Plodné a neplodné dni

domkagucci
8. mar 2016

Ahojte baby chcela by som sa opýtať či je možné aby som mala plodné dní od začatia menštruácie 25 deň až po 31? A plodné sú vtedy keď mám najvyššiu teplotu že?

bajana
9. mar 2016

@domkagucci nie, plodne dni nie sus najvyššou teplotou...BT stupa a je vyššia práve po ovulácii...a áno, ak mávaš dlhé cykly okolo 43 dní tak mávaš ovuláciu na cca 29DC

xavel
15. apr 2016

ovulaciu mozes mat aj pocas mentruacie, resp. tesne pred alebo po.

bibiana1606
6. jún 2016

Ahojky zienky chca som sa opytat kedy su plodne dni pred menstruvaciou alebo po alebo kazda zrna to ma inak? Nerozumiem sa do zoho Dakujem pekne 😊

bibiana1606
6. jún 2016

Ahojky zienky chcela by som sa opytat kedy su plodne dni pred menstruvaciou alebo po alebo kazda zena to ma inak? Nerozumiem sa do zoho Dakujem pekne 😊

worker_falcon
6. jún 2016

@bibiana1606 google má výpadok? dokonca aj vyhľadávanie na modrom koníkovi? fuu, to je asi koniec sveta.

moni244
6. jún 2016

@bibiana1606 a internet nič? to sú základy, čo by si mala vedieť zo školy

moni244
6. jún 2016

@worker_falcon a za chvíľu začnú prázdniny

bibiana1606
10. jún 2016

moni244 ked mam nepravidelnu manstruvaciu kazdy mesiac tak ako zistis ci mam plodne alebo neplodne dni????? Nevychadza mi to nijak raz

bajana
10. jún 2016

@bibiana1606 aj toto sa da vygooglit, nie len kalkulacka...
Ovulacia byva cca 12-16 dni pred MS. Ak ju chces zistit aspon priblizne, mas viac moznosri:
- meranie bazalnej teploty
- ovulacne testy
- sledovanie hlienu a ovulacnych bolesti
Ako na to zistis cez google, je tu toho plno a urcite nie si sama s nepravidelnym cyklom.

bibiana1606
11. jún 2016

Bajana dakujem pekne ano viem ze vsetko sa da cez google najst a vygoglit ale ja som stoho paf ale dakujem pekne

kumud
14. júl 2016

Kazdy ma ovulku inak ja viem presne kedy ju mam lebo mavam vtedy bolesti a mavam ju cca na 11-12 den po zacati menzesu

beruska992
25. júl 2016

ahojte baby, ovulačný test som pouzila prvý krát v živote a dopadla som takto: cyklus mám 28 dní,menses 4-5 dní a zacala som testovat 13 den cyklu a som z toho uplne mimo :( vyšlo mi 13 den silna čiarka ale nie tak silná ako testovacia bola o nieco slabsia a potom dalsie dni to bolo menej a menej až nakoniec nič takže neviem čo si mam mysliet poradí niekto?? ovulácia už bola alebo este len bude? tak ma napadlo ci ju nemám hned po menses

hennyinnsbruck
25. júl 2016

@beruska992 možno si začala testovat neskoro a ovu už bola!ďalší mesiac začni skôr testovať☺

beruska992
25. júl 2016

aj to ma napadlo, ale to sme maly aj sex :D a žeby nič?? to by som možno už na teste videla

beruska992
25. júl 2016

keby som bola tehotná tak by sa tá čiarka na ovu držala nie?? lenže tam už žiadna neni

klarika27
3. nov 2016

Ahojte, ak by ste niektorá chcela, ponúkam nový nepoužívaný monitor https://www.modrykonik.sk/market/tehotenstvo-pa... Cena je s dohodou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre