Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
15. dec 2008

ano, v TO je tesco. ale kedže sa ja k PC dostanem vždy až v pondelok v robote, tak to už je asi neskoro, že 😀 😀 😀
naštastie ja nemusím mojho prosit aby mi vymenil napr.gumy. on ked vidí, že auto nie je tak ako by malo byt, tak sa v tom automaticky "pošparchá" aby som ho v priebehu toho týždna, ked nie je doma, mohla používat.
mojmu zase navrhol jeden známy, že ho zastúpi pri robení toho mimi 😨 to mám nejradšej také podpichovačky. keby tí vyrývační ludia vedeli ako to v skutočnosti s nami je, tak by si asi radšej zahryzli do jazyka,že 😖

moncika15
autor
15. dec 2008

no take hlasky poznam aj z vlastnej skusenosti 😅
no tak sme boli na tej burze v TO a doniesli sme si krasne steniatko 😵 prosikala som odusu ale nasi nexceli povolit.. ze to nie je taky akeho hladame. a ked sme nastupovali do auta tak nam tato povedal xodte si ho zobrat 🙂
no a dokonca majitelia mali 3 malickyx a nexceli peniaze 😕 tak sme im dali aspon 1sk nex sa vydari 😉

cez vykend sme boli u mojho doma a xlapi isli na pivo, tak ma svagrina "vyhnala" s maliou von,nex ju pokocikujem a ona si zatial poupratuje 😀 sranda bola..nieco suxlo a hned som hontrlala kocik aby sa mi nerozpalkala 😅 od zufalstva by som sa asi rozplakala aj ja 😀

jarulai
16. dec 2008

tak už ti nebude tak smutno za tým starým psíkom. aj naši si už zadovážili nového, ale nie je to ono. predtým po dvore behalo také biele velké čudo a teraz je to taký malý tmavo hnedý kúštik. je krásna /tiež je to sučka/ ale za ním mi bude ešte asi dlho smutno ☹ No život ide dalej

to som aj ja s mojim vtedy ešte priatelom strážila jedno bábo, ked išli jeho rodičia gratulovat na svadbu. len trošku zamrnkalo a už som bola pri nom. Ale ked som neskor strážila sesternicinu malú, to už som vedela, čo s nou. A ona mi ju velice rada hodila na krk. ja som zase na druhej bola z malej celá štastná 😀

moncika15
autor
16. dec 2008

😀
ved aj ja som sa ponukla ze ju rada postrazim,ked moja mamina bude nablizku 😅 sama si asi netrufnem, mozno ked sa viac otukam...

veru je to zmena ked vies ze uz nikdy nepohladkas toho psika ktory ta vzdy vital ked si prisla domov 😔 ale zase nadruhej strane jemu je lepsie, teraz ho uz nic neboli a to male nam robi tiez radost 😵

jarulai
16. dec 2008

veru tak, moj ocino ju normálne na rukách nosí 😀
večer mi príde mužík domov, hurá. tak sa teším, dúfam, že zase dojde mrcha 😠 ale teší ma to, že bude doma až do 3.1., tak tých 6 dní s mrchou nejako prežijeme 😀

moncika15
autor
16. dec 2008

😀 😀 😀
moj ma prist az vo stvrtok ☹
celu noc pregrckal tak maroduje..skoda ze ho to nexytilo ked bol na SR to by uz ostal doma.moj malinky ani sa o neho starat nemozem 😔
vcera som pokupila posledne darceky... a este mal moj nastarosti kupit rucny mixer a usb kluc len teraz neviem ci ho tym nam obtazovat ked mu nie je najlepsie alebo mam kupit sama 😒

tento rok necitim tu vianocnu atmosferu ani sa nejako obzvlast netesim na vianoce... inokedy darceky zacinam nakupovat tak v septembry-oktobry a teraz tyzden pred stedrym dnom nemam to najhlavnejsie 😀 😅

jarulai
16. dec 2008

chuda. aj ty hovoríš drahému "moje malé"? moja mamina ked to povie ocinovi, ešte dodá :"moje malé dvometrové" od nej to vyznie srandovne, lebo je medzi nimi asi 20cm rozdiel 😀
ja sa zase na vianoce teším - to sú prvé vianoce, čo budeme sami. Darčeky už mám, ešte chcem mužíkovi dokúpit to pyžamko aby mi v noci neprechladol 😀 aj ked ho budem celý čas ohrievat - nemám takú dobrú výhrevnost. to vieš - ženy s večne studenými nohami 😀 😀

moncika15
autor
16. dec 2008

😀 😀 😀
aj ja som si dnes kupila pyzamo a podstrcila ho jeziskovi aby mi ho doniesol a ja som bola straaaasne prekvapena 😉
inak neviem naco miname na pyzama ked aj tak sme snazilky...prakticky vyhodene peniaze 😅

este si tu?
som bola pockat mamu na zastavke aj s obydvoma hafanmy... jeden ma tahal dopredu a druhy lahol a ani hnut 😀 😀 😀 tak som tak stala na ulici z rukami a nohami daleko od seba a na jedneho rucala: "pomaly!" a na druheho :"pod!" 😅

jarulai
17. dec 2008

😀 to si mala dobrú zábavku. ešteže mi chodím von vždy každý len s jedným havinom.
s tým pyžamom máš vlastne pravdu - si mi teraz nasadila chrobáka do hlavy, asi mu budem musiet kúpit niečo iné 😀 no uvidím.

ja bývam v robote do 15.00, takže je velmi malá šanca, že by som sa mohla aj neskor ozvat 😀

a nezabudni potom pri stromčeku aj povedat:jéj, pyžamko, to som nečakala 😀 😀 😀

jarulai
17. dec 2008

ozaj, vieš čo ma napadlo? kedže sa doteraz nejako nikto k nám nepridal, tak máme my dve vlastne svoju vlastnú tému. to sme frajerky, čo 😨 😀 😀 aj ked neverím, že by sa už nenašiel nikto taký v podobnej situácii ako my. 😕

moncika15
autor
17. dec 2008

to mas pravdu 😵 sa divim ze nas neuzmkli, ved aby tu zavadzala tema koli dvom zufalym manzelkam?! 😀

aha ja som myslela ze mas aj doma net. a co vlastne robis?

dnes je take hnusne pocasie ani zit sa mi nexce 😔 rano som povysavala,prezliekla paplony a teraz uz len tak zivorim a neviem sa dockat zajtrajska kedy budem konecne s mojim 😵 pride presne na plodne dni takze dufam ze na novy rok si budem pripijat len malinovkou 😵 😀

jarulai
17. dec 2008

no neviem, či by si to už na silvestra vedela, aj keby sa podarilo - čo ti teda úprimne prajem 🙂 ale ved človek nikdy nevie, že 😉

ja robím v jednom dss, v administratíve, takže si vždy nájdem minutku na koníka 😀 dnes utekám skor, ideme s mojim ešte pozriet tú tv. som zvedavá, či niečo vyberieme. tak zajtra 😀 pa

moncika15
autor
17. dec 2008

no takze este sa nacakam.... moj pride az v piatok ☹ a ja som sa tak tesila 😅
uz sa tu fakt nudim..ked si predstavim kolko mam byt este doma az sa mi panenky pretacaju. v pondelok by som mala ist pozriet do TN nejake popolnocne saty...musim uz vypadnut a zabavit sa 😀 no a teda s tym suvisi aj minanie penazi 😀 😝 😅

jarulai
18. dec 2008

ale potom si to ved patrične užijete, ked príde, nie 😀 ja si mojho užívam už od včera a naplno 😉
a dokedy si ty doma? to máš ešte PN? to taká dlhodobá nejaká? to ti nezávidím. ja som bola pol roka nezamestnaná a skoro ma mrdlo doma 🙄
s tým mínaním penazí sa predsa pred vianocami ráta, nie? my sme namiseto LCD včera kúpili plazmu. moj mužík totižto videl obrazovku so 107 uhlopriečkou a nedal si to vyhovorit, že on chce taký velký tv. tak sme urobili kompromis a kúpili sme 94. obraz na plazme bol krajší ako na LCD, tak sme ju zobrali. chlapi sú v tomto ako deti, že 😀 😀 😀

moncika15
autor
18. dec 2008

😀 take nakupovanie poznam
no to je taka PN naoko ale pst 🤐 😉
no a pekne musim dnes vyrazit kupit ponorny mixer a USB kluc 😅 ja neznalec texniky, budem vyzerat jak debil... mixer zvladnem ale ten kluc tak to bude riadna haluz 😀 keby to bolo ak v TESCU ze zoberem a idem k pokladni ale normalne v elektre si musis vypytat a tvarit sa vzdelano 😀 😀 😀 😀

jarulai
18. dec 2008

jááááj, takú PN pozná asi každý 😉
z toho nákupu si nič nerob, ved každý nemusí byt počítačový maniak a ovládat všetko okolo toho. to ja som raz tak išla kupovat klúč na sviečky do auta. vedela som ako to vyzerá, ako a na čo sa to používa... a ked som ho išla skúsit /či náhodou nemáme širšie sviečky - teda či bude pasovat aj na tú našu rachotinku/, tak som tam tú sviečku strčila naopak 😀 vieš si predstavit pohlad tej predavačky. ale tvárila som sa, že ja nič, ja muziaknt 😀 😀 😀 tak neviem, kto vyzerá ako debil 😎

jarulai
18. dec 2008

ozaj, a čo ty robíš, ked ta to takto donútilo? ak sa teda možem spýtat 😀

moncika15
autor
18. dec 2008

no tak som zvedava ako to dopadne..ved hadam nejaky oxotny predavac mi pomoze 😀
ake kde co robim? v robote som normalni robotnik ale inak som pracovnik marketingu 😅

jarulai
18. dec 2008

určite ti niekto pomože, ved od toho sú tí ludia tam, nie? aj ked niektorí sa tvária, že sú len ozdobou predajne 😀

moncika15
autor
18. dec 2008

😀 😀 😀 a v mnoho pripadox to tak ozaj je... ma mapadol pripad ked mi moj kupoval depilator a zavolal si na pomoc xlapa predavaca.... z vedlajsieho radu som nakrkala a od smexu nevedela ani dyxat 😅

jarulai
18. dec 2008

😀 😀 to musela byt dobrá bavenica 😀
utekám, mužík ma už čaká pred bránou.tak zajtra 😀

moncika15
autor
18. dec 2008

jej tvoj ta cakava pred robotou? 😕 mna moj stary horko tazko raz za rok dosiel pockat pred skolu inak ma vzdy cakal v bare 😅 a do roboty pre mna pride to musim uznat ale caka pred tescom v aute 🙄 on keby nemusel prejst pesi na wc tak ani nexodi 😀

uz sme vybrali meno pre hafana..vola sa Teo 🙂

moncika15
autor
18. dec 2008

inak sme sa dobre nasmiali ked sme meno vymyslali 😀 nasli sme meno ze Farby a ked si zoberies ze mame aj psa menom Lucky a zahamali by sme ix do dvora a kricali pri tom Farby Lucky (laky) tak neviem co by si susedia pomysleli 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moncika15
autor
18. dec 2008

jaj a este nie len ze moj mal prist dnes ale dojde az v piatok. ale navyse sa musi drbat do PL aj v pondelok a utorok. aj stredu by mal robit ale z poxopitelnyx dovodou odmietol...bo ked by skoncil o 16:00 tak by o 18:00 isto nebol doma na stedrovecernu veceru...vsetko je naprd ☹ 😔

jarulai
19. dec 2008

to ma čakal iba včera, lebo u nás lialo ako v apríli 😠 normálne chodím do roboty na bicykli, ale ked je hnusný čas /ako včera/,tak ma radšej hodí.aj dneska ma hodil.čo so mnou, ked ma tak lúbi 😉 ved ja by som pre neho urobila to isté

😀 😀 😀 😀 že Farby, Lucky 😀 😀 😀

to aj moj už tak raz mal, že prišiel domov až na štadrý den. tiež som bola asi tak nahnevaná ako ty. ale nepomohla som si. lebo my, obyčajný ludia, musíme posluchat, že 🤐 😠 odvtedy sa teším z každej chvíle,ked sme spolu. ako malé decko 🙂

moncika15
autor
19. dec 2008

no a nas osud je spisany 😔 dnes pride pondelok odide a v stredu na stedry den sa vrati 🙄 jak u debilov!
ale jedno pozitivne je ze idem s nim 😎

jarulai
19. dec 2008

no aspon že možeš íst s ním. ja by som s mojím nemala tú možnost. akurát, že budeš mat menej času všetko nachystat na večeru. ale ty to určite zvládneš 😉
a ako tam vlastne chodí? vlastným autom resp.služobným?ak ešte aj musí šoférovat, tak to mu nezávidím 🙄

moncika15
autor
20. dec 2008

xodi vlastnzm autom ale bude sa t=striedat po mesiaci s kolegom. ale to nie je len cesta tam a spat.jeho cela robota v praci spociva v tom ze jazdi po celom PL a to je to najvzcerpaajuce. okrem toho aj leyie ma 100m veze.xudacik moj 😔 sa mu divim ze to tam zvlada 🙂

jarulai
22. dec 2008

🙄 to je fakt. ja som robila pred časom tiež niečo také, kde som jazdila celé dni. kto to neskúsil, neuverí, že je to brutálne únavne 🙄
idem makat, teraz mám toho dost.
ozaj - štastnú cestu do PL.
A zrejme sa už dovtedy "nestretneme" tak ti želám krásne a štastné Vianoce, nech sa už čoskoro obidve zaradíme medzi tehulky 😉 😀

moncika15
autor
24. dec 2008

Stastne a vesele Vianoce prajeme 🙂 a hlavne tie rastuce bruska 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre