Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
6. máj 2009

shandy, bety mi zapísala práve teplotky pod nickom, čo mala zlato...to by mohol byť šťastný nick, tehulkovský, že 😉 😀

matusik111
6. máj 2009

tak to je super, ... a kde mas ten graf,... ja ho chcem mrknut

jarulai
6. máj 2009

matusik, vydrž, ešte sa robia posledné úpravy 😉 😀

matusik111
6. máj 2009

vies, lebo ja obzeram tie tehulkove grafy, tak by som si to chcela skontrolovat ci sa tie nase grafy podobaju 🙂

jarulai
6. máj 2009

no moj sa určite nepodobá - ja som predsa niečo extra 😀 😀 😀

jarulai
6. máj 2009

tak tu je ten moj extra grafík 😀 😀

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

včul bud múdra 😀 😀 😀

matusik111
6. máj 2009

jarulka, ty tomu nerozumies,.... tie teploty su presne na tehulkovanie .... ja to vidim.
A este sa vam pochvalim co sa mi dnes v noci snivalo 🙂

matusik111
6. máj 2009

Mne sa snivalo , ze som mala stretnutie Petrom Cmorikom ( na Exprese o nom hovoria uz tyzden) , prechadzali sme sa po meste a skoncili sme u kadernika. Ja som si menila uces, dala som si novy melir do vlasov a Peto ma tam cakal u kadernicky. Bol trosku pribratejsi, ale fesak 🙂

dobra haluz 😀 😀 😀

jarulai
6. máj 2009

matusik, to som teda zvedavá...ale ked to ty vravíš 😉

kam sa hrabeš na moje haluzácke sny - mne sa dnes v noci ponúkol Chris O´Donell /americký herec, kto nepozná/, že mi urobí mimi, ked nemám mužíka domka 😀 😀 😀
tomu sa vraví haluz 😉 😀

shandy
6. máj 2009

😀 😀 😀
vy ste ake dory blaznive. mne sa vcera snivalo, ze si meriam teplotu v buchte a rano ked som sa zobudila, som nevedela, ci sa mi to snivalo alebo ci som uz merala 😀 😀 😀
a potom sa mi snival taky zvlastny sen o tom, ze som stretla priatelku mojho ex (cakaju cochvila babo) ale som ju stretla uz bez brucha a celu strhanu a unavenu. nic nevravela, tak som ju objala a potom sme plakali, hmmm, divne, dufam, ze bude ok, lebo aj ked ju nemusim, nic zle jej neprajem. 🙂

jarulai
6. máj 2009

shandy, ved nie si bosorka - neboj, nič sa jej nestane 😉

ale my s matusik mame teda inak divoké sny 😀

jarulai
6. máj 2009

babulky, pozerám, že tu už asi nie ste 😢 tak idem teda aj ja domkov za tigrom - snád neušla a poslušne ma čaká 😉 😀
tak pekný večer, haluzácke sladké sníčky 😀 a zajtra možem by vaša celý den 😉 😵
pa-pa 🙂

shandy
6. máj 2009

jeeeeej tiger, pozdrav ho 😀 😀 😀
aj ja idem dnes k nasim za vyzliatkom a rano idem na kontrolu s mocakom, tak po mne nepatrajte 😀 😀 😀 , pekny vecer 😵 😵

jarulai
6. máj 2009

to zajtra vobec neprídeš ☹ to budem mať zase víkend ☹ mi bude smutno

tak pa-pa a daj vedieť, či sa ten tvoj močák už umúdril 😉

matusik111
6. máj 2009

ja som tu, ale daku robotka mi prisla do cesty,.... spina jedna. A moj muzicek je uz domka a chcem ist za nim, ale ako , ked to musim dokoncit ☹

ale inak pekny vecer babulky,

shandy
6. máj 2009

matusik aj tebe pekny vecer 😵 😵
jarulka ale coby dondem, len neskor pridem o nieco 😀 😀 😀 hadam ta tu nenecham samu, nie??

matusik111
6. máj 2009

babulky moje, asi ste prekvapene , ze pisem takto v noci. Ja sa asi fakt zblaznim. Muzik mi prisiel domov, vsetko bolo v pohode , spravila som si ovu test, bola tam slabunka // ,tak predpokladam, ze zajtra uz bude silna a pekne na vikend bude ovulka. Bola som stastna , ze nam to vyslo na vikend a podari sa otehotniet.
Isli sme do postele a jemu sa nechce. Babulky , ja to uz fakt nechapem, to nie je zdrave . Tu nie je vsetko v poriadku, Revala som v posteli a on si spokojne spal. Nemozem vobec spat a je mi hrozne.
Babulky moje, toto je horsie ako ked sa nedari otehotniet. Ja z toho skoncim naozaj na prasky . Este , ze vas tu mam a mozem sa vam vyrozpravat, lebo to je hamba niekomu povedat, akeho mam leniveho chlapa.
Mam strach ako dopadne cely vikend. ☹ ☹ ☹

jarulai
7. máj 2009

dobré ránko babulky moje 🙂

matusik, mne je to tak lúto, že sa takto trápiš ☹ no neviem ti poradiť, ja s týmto nemám problém, ani sme nikdy nemali, tak neviem. ked nepomože ani rozhovor? a ved dnes, zajtra, pozajtra máš ešte nádej 😉 tak ešte nezúfaj 😉
moc som ti asi nepomohla, čo...

jarulai
7. máj 2009

shandy, ešte k tigrovi: včera si odomykám dvere, ked som došla z roboty, a počujem, že za mnou niečo funí...skoro mi švihlo do gatí, lebo podla dychu to bol velký pes...obzriem sa a náš tiger sa vrátil práve z prechádzky 😠 sama sa vybrala, skoro ma vykotilo 😠 😠 😠 tak som jej švacla hned jednu z príchodu, nahrešila som ju a pekne putovala do voliery - hnusoba jedna, snád si to zapamatá a dnes ju nebudem musieť nahánať 😉

shandy
7. máj 2009

bre ranko bambulky, tak ja som to nakoniec stihla 😵 😵 😵
tak lekarka mi povedala, ze kedze sa mi to vratilo znovu, tak mam dobrat cele antibiotika, co znamena, ze cely vikend ich este budem brat, vlastne do polovice buduceho tyzdna. 😠 , no ale co uz. Dufam, ze potom sa to uz nevrati. Potvora 😠 😠
matusik chudiatok moj, tieto stavy poznam. myslim, ked places, si zufala a partner vedla teba s kludom odfukuje. Zaklad je sa s nim porozpravat, ze preco to tak je. Ziadne vycitky, ziadne obvinovania, ani sebaobvinovania. Normalne si sadnite a spytaj sa ho, preco sa mu nechce. Ja myslim, ze keby si mu nasadila ten profertil, tak sa mu chut do keksiku zvysi. Ved sme tu dve, co to odskusali jaru a ja, obe mozme potvrdit 😅 😅
a musis verit, ze vikend dopadne dobre, ked sa mate radi prekonate aj toto. vies mozno on nechce preto, lebo sa boji, ze ten problem je v nom (ze sa vam nedari), niektori chlapi to riesia takto, ze potom sa toho boja. bude dobre sa o tom porozpravat 🙂

shandy
7. máj 2009

jarulka a tvoj tiger je taky podnikavec 😀 😀 😀
no ved ale co myslis, ze ty sa mozes tulat kade tade a ona nie 😀 😀 , noooo...
matusik, inak drzim palce, nech si dnes najdes tie // na ovu teste a potom budete cez vikend keksikovat. pekne si oddychnite, ziadne stresy a tak. a matusik netlac na neho, skus zmenit pristup ty. tvar, sa ze ok, nic sa nedeje. nech pekne zacne bojovat on o teba a zvadzat ta. bud nedostupna. tvar sa, ze je ti to jedno...

jarulai
7. máj 2009

ahoj, shandy 🙂 tak máš veselo s močákom - trucuje, beťár jeden? no aspon si aj pečienka tvoja užije 😉 😀ale jasne, prajem skoré uzdravenie, nech už neblbne 😉

matusik, ja plne súhlasím so shandy - porozprávajte sa v klude, myslím, že vám obidvom pomože, ked si vylejete srdce...a potom sa aj mimi podarí 😉

matusik111
7. máj 2009

babulky moje, uz som v praci , to bola hrozna noc. Vobec som sa nevyspala. Ale co uz, musime ist dalej. Rano som merala teplotu http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
Rano sme sa zobudili, snazila som sa tvarit uzasne. Rano sme si splnili povinnost a sexovali sme , ale to bolo asi najhorsie v zivote . ja som ani nebola a jemu to trvalo hadam 20 minut. ☹ ☹ ☹ , viem , ze takymto sposobom sa tam nedostaneme.
My sa stale rozpavame, teda muzicek mi za to nadava, ze nic ine ma nezaujima iba ako otehotniet a co vsetko treba vylepsit.
Poveda, ze tento vikend sa budeme milovat , lebo treba ,.... tak potom aky to bude mat vyznam. ☹ ☹
Poslednych 6 mesiacov som to nechavala viac menej na nom a netlacila som na neho , ani som mu nehovorila , kedy je ovulka,.... koncilo to tak, ze sme boli spolu 2 x do mesiaca. On jednoducho nema chut na sex. On to sam priznal, ze ho to bavilo , ked mal 20 , ale teraz su tu " smiesne pohyby" . Pokial by sme sa nesnazili o babo, tak dokaze v pohode fungovat 2 - 3 krat do mesaica, ja to zas nepotrebujem tak casto 😀 😀 😀 , ale do teraz sa nam to nepodarilo, tak treba asi zmenu.
Som ho prosila o jeden aktivny vikend na tnto mesaic a dopadne to strasne. ☹ ☹ ☹ ☹
Ja nebudem nikdy tehulka pri mojom manzelikovi. A neviem do kedy vydrzim takyto pristup.

Dnes idem testovat ovu test, tak som zvedava. Aj ked to bude z povinnosti, spermie sa dostanu k vajickam v spravny cas , tak uz len moje telo rozhodne ci ich vypluje alebo prijme 😎 .
Nikomu by tom to nepriala take nieco.

Zatial pekne uziva zinok , je to na mesiac, asi mu kupim ten Profertil na dalsi mesiac a uvidi sa, .... ked to nebude chciet, zacnem to uzivat ja 🙂

shandy
7. máj 2009

no ti poviem ze veselo teda. hovorim, jej, ze sa snazime. a ona, ze no to nem dobre, lebo tie antibiotika sa nesmu v tehu, ze som to mala povedat tomu lekarovi co mi ich predpisal. tak ale aka je pravdepodobnost, ze zrovna teraz by som bola tehu, no nie??
tak mi povedala, ze kebyze nahodou som, mam ich hned vysadit, ale ze nech radsej mrcha pride 😒 😔

jarulai
7. máj 2009

matusik, ☹ tak ho nechaj nejaký čas vydýchnuť...možno by ste si mali nájsť nejakú inú spoločnú "zálubu", niečo, čo by odpútalo vašu pozornosť od toho, že chcete mimi aby to milovanie nebolo len to "mechanické robenie detí" ale naozaj milovanie z lásky a pre potešenie a nie preto, že teraz je ovulka, ideme robiť mimi a požitok nikde 😉 lebo, prepáč, ale musím ti to povedať - asi fakt moc tlačíš na pílu...uvolni sa, ja viem, že je to ťažké - my snažilky vstávame aj zaspávame s myšlienkou na to, že chceme mimi...ale to je potom tá psychika napatá a už som vravela, že to neni dobre

asi som ti nepomohla, no snažila som sa. snád ma chápeš a nevysvetlíš si to zle 😉

matusik111
7. máj 2009

Babulky, my sme sa o tom rozpravali , aj ked moj muzik sa radsej rozprava o vrciacom motore. On ma odpovede : on je unaveny z dlhej cesty z Ciech , alebo nema chut, alebo ho musim zacat vzrusovat ja ( a to sa mi podari , iba ked ma chut, inak s nim nepohnem) , alebo to vidi na mne , ze to ocakavam a to je pre neho stresujuce ( a ked neocakavam nic, tak ani nic neni) . Takze nas rozhovor nam nic nepomoze ☹
My mozeme iba dufat, ze 3 tyzdne nic nebudeme mat a zrovna sa trafime do ovulky, to je jedina zachrana.
Este planujeme dalsiu ovulku navstevu Prahy, tak ak by sa mu nahodou chcelo sexovat, tak mozno by sa mohlo podarit.
Ja som dnes uplne znicena z tohoto sveta. Prepacte, ze vam tu prinasam negativnu atmosferu , ale ked nemam to komu povedat ☹ ☹ .... a toto nie je na chvalenie .

shandy
7. máj 2009

matusik presne ako vravi jaru, ale hlavne nechapem tvojho muzika, ked nema chut na keksik ok, ale takto je fakt mozne, ze budete mat babo tak o 5 rokov, lebo kym sa do toho trafite...hmmm, mozno by mal navstivit sexuologa alebo niekoho. ja by som mu natlacila ten profertil na zaciatok, to je take najmenej bolestive asi. ale ked ste sa o tom ani nebavili a nechala si to tak, tak ja tomu fakt nerozumiem. aj moj drahy sa tesi, kedy uz budem tehu a on nebude musiet vykonavat "tie smiesne pohyby". teda tak to aspon vravi, ale zatial vyzera, ze ho to aj tak bavi 😀 😀 , robi si srandu...
matusik, jarulka ti xce dobre 🙂

jarulai
7. máj 2009

matusik, kludne sa nám vysťažuj, vyžaluj...sme tu pre teba 😉
a kolko má tvoj mužík rokov? už som zabudla 😅

shandy, tak sa radšej teda modli aby mrcha prišla - bude to predsa len lepšie, nie 😉 ked berieš také hnusoby. a ten mesiac navyše čakania ťa už nezabije 😉 😀

matusik111
7. máj 2009

Jarulka, ,ja som rada, ze kazdy si povie svoj nazor a mozno sa dostaneme k spravnej ceste. Jarulka moja, ale ked na neho netlacim, nic od neho necakam, my nesexujeme ☹ ☹ ☹ a z toho mimino nespravime. On nema chut na sex. Toto je naozaj prvy cely vikend , ktory sme sa trafili do ovulky , tak to chcem vyskusat po dobrom alebo po zlom . 😀 Ja som uz rozyslala , ze by som si dala predpisat antikoncepciu , aby sme sa od vsetkeho uvolnila a verim tomu , ze nebudeme sexovat cely mesiac.
my mame problem v tom, ze muzik nema chut na sex ☹

Prepacte mi , ked budem na vas zla, moc ma to mrzi .

shandy
7. máj 2009

no ano jarulka moja, ale ja sa stavim, ze ako na just nepride 😒 , ale ja myslim, ze ta moja dokina aj tak trosku prehana, lebo som citala aj na konovi, ze ich baby brali tak ako ja a ze nic...ved som len 10 DPO keby nahodou a ako si vravela, v tomto stadiu je to bud vsetko alebo nic, takze ak by to tie antibiotika poskodili, odide to ako mrcha. ale pre istotu si urobim asi v pondelok test.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre