Pichanie v podbrušku - príznak tehotenstva?❤️

bezmena18
1. dec 2019

Ahojte žienky chcem sa takt o informovať s priateľom spavame nechránene takže babetko sa nebránim chcem sa len popýtať druhý deň má boli v podbrušku naľavo miestami cítim také ako keby mi tam niečo sťahovalo včera to bolo dosť intenzívne počas dňa bola som v práci takže som to cítila miestami.. Nemala som čas kedy na to myslieť len keď ma to za bolelo aj dnes ale dnes už trocha menej a bolia ma kríze.. Neskutočne.. Neviem co to mize byť.. Môže to byť nejaký príznak tehotenstva alebo zažila toto niektorá z vás ❤️😍🙏🙏🙏😍 ďakujem za každú odpoveď 🙏

bbebe
1. dec 2019

Ja som v 5tt a picha ma tam dost casto. Takze ano moze to byt priznak 🙂

bezmena18
autor
1. dec 2019

@bbebe lebo mala som aj také jemne špinenie 😊

andula2020
1. dec 2019

Ahoj áno, najlepšie počkať na menzes a ak bude meškať hneď spraviť test ale určite to môže byť príznak, aj ta bolesť v krížoch... Viem to podľa seba, mňa ešte sem tam pichne a som v 13 tt

bezmena18
autor
1. dec 2019

Lebo ja si stále myslím ze keby mi bolo až na vracanie že až vtedy ale môžem byť aj tehu a nemusím hneď z vracať ci 😊

andula2020
1. dec 2019

Ja som nevracala ani raz 🙂 A hovorím ze som v 13 tt 🙂

bezmena18
autor
2. dec 2019

@andula2020 toto mi ukázalo ale mam zmiešané pocity lebo neviem ci ta druha čiarka tam je j e to také divoké

bezmena18
autor
2. dec 2019
iwkaa_97
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andula2020
3. dec 2019

@bezmena18 no podľa testu to skôr vyzerá ze nie si tehotná, koľko dní ti mešká menštruácia?

andula2020
3. dec 2019

Možno si si robila príliš skoro, ja som otehotnela v polovici septembra, prvý test som si robila 1.oktobra bol negatívny a potom 10.oktobra a ten bol pozitívny... Možno je ešte príliš skoro na test, preto ma zaujíma koľko dní ti menzes meska

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andula2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akinom0077
4. dec 2019

@bezmena18 / u mna to je na beznom poriadku ze ma pichne v podbrusku, niektory den vobec niektory den aj 3x pocas dna 🙂 nevsimla som si nejak suvis s cyklom ale deje sa mi to roky

milka456
11. dec 2019

Ahojte ms mi mešká 7 dní testy som si robila 5 dní za sebou a bolí negatívne a teraz dva dní som test neskúšala... veľmi túžim po 3 mimi a dúfam že sa nám to už konečne podarilo...občas mávam jemné bolestí v podbrušku ako keby mala prísť ms mali ste to tak niektorá že testy boli negatívne a boli ste tehotné a kedy vám test ukázal 2 čiarky

nini1010
11. dec 2019

Jak ze nie?!podla mna sa tam rysuje druha ciarka!vidno to a podla mna bude o 2 dni uplne jadna.Aj mna pichalo v podbrusku este predtym ako mi ukazal test.Ale mna vzdy vpravo dole.

paulina1993
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre