš tehu, tvoj mužík ťa nebude stíhať ani zásobovať 😀 😀 😀

shandy
20. feb 2009

anooooo, bingoooooo 😀 😀 , no ja som tam tiez nikdy nebola, ale som trosku v soku, lebo je to tak na poslednu chvilu, balit sa budem tiez tak, no bude este veselo 😀 😀
no to som veru, v poslednej dobe sa neviem dojest. katastrofa... 😀
tak tomu ver, mna je horsie zivit ako satit 😀

jarulai
20. feb 2009

😀 😀 😀
ale také na rýchlo dovolenky sú najlepšie. len to balenie može byť o nervy, hlavne ked na mieste zistíš, že si niečo doležité zabudla v našej vlasti 😀

shandy
20. feb 2009

😀 😀 mi hovor, micka letim papat, tak potom sa ozvem. a neplac 😉 😀 😀

jarulai
20. feb 2009

dobre, utekaj aby si mi hladom neumrela 😉
dobrú chuť a nezjedz svokre všetko, aj ona musí niečo jesť 😀 😀

matusik111
20. feb 2009

babulky, iba som odskocila, lebo malujeme 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
je tu nieco nove??? nestiham ani citat. ja len to, ze dako sme uz vynechali sexik 2 dni. 🙂

shandy
20. feb 2009

tak uz som zasa tu, napraskana ze upadnem do komy.... 😀 😀 , polievka, druhe a ako dezert palacinky...za xvilu budem ako gulka 😀
nove nic matusik, len sme ta vymakli v druhej teme, tak sme ti s jaru xceli dat za to na zadok 😀 😅
ale ked uz dva dni nic, tak ti radsej dame pokoj, lebo by sa ti to nahodou este zapacilo 😵 😵
to ste taki unveni z malovania? matus, aj tak to vyzera, ze ovula uz asi bola, ze?
ja som ten teplomer nezohnala..skusia mi to objednat v jednej lekarni, tak uvidime...
to si v BA nikto nemeria BT?? asi som sama 😕 😅

jarulai
20. feb 2009

no konečne sa mi podarilo zase dostať na spať. 😠 blbol mi PC, asi už bol prekonikovaný 😀
shandy - to je dosť čo hovoriť, nie ešte tolko zjesť. som normálne napraskaná len z thoh, že to čítam, kolko si toho zmastila 😨 😀

shandy
20. feb 2009

virus modry konik? 😀 😀
hehe, tak si vies predstavit, ako som napraskana ja..ale s palacinkou mi musel drahy pomoc, lebo to uz bolo aj na kona vela 😀 😀
no mozem ja za to? to svokra....

jarulai
20. feb 2009

no chuda moje, ked musíš svokru poslúchať, že 😉 😀 ale na druhej strane - aspon nemusíš doma variť 😀
matusik - mužíka máš doma a vy dobrovolne abstinujete? my musíme, ale vy??? šup na naho, to nemožeš nechať tak 😉

shandy
20. feb 2009

no ved to a zase moj drahy je uz tak rozmaznany tou jej stravou, ze nemam sancu... 😠 😀 😀
matusik, znasilni ho 😀 😀 , pritlac ho valcekom ku stene a.... 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre