Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
16. jún 2009

tak ja prchám domkov za mojim miláčikom - dnes sa s ním musím pekne rozlúčiť, ráno mi už zase odchádza ☹ to bude ťažké po 3 spoločných týždnoch ☹
tak pekný zvyšok dna, zajtra som tu zase 😉

jarulai
17. jún 2009

dobré ránko 🙂
dnes tu bude niekto? kde máme matusik ☹ dúfam, že aspon nellie ma v tom nenechá samú 😉

matusik111
17. jún 2009

dobre ranko 🙂 , Ahoj Jarulka, ako bolo na dovolenke?? Idem si vsetko citat. .... a uvidime aj dake fotky?

matusik111
17. jún 2009

Ja som chcela v pondelok sa vsetkym pochvalit a pridat sa k Nellie a k Shandy, ze uz mam cervenu aj ja od nedele a uz aj konci 🙂 a ten Konik v pondelok normalne nesiel 😠 😠 😠

Vcera som si cestovala po svete 🙂 a kupila som si paradne nohavice , lebo do povodnych sa nezapnem 🙂 Tak si dobre zijeme 😀 😀 😀 , este ze ide leto a cas dovolenky 😀 😀

ale dnes som uz tu a budem robit vsetkym spolocnost, lebo sa mi nechce robit, ked to slniecko tak pekne svieti 🙂

Jarulka, ale ved si nam nenapisala , ako ste sexikovali 😵 😵 😵 a kedy ocakavame testovanie???

matusik111
17. jún 2009

a dnes tu nikto neni ☹ a ja som sa na vas moc tesila. ☹

jarulai
17. jún 2009

matusiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkk, už som tuuuuuuuuuuuu 🙂 ja teraz musím dobiehať zameškané, ale sa mi to celkom rýchlo darí, takže už sa tu plne venujem 😉

dovka bola super - sme si krásne oddýchli, vyplahočili sa úžasne a aj seksík bol samozrejme 😉 hned by sme si to zopakovali, návrat do normálneho života je úplne hrozný 😝 🙄 🙄 🙄

matusik111
17. jún 2009

sme na teba myslelli a moc sme vam fandili ,... aj sa Ti stukalo ???? 😎 😎 😎

Neboj sa, robotku pekne dobehnes, ,... ved neutecie. Ako sa hovori, robota nie je zajac 😀 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

no jasné, priam ma hádzalo o stenu 😀 😀 😀 a počula som aj to povzbudzovanie 😉 😀 😀 😀 som vám chýbala, čoooooooo 😀 😀 😀

a vy ako?

matusik111
17. jún 2009

a nezabudni nam dako ukazat dake fotecky 🙂 omrkli by sme to 🙂

u nas nic nove, 😒 Inak som vysadila na tento mesiac vsetky tabletky, nemeram ani BT, ani nic . Tento mesiac odychujem 🙂
Idem buduci tyzden na gyndu, idem sa im pochvalit, ako sa nam nedari 🙂 , tak som zvedava , co mudre sa dozviem a ci bude ochotna robit dake vysetrenia.

jarulai
17. jún 2009

no ja som chcela fotky už nejaké vycapiť, ale kedže sme mali segrin foťák a tá ho zrazu hned v sobotu potrebovala. stiahla ich do svojho notebooku a ešte neni schopná mi to dať na klúč, čo som jej dala hned v sobotu 😠 😠 😠 😠 už ma z nej ide vykotiť 😠 😠 😠

no ja som tiež tento mesiac prestala s meraním hned 1.6. - snád nikto nečakal, že budem merať aj na dovke 😉 😀 😀 😀 a my sme si tam užívali, seksík bol len čerešnička na torte 😉 😀 /aj ked nožky boli hore - pre každý prípad 😀 😀 😀 /

no som zvedavá, čo ti povedia na gynde - kedy ideš?

matusik111
17. jún 2009

tak budeme cakat a moc sa tesit ,ked jedneho dna uvidime fotecky 🙂

to asi mame v sebe, ze treba nozicky hore 😀 😀 😀 , len aby sme to nerobili este aj po tehotenstve 😀 😀 😀 . Mysleli sme si , ze asi sa Ti merat nebude chciet, a vramci pravidelneho sexika to mas aj odpustene 🙂

Ja idem 25.6. , vo stvrtok.

jarulai
17. jún 2009

oooooo, aké privilégium - že mám to odpustené 😀 😀 😀 inak si neviem ani predstaviť, kedy by som merala, ked tam je +1hod.to by bol iný chaos 😀

no dúfam, že zajtra mi už tie fotky donesie, nie že jedného dna 😠 lebo ju nakopem 😠

snazilka08
17. jún 2009

Ahoj Moncika15, som tu nova, cistala som, ako si pisalal este v auguste 2008 o tom ze manzel je v zahr a snaziste sa o babatko...ja som bola v rovnakej situacii takze viem presne co to vsetko obnasa.....je to veeeeelmi tazke, ale pochopi to len kto to zazije. Tak sa chcem spytat...podarilo sa zamiesit 🙂?

jarulai
17. jún 2009

ahoj snazilka 🙂
ešte máš drahého v zahraničí? a ešte sa vám nepodarilo?

moncika tu dávno nebola, takže nemožeme za nu nič hovoriť - nemá prístup k netu...

snazilka08
17. jún 2009

Ahoj, manzel je uz doma CHVALA BOHU 🙂 ...ale este vzdy sa nam nepodarilo....

jarulai
17. jún 2009

ale šance máš teda už vyššie 😉 a kolko sa snažíte?

snazilka08
17. jún 2009

Jarulai aj vy sa snazite? ako dlho?

jarulai
17. jún 2009

áno, snažíme a už dosť dlho...

snazilka08
17. jún 2009

nieco cez 3 roky...ty dlhsie???

jarulai
17. jún 2009

dlhšie nie, len o niečo kratšie - cez 2roky...

snazilka08
17. jún 2009

tak drzim palce, nech sa cim skor podari 🙂

jarulai
17. jún 2009

vdaka, aj ja tebe 😉

snazilka08
17. jún 2009

dakujem a prajem pekny dni. pa

jarulai
17. jún 2009

aj tebe, ahoj 😉

nellie_
17. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes mam strasne vela roboty....robim vela podkladov ku dozornej rade, tak sa mi neda ani vycikat poriadne ist.. 😅 😅

ale od zajtra uz budem mat klud tak tu budem oxidovat cely den 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

ahooooooj 🙂
huráááá, zajtra tu bude aj nellie oxidovať 😀 😵 😵 😵
tak dnes sa nám neprepracuj, aby si zajtra vládala klusať na konovi 😉 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

matusik, kam si zmizla ☹ hádam pracuješ 😨

matusik111
17. jún 2009

uz som tu .-)

nebojkaj, nepracujem,... bola som na obede a na poste a tam som si kupila Novy Cas pre zeny, a tam pisali o neplodnosti ☹ ☹ ☹ , ale samozrejme nic nove, co by sme nevedeli,
a teraz si lakujem nechty, aby som bola cacanucka 😀 😀 😀

jarulai
17. jún 2009

noooooo, kukám, že sa rovnako pretrhaš od roboty ako ja 😀 😀 😀
včera mi drahý vravel o tom Novom čase - takže nekupujem, ked tam neni nič nové - ušetrím na auto 😀 😀 😀

matusik111
17. jún 2009

idem sa zblaznit od nudy 🙂 , ale nevadi, apson budem mat pekne nechty, lebo doma nestiham.

Veru si ho nekupuj, lebo su tu iba opakovacky, ako kazda zena chce mat babo, a place kazdy mesaic ked pride mrcha, a toto vsetko robi zle na psycho.

a uz mate doma nove auticko? Lebo stare ste dali zosrotovat, vsak,?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre