Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
4. máj 2009

micka idem xrumkat, tak po obediku sa ozvem. bru chut aj tebe 😵

matusik111
4. máj 2009

ja keby som mala cakat 7 rokov, tak uz som davno na praskoch 😀 😀 😀 , klobuk dole pred takymi snazilkami.
Ja sa vlasnte chystam uz teraz v maji ostat tehulka 🙂 .... tak vsetci svaty musia stat pri nas cez vikend 🙂

Dobru chut, ja som akurat dopapala salatik s cottage cheese. Dieta do plavok a vela bielkovin.
Inak,... citala som, ze na snazilkovanie je dolezite mat dostatok bielkovin.

shandy
4. máj 2009

tak to veru aj ja jej hovorim, ze nechapem ako mohla mat taku trpezlivost, ze ja uz teraz som z toho mimo 🙄
neboj budu, vsetci budu cez vikend pri vas 😀 😀
ja uz som po, ufff, zaza som sa napraskala 😀 😀
matusik ja mam tych bielkovin dost, este aj v moci su 😀 😀
jarulka, ty urcite keksikujes o sto dvesto, tak sa mi tu v robote trasie stolicka 😅

matusik111
4. máj 2009

tak aj ja som uz spat, zacala som dietnym salatikom a skoncilo to cokoladovou tycinkou 🙂 ja sa neviem dozrat v poslednej dobe . 😀 😀 😀 V sobotu som zjedla celu cokoladu a potom cez tyzden to musim dobiehat. Hrozne nieco 🙂
Mne sa tiez zda , ze dake otrasy su tu 🙂 😵 😵 😵 , u Jarulky sa miesa na babatko, tak jej to musime tolerovat tento vikend.

shandy
4. máj 2009

😀 😀 😀
veru, vsak nas je tu 4 a pol a furt sme tu ako zacarovane, nie a nie otehu 😀 😀 😀

matusik111
4. máj 2009

to je pravda, inak je to hamba, ze nikto nemoze ostat tehotny.... uz ma to stve..... Pekne si Jarulka uzila cez vikend, tak uz zamiesali a mozu pockat na // na konci cyklu,..... my ideme miesat cez vikend a samozrejme na konci // a Shandy , ty si teraz preliecis zapal a v juni cez ovulku miesate 😵 😵 😵
ja to mam super naplanovane,.... tak Panbozko , nemozes nas sklamat,.... urcite si to citas , tak sa spoliehame na Teba 😎

matusik111
4. máj 2009

ja idem trosku popracovat, lebo dnes som sa viac flakala ako pracovala , ..... tak som zvedava na teplotu ako mi to pojde, a dnes sa rano hlasim 🙂

shandy
4. máj 2009

myslela si zajtra rano ty bosorka? 😀 😀 😀
dobros, tak ta posluchneme a otehotnieme ako pises, matusik povedala, tak tak bude. rozkas sefe 😉
tak uz ides papa? no dobre, ja som tiez toho pramalo urobila, tak idem aj aj makat a zajtra rano sa obe, vlastne uz aj jarulka hlasime s teplotkami 😅

jarulai
5. máj 2009

dobré ránko babulky 🙂
už som dnes tuuuuuuu 🙂
som vám ohromne chýbala, čoooo 😀 čo máme novučké? kolegyna tu furt ruší, tak si to nemožem ani prečítať
😠
no bola som včera u dokiho:ovulka prebehla v nedelu, ale sliznica má len 7mm /čo na otehu síce stačí, ale na bezproblémové udržanie vraj treba 10-11mm ☹ ale aj minule som otehu pri 7nn, tak nádej je 😉 /urobil mi aj preventívku - cytologiu budem mať neskor, ale inak všetko OK 😵 a vypýtala som si aj papier na tú hematologiu /vraj mi povie to isté - že treba brať listovku. no ved uvidíme 😉 /
no teplotku som merala /mužík sa mi sťažoval, že on chce byť tým teplomerom 😀 😀 😀 /len v nedelu a pondelok odmerané nemám - kedže ani neviem ako som vypla budík 😉 😀 😀 😀

babulky, idem pracovať, okolo tej 11.00 som zase tu, OK 😉

shandy
5. máj 2009

dobre ranko micusky, ale zatial len micuska 🙂 🙂
jasne, ze si nam chybala, fnuk, fnuk...
ale ja myslim micka, ze ked to bude mat prist, tak to pride aj pri sliznici 7 mm, hlavne ze ovulka bola a aj snazenicko 😵 😵 - 😀 😀 ja som zas poriadne nemerala vzhladom k tomu problemu, co sa mi vratil a nedostatocnemu spanku...
tak sa tesim o 11,00 😀 😀 😀

matusik111
5. máj 2009

😵 😵 dobre ranko babulky, tak ja som tu .... oda rana blbne net, tak neviem ako dlho mi to pojde tento krat 🙂
To je krasa , ked Jaru mala ovulku a este aj snazilkovanie, ja tomu verim, ze mame zamiesanu prvu tehulku 😵
A ako sa da vylepsit ta sliznica na 10mm ? Neporadil Ti gyndos?

Shandusik,... ty mas teraz odpustene meranie, lebo aj tak si po ovulke, tak teploty mas urcite vo vyskach 🙂

a ja vam pridavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 myslite , ze je velky problem ked som merala o hodinu skor??? Dako som sa zobudila skor , tak sup som odmerala.

matusik111
5. máj 2009

jARULKA a uz mas vytvoreny graf a uz to tam aj hadzes ??? chceli by sme to okuknut 😀 😀 😀

shandy
5. máj 2009

ahojcek matusik, veru, ja dufam, ze tiez tu bude prva tehulka jarulka 🙂 🙂
no moje teplotky, veru dnes mi vyrastla... tak prikladam aj ja, aby som nevysla z cviku....
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
no mne uz hodinovy rozdiel skresli, skus si to niekedy na sebe, ze meraj hodinu po sebe, co ti to urobi. pripadne tam hod v specific ze sleep deprived a hodi ti to biele koliesko ako mne, lebo som tiez nemerala v tu hodinu

matusik111
5. máj 2009

ty mas krasne teploty, 😵 😵 😵 , keby vydrzali hore aj nasledujuce mesiace , bolo by to pekny darcek.
Veru dnes som mohla aj odmerat v spravnom case,.... ale som si myslela, ze pravdivejsia je ta po ktorej sa zobudim,.

Ved uvidime. Inak som citala v druhej teme , ze treba sa stale snazit a hotovo 😀 😀 😀 a tym padom nie je dolezite sledovat BT 🙂

shandy
5. máj 2009

hej matusik mas recht, ze pravdivejsia je ta, ked sa zobudis. ja som myslela, ze len na porovnanie si odmerat aj v normalnu meraciu hodinu, aby si videla, aky rozdiel by to bol... 😀
no ja som zasa citala, ze tie pary, ktore maju dobry spg by sa mali snazit stale, ale tie co nie, tie by sa mali obden... 😉

jarulai
5. máj 2009

babulky, už som tuuuuuuuu 🙂
dievčatá, ste zlaté, že mi tak držkáte paste a veríte 😵 ja už neviem ☹

shandy
5. máj 2009

ale ja vieeeeeeeem, jaru ja vieeeeeeeeeem 😵 😵 😵
isto sa ti to podari. vkladam v teba secku moju doveru 😉

jarulai
5. máj 2009

aspon niekto, lebo ja si už neverím - tá moja sliznica ma štve 😠 som zúfalá a chytajú ma depky ☹

blbol mi net, ale už som prítomná 😉

shandy
5. máj 2009

micka a keby si skusila ten femigard alebo gynex, viem, ze aj to si zvyknu baby davat. lekar co ti na tu sliznicu povedal?

jarulai
5. máj 2009

moja, na to mi predpísla ten clostyl od dalšieho cyklu, tak som zvedavá. nechcem zase bez neho niečo kombinovať aby som si nedovrzala niečo
inak si asi vymením sliznicu so segrou - tá ma takú, že by mimi udražala aj 2dni po skončení mrchy. a vidíš - ona nemá zatial na babo ani pomyslenie...ja sa nehrááááááááámmmmmmmmm ☹ ☹ ☹

shandy
5. máj 2009

jaaaaj jasne, som nevedela, na co je clostyl, no ak mas ten, tak to potom samoska nekombinuj. este by si sa mi nejako predavkovala... 😀 😀
aaaale co robis, sak aj tvoja bude na poradku 😵 😵 , mica hlavu hore! noooo...

jarulai
5. máj 2009

ja som dnes akosi na prášky asi...ešte mi aj mužík večer odchádza ☹ ☹ ☹
včera ma už napadali také myšlienky, že čo ak jednoducho moja maternica neni schopná bábo donosiť...už mi úplne šibe z toho...pomooooooooooooccccccccccccccccccc ☹ ☹ ☹

shandy
5. máj 2009

micka to je totalna kravina!!!
coby nebola. si zober, ze martina, kikina a tieto co maju ake vazne problemy. niekomu to proste trva dlhsie, neboj, sa dostanes z toho. sa ti podarilo raz otehotniet, podari sa aj druhy a verim tomu, ze to dobre dopadne, lebo nevidim dovod, preco by to malo dopadnut zle. ja tu chcem staru jarulku naspat. beeeeeeeeeeeee

jarulai
5. máj 2009

už pomaly prichádza tá stará - trpezlivosť, moja 😉
ja viem, je vela babeniek, čo majú ovela vačšie problémy ako ja a ked si to konečne moj mozoček uvedomí, potom sa hanbím ako sa tu lutujem 😠 tak snád mi to bude odpustené 😉

ved vieš, to sú tie moje obdobia - raz takto a potom príde to druhé obdobie, ked verím, že druhý raz nám to výjde 😉 tak to so mnou prežite 😉

shandy
5. máj 2009

dora blazniva, kdeze sa tolko flakas??? 😀 😀 😀 , teda dostanes jeden den dovce a uz take depky. Nabuduce ta nikde nepustim!
ale to tak ma kazda micka, raz sme hore a raz dole. neboj, aj na mna to pride 😀 😀 😀

jarulai
5. máj 2009

moja, to nebolo tou dovkou, ale asi tou návštevou dokiho, lebo mi zase začal vravieť, že to bola chyba doktorov v nemocke...blablabla 😠 tak som zastavila hned na začiatku, nech mi to už nikdy nehovorí, lebo ma to potom viac a viac trápi ☹ a k tomu ešte to, že sliznica nedorastá...proste jedno s druhým

ale mám jedno šťastie, že mám vás na koníkovi a pomáhate mi...vdaka 😉

shandy
5. máj 2009

micka to je kravina. ked to ma vaznu pricinu odislo by to tak ci tak, priroda si s tym tymto sposobom poradi. a nie je dobre, ze to hadze na svojich kolegov. dufam len, ze to nie je tak, ze tym len zakryva svoju neschopnost si s tym poradit.
nemas za co, na to sme tu my konice 😀 😀 😀

jarulai
5. máj 2009

vieš, ked sa to všetko zbehlo taaaaaaak straaaaaašne rýchlo - bola som u neho so špinením, videli sme srdiečko, všetko vraj bolo OK,večer som už krvácala a ráno už v nemocke tvrdili, že nevidia ani plod a nie ešte srdiečko ☹ to potom človek tomu lahko uverí, že mali zle nastavený ultrazvuk alebo niečo podobné. že urobili chybu ☹ ale aj tak neviem, ked bolo v 8+5tt velké len 4mm /5+0tt/. čo ubehli normálne 2týždne, to mimi narástlo len o týžden ☹

shandy
5. máj 2009

tak neviem micka, asi na to my dve neprideme, ale malo to tak proste asi byt... 😒
ale skor sa priklanam k tomu, ze tam bola nejaka vyvojova vada, ked sa mimi nevyvijalo ako malo. s tym doktori nic neurobia...

jarulai
5. máj 2009

ja sa tým tiež tak nejak akože "ukludnujem" ale trápi ma to aj tak ☹ v nemocke nad tými týždnami krútili nechápavo hlavou...asi by som sa tým už nemala zaoberať, aj tak to už nevrátim a len sa zbytočne trápim ☹ ale nezabudnem nikdy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre