Pergoveris a Gonal - pomoc pri aplikovaní

dasa118
28. júl 2020

Ahojte, chcela by som sa poradit, uz par dni si picham Pergoveris a neviem ci to vobec robim dobre :( dnes som sa dokonca nejako poplietla a pustila som skor pero ako som vytiahla, neviem co ma to napadlo a teraz pozeram do navodu, ze sa to ma drzat az kym sa nevytiahne. Dokonca sa mi 2x stalo, ze ked som vytiahla vysla mi z ranky krv. Nemate niekto skusenosti? Dakujem za kazdu reakciu/ info.

zojanka
28. júl 2020

Pokiaľ ti na číselníku ostala "0" je to v poriadku. Pichaj si to hlavne s kľudom, nikam sa nenáhli. Vždy počkaj pár sekúnd (5-10) kým pero vytiahneš a vždy skontroluj že tam ostala "0".

dasa118
autor
9. aug 2020

@zojanka Ďakujem veľmi pekne. Nahodou nevieš/ nemáš skúsenosť s aplikovaním inekcie na zrážanie krvi? Keď si pichnem tak vždy mi po vybrati ihli ostane kvapka krvi, uz neviem ako to mam robit, snazim sa pozerat miesto kde nie su zilky, ja neviem co zle robi.

domi30bratislava
3. jan 2022

Ahojte dievcata. Ak by ste sa rozhodli pre umele oplodnenie ostali mi 2balenia Pergoveris 900 UI. Predam za cenu na zaklade dohody. pripade zaujmu ma kontaktujte.

ffilmuska
13. nov 2022

@domi30bratislava ahoj este ich mas prosim? Pytam sa zatial len preventivne, tuto liecbu mi navrhli a uvidim ake davkovanie napisu. Dakujeeem

andyfede
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ffilmuska
3. júl 2023

Ak by mal niekto zaujem, zostal mi menopur, diphereline a pero pergoveris. Dakujem

vivienn7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre