Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

shandy
14. máj 2009

bre ranicko, bambulky moje, ste mi vcera chybali 😵 😵
jaaaaaaaj babule, ze ako mne bolo vcera zle, som vsetkych svatych hadam videla, tak mi bolo. kolegyna ma hodila domov, lebo by som cestou niekde odkvacla. No a mrska pekne potom navecer kooooonecne dorazila, potom este vecer nehorazne krce, algifen a do hajan 😵 😵 😵
takze huraaaaaaa novy cyklus pred nami 😀 😀 , jarulka a ty sa pekne snaz, nech dodrzime poradie. Vies ze ja mozem byt az po tebe 😉 , ale ved co jeden jarul, vsak to je nic, aspon budu plavci trosku zregenerovani 😝
moncika strasne ti drzim palceky, velmi, velmi, velmi a my ti verime, tak musis aj ty 😵
matusik, pekny grafik aj tvoj, ja teraz neposielam, lebo neni co, az tak o 5 dni najskor budem merat, cez mrchu nema vyznam 😀

matusik111
14. máj 2009

😵 😵 tak babulky, ja som bola u doktorky, kazala mi drzat dietu ( este aj doktorka mi to kaze, hruza) 🙂 a predpisala mi imunor, to je zevraj dobre 😵 😵 , tak ze uvidime, ake to bude mat ucinky. Dalsiu ovulku travime v Prahe a cely tyzden bude muzicek doma. Ak sa to uz v tedy nepodari, tak uz to necham tak a prestavat sexovat na rok 😀 😀 😀 😀 Teda, musim dufat, ze muzicek bude mat chut sexovat 🙂 , aby boji bojovnici k vajickam 😵 😵 😵

shandy
14. máj 2009

fiha, to je ina drzana. takto ti nariadovat ts, ts, tssss. imunor a to je naco dobre? na posilnenie imunity?
Jeeeeeej hura, to je super, ze budete v Prahe ovulkovat, to by sa mohlo krasne zadarit veru 😵 😵 , matusik, verim, ze sa aj drahemu bude chciet 😉

shandy
14. máj 2009

vyhlasuje sa patranie po prcantovi roka, halo, haloo, haloooo vykupujeme kozky, perie a hladam prcantov roka 🙂 🙂 🙂 jarulkaaaaaaaaaaaaaa 😝

matusik111
14. máj 2009

Imunor by mal byt na imunitu a ta je asi dolezita pri tehulkovani , neviem 😉 , ale ked to predpisala, tak vyskusame. Ved my skusame vsetko co sa len da 🙂 🙂 ,
Asi buduci tyzden objednam pirulky pre muzika, tak uvidime ci to bude brat a ako to dopadne , Ked ma videl minuly tyzden ako kopka nestastia, tak by mohlo pre mna nieco obetovat 😀 😀 , ak sa mu nechce sexikovat, tak nech sa aspon tak tvari 😀 😀 😀

matusik111
14. máj 2009

Vyhrava to Jarulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , prva cena , vecerny sexik s muzikom 😀 😀 😀 😀

matusik111
14. máj 2009

Shandy, aj Tebe pride dnes drahusik domov? Budete mat taky oddychovaci vikend a od buduceho idete do toho na plnbo 😵 😵 😵 Super, tak zas budem posledna tehulka ☹ ☹ , no nevadi, ja vam dam prednost a pockam si kludne aj do jula 😀 😀
Lebo viete vsetci ze Jarulka je uz tehotna 11 den 😵 😵 😵 😵

shandy
14. máj 2009

Hej matusik aj mne pride dnes vecer, ale az neskoro asi. No tento vikend asi z toho nic nebude, kedze mrchana, ale buduci snad uz hej. Fiiiha, Jarulka uz o chvilu aj testovat mozes 😀 😀 😀

matusik111
14. máj 2009

a u vas sa vsetko ukludnilo s drahym , po tej aferke u svokrovcov?

shandy
14. máj 2009

aaaaaaale striedavo oblacno, vsak vies 😀 😀 😀
chvilu je klud, ale urcite este volajake burky pridu, ale snazim sa mat stale na pamati, ze ho milujem 😵 😵 😵 a to je hlavne 🙂

matusik111
14. máj 2009

tak to je dobre , nieco na tom je , ze laska hory prenasa. Nikdy by som tomu neverila 😀 😀 😀 , ale ked sa dvaja miluju, tak vsetko zvladnu.
aj moj pride asi dnes, ale velmi neskoro, budeme radi, ze si lahneme do postele.

Zajtra budem v BA, tak Ta tam budem pozerat 🙂 😀 😀

matusik111
14. máj 2009

shandusik, ja uz idem z prace, lebo musim ist nieco vybavit, tak teda pekny vecer, a budem sa tesit na pondelkove novinky pa-pa

shandy
14. máj 2009

tak ahojcek a pekny vecer aj tebe, aj pekny vikend, papaaaaaaa

shandy
15. máj 2009

jarulka kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??? ☹ ☹ 😔

jarulai
18. máj 2009

ahojte babulky 😉
dnes sa vám zase nebudem mocť venovať, len vás pozdravím a utekám, lebo mám toho hrozne vela a idem preč. ale zajtra vám budem už viac k dispozícii 😉
štvrtok som tiež bola preč a piatok som mala dovku - bola som u toho hematologa - zajtra popíšem 😉

tak tu za mnou neplačte a majte sa krásne 😉

matusik111
18. máj 2009

dobre ranko, Jarulka, a uz si si robila aj test ??? ved uz by si mala mat pekne // 😵 😵 😵 😵
ja prikladam moj graf a pekne pada dole 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0 tak cakam na mrchu uz o par dni a mozeme ist do dalsieho cyklu.

aj ja budem dnes trosku mimo PC, tak zajtra budem mat viac casu na citanie a pisanie 😨)

shandy
18. máj 2009

bre ranko bambulky 😵 😵 😵
no Jarulka, teda pekne nas tu zanedbavas 😉
na toho hematologa som teda zvedava, tak najneskor zajtra ta tu mame. hurrrrrraaaaaaaaaa 😀 😀
matusik a ty uz otvaras padak pomalicky? nevadi, dalsi cyklus to isti 😉 , ved aj tak ma otehotniet ako prva jarulka 😀 😀 😀
tak ja takto zatial 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/251771
tak sa tu vidime asi zajtra, pa pa pa

matusik111
19. máj 2009

dobre ranko 🙂 ja som prva dnes 😀 😀 😀 😀
prikladam graf http://www.fertilityfriend.com/home/24cfd0
a pomalicky sa chystam do prace , tak neskor sa ozvem 😎 😎 😎

jarulai
19. máj 2009

dobré ránko babulky 😉
dnes som tu aj ja, ale zase vás len pozdravím a dojdem ako obvykle okolo tej 11.00 😉

jarulai
19. máj 2009

no pozerám babulky, že som vám tu tuším chýbala, čo 😉 😀

tak dnešná teplotka ešte neni v grafe, ale aby ste boli spokojné, tak tu máte zo včera 😉 a nie sú tam ani smajlíci ako mali byť - to bude asi poobede, ked to bety dohodí 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

čo vyčítali múdre hlavičky? 😀

jarulai
19. máj 2009

no betynka naša je velmi rýchla, takže prikladám úplne aktuálny grafík 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

dnešný 😉

matusik111
19. máj 2009

Jarulka, ty mas naozaj zaujimavy graf, ale nerozumiem, ako Ti mohla povedat doktorka ovulku na 15 DC , ked to v grafe vychadza uplne inak. a k tomu vsetkemu to vyzera na // , ja som to vedela 😵 😵 😵 , jarulka , uz nam to tu zacni, aby Shandy nemusela ist do CARu 😵 😵 😵

matusik111
19. máj 2009

Babulky, v teme Grafy bola velka hadka , ze meranie a kontrolovanie samej seba privadza iba k depresiam. Myslite, ze je lepsie merat , alebo to odlozit ?
Ja zacinam rozmyslat , ze nebudem merat, .... ale iba ak mi muzicek prislubi, ze sa budeme stale milovat 😵 😵 😵 , lebo pokial to ma pretrvavat ako do teraz, tak sa urcite netrafime do ovulky 😀 😀

shandy
19. máj 2009

dobre ranickoooooooo bambulky 😵 😵
matusik, ty necakas mrchu, ze nie? 😉 😉
jarulka, huraaaaaa, no jasne ze chybala. Grafik mas krasny, snazenicko v plodne dni, uplne krasne, ovulka ti pekne prebehla, no nie je co dodat, dufame v // miesto mrchy 😵 😵

shandy
19. máj 2009

no jarulka, matusik ma pravdu, 15.DC ovulka podla nas a teplot asi nebola 🙂 🙂 , vyzera to ze bola tak 23. - 25.DC, co hovoris matusik? ten tvoj lekar sa trosku sekol 😉

shandy
19. máj 2009

hej, citala som ich aj ja matusik, ze sa pohadali. no vies, oni to uz trosku niektore prehanaju s tym sledovanim a niektore su na tom psychicky uz horsie. Nie je sa comu divit. Vieme ako to vplyva na nas a to sa nesnazime az tak dlho. Tam su babenky, co sa snazia niektore roky...
Ono to meranie ma sluzit ako pomocka a nie ako fetis. Ja budem merat len kym mam zaplatene clenstvo, to mam do augusta (pokial nepovie novy doki inak). ale cele mesiace uz asi merat nebudem. Staci len prvu cast cyklu, aby sme sa trafili do ovu, potom uz nebudem merat. Naco 🙂 🙂 . Viem, ze podla teplot ovu je a hotovka, nepotrebujem sa vyzivat v tom, aky tvar ma krivka, ci je rovnaka ako minule a sledovat vsetky mozne tehotenske priznaky a potom byt sklamana. kazda si musi sama rozhodnut, ako a do akej miery ju to stresuje, resp. jej to pomaha. ze co je lepsie. mna stresovalo to, ze som sa bala, ze sme sa netrafili do ovulky, tak teraz viem, ze sa triafame, tak som v poho. a potom ma stresovalo, ze som nevedela kedy dostanem mrchu, ci meska alebo nemeska. vdaka meraniu teraz presne viem, kedy, takze som v kliidku 😵

matusik111
19. máj 2009

Shandy, ja cakam uz pomalicky mrchu, ved vies, ze ked som mala ovulku 11 DC , tak uz budem koncit skor , tak pocitam zajtra max pojaztra.
Ale jarulka by mala zachvilu kupovat test aby sa nam pochvalila // 😵 😵 😵

matusik111
19. máj 2009

Niekto Ti poradil noveho doktora?? Niekomu to pomoze sa pohnut z miesta. Ja mam kamosku, ktora mala tiez problem otehotniet a gyndos jej dal dake tabletky . ( neviem ako sa volaju , ale este som tu ten nazov nepocula) a do pol roka sa im to podarilo. Ja som rozmyslala, ze buduci cyklus ideme cez ovulku do Prahy a muzik bude cely tyzden doma, .... tak ak ma zas nesklame 😒 s jeho nechutou , tak sanca na plodenie bude. A potom by som isla k doktorke , bude to 8 cyklus za nami , tak mozno sa na mna apson pozre 😀 😀
ak by mi nieco mudre poradila a odporucala, tak letna doovlenka to moze naladit. 😵 😵

Ja sa najviac bojim, ze nieco nie je v poriadku a my sa tu iba stresujeme a mozno staci pridat trosku sliznice, alebo vyrovnat daky hormon, alebo daku malickost a vsetko pojde ako po masle 😀 😀

matusik111
19. máj 2009

ja mam tiez niekedy pocit, ze mi tu sibe z tohoto konika a asi to prehanam, Ale zas mi to pomohlo sa vyplakat a postazovat sa ,... a meranie BT mi ukazalo , ze ovulka byva ale velmi pohyblivo od 10 DC do 15DC . Tak uvidim co bude dalej.
Ale teraz som si povedala, ze musim aj trochu pracovat, lebo koli konikovi pracu stale odkladam a to nie je dobre. Ale samozrejme sa vam pochvalim , ked mrcha dofrci 😵 😵

matusik111
19. máj 2009

Shandy, u bociana 😀 😀 som citala, ze achemilka nemusi byt az taka dobra ako sa hovori ..... skus ten Pakost Smradlavy . Nemozem to este na isto potvrdit, ale ten dalsi cyklus zacinam uplne od prveho dna a napisem Ti roman , aky ukazkovy som mala hlien 😵 😵 😵
pakost sa moze pit cely cyklus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre