Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

asemilka
12. nov 2011

@orchis tak potom naco chce, aby ste boli s nou? ved ostante sami a bude vam lepsie 🙂

ktore
12. nov 2011

@monika2712 kde mas graf?

monika2712
12. nov 2011

@ktore moj graf je velice vtipny tento cyklus.. schodiky si robim 😀
kukni;
http://www.fertilityfriend.com/home/38444b

linuska1
12. nov 2011

konecne po navsteve... na moje prekvapenie.. az tak zle nebolo.🙂)

marcovka1
12. nov 2011

@linuska1 vies co ja mam tiez take pocity ze asi zase nic s toho ☹ no co uz nejak to zvladneme 😉 a svokru mi nespominaj ja tiez svoju nemusim 😠 😝 hoci davno pradavno sme dobre vychadzali ...

linuska1
12. nov 2011

@monika2712
tak ty mas ale poriadne schodiky..🙂

@marcovka1 december.. bude lepsie.. cez sviatky si oddychneme..🙂 a verim ze v januari.. tu bude plno testov.. s 2//..🙂) my sme tiez ako tak so svokrou vychadzali. este kym sme spolu s mm len chodili.. od svadby to islo dolu vodou.. a po narodeni malej.. ma nejaky babickovsky syndrom .. alebo co.. ona chce vidiet malu. .ona pride na navstevu.. vsetko co chce ona.. nic take ci ti to vyhovuje.. a ked poviem nie.. vyvolava mm do prace a stazuje sa na mna.. ze jej zakazujem..🙂)) ale v daka mojej povahe.. si viem zvyknut na vsetko a uz sa nenechavam vytacak tak ako na zaciatku... to som normalne salela..🙂)) teraz si ju ani nevsimam... obskakuje ich mm.. ked pridu.. ja len sedim a usmievam sa.🙂))
lebo ked sa clovek neusmieva.. tak hned za tym nieco hlada.. a vyvolava potom mm ze co mi bolo.. ze sa necitili dobre... tak teraz sa ako debo usmievam..🙂)) aby sa citila dobre..)))

asemilka
12. nov 2011

baby... mne je zima... aj ked tu mame horko... 24 nam ukazuje teplomer... a ja mrznem 😀

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 no ja nechapem. minuly mesiac krasne ukazkovy graf a to som merala prvy krat v zivote..a teraz.. nechapem cim to je sposobene.. ze by psychika? neviem... hore dole.. tak uz bude merat len do 10 dpo asi a potom nic..

orchis
12. nov 2011

@asemilka no dozvedela sa, ze budeme mat tri dni volna tak to treba "vyuzit" 😀 ale uvidime, ak si priatel nebude vediet vybavit volno na stedry den tak sa nikde nejde. medzi nami je asi 600 km takze to chce cas. este rozmyslam, ze by som si dala podmienku, ze chcem vianocny stromcek a zakurit aspon na cas ked tam budeme 😎 ja tam stale mrznem, som naobliekana a pod paplonom cely den 🙄 som velmi zimomriavy clovek 🙂

monika2712
12. nov 2011

@asemilka ja si kurim v krbe ale nejak nam rychlo hori to drevo a mam uz len tri polena, tak to uz dlho nevydrzi..

asemilka
12. nov 2011

@linuska1 dobre to mas vymyslene 🙂 to budem musiet aj ja vyskusat, ked k nam raz svokra pride 😀

linuska1
12. nov 2011

@asemilka snad nebudes chora.. ja to zvyknem mat ked na mna nieco lezie.🙂)) nemyslim tym mm. 😀

linuska1
12. nov 2011

@monika2712

ja by som na tvojom mieste merala dalej a aj dalsi mesiac.. ci to bol len nejaky poblazneny mesiac alebo co....

@orchis co ja by som dala za 600 km vzdialenost. 😀

@asemilka to su skusenosti. 😀

ale pevne dufam.. ze do vianoc bude pokoj..:

asemilka
12. nov 2011

@orchis @monika2712 ked ja zase horko nemusim... ale dnes tu mame teplo az moc a cim je teplejsie, tym je mne chladnejsie 😀

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 vies co, na co budem meriat aj dalej? ved aj tak teplota bud klesne alebo sa bude drzat hore a klesne den pred mrchou tak ako to bolo minuly mesiac, takze mi to vlastne nic nedalo, iba planu nadej, lebo klesla posledny den..
dalsi mesiac ak nebudem tehu zas budem merat od konca mrchy zas do 10 dpo.

monika2712
12. nov 2011

@asemilka no u nas neni extra horko.. stale mam napr chodidla studene a to mam ponozky a som pod dekou ale to asi tie moje neprekrvene koncatiny.. no mam furt 😒

orchis
12. nov 2011

@monika2712 velmi vela veci moze ovplyvnit teplotu, ale tak hlavnu vec uz vies, ze je po ovulke 😉 a ak teda este aj psychika ju takto ovplyvnuje tak bude lepsie ak s jej meranim ani nezacnem 😀 teraz sa uz radsej nesledovat a nechat sa prekvapit 😉 a ako to pokracuje so psikom?

asemilka
12. nov 2011

@linuska1 nesmiem byt chora... a ani nechcem 😀 idem si cajik pravit radsej

linuska1
12. nov 2011

@monika2712

stale teplota klesne v den mrchy... ale ked neklesne.. tak je nadej.. ked klesne tak viem ze do par hodin dostanem.. ja si meriam skor len zo zvedavosti..🙂

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 ginkovy caj si na to neskusala pit?

monika2712
12. nov 2011

@orchis no zatial nijak, dohodla som sa s otcom ze to budeme riesit po novom roku. teraz uz asi aj tak nic nevyriesim... stale nejak dufam, ze sa to dako inak vyriesi a ze ho nebudem musiet dat cudzim ludom.. ze snad sa najde niekto z rodiny, ale netusim kto... nechcem na to ani mysliet teraz, lebo mi to lame srdce.

orchis
12. nov 2011

@asemilka no mne je casto zima, mam to asi ako @monika2712 , stale studene koncatiny 😕 a ak raz niekde vymrznem tak mi trva celu vecnost kym sa ako tak zohrajem 🙄 ja potrebujem mat v byte tych 20 stupnov.

monika2712
12. nov 2011

@linuska1 no ale ja si nechcem robit nadeje, lebo co ak sa mrcha oneskori, budem merat, bude vysoka aj 30dc napr a potom pride o dva dni.. povedala som si ze tento mesiac sa nebudem sledovat, meranie teploty by viedlo k sledovaniu... takto budem viac v klude.. jasne budem zvedava, ale ked s tym seknem uz o par dni, tak za par dni na to aj zabudnem urcite..

monika2712
12. nov 2011

@orchis ty si kozoroh? no inak ja doma drzim tak 22 a to mi vyhovuje, 20 je malo..

monika2712
12. nov 2011

@asemilka ani neviem ze taky existuje.. pomaha to?

asemilka
12. nov 2011

@orchis sak mi mame teraz 24 😀 a ja mrznem 😀

orchis
12. nov 2011

@monika2712 ano som kozorozec 😉 no ja tiez preferujem vyssie teploty v byte, 20 je take minimum a aj tak si to nakoniec dam vyssie 😀

asemilka
12. nov 2011

@monika2712 vraj je to dobre na prekrvenie koncatin. ale ja som to neskusala, priznavam sa.

linuska1
12. nov 2011

@asemilka

mna malo uz v porodnici po porode napadnut ze si svokra bude robit co chce.. volala na druhy den ze ma pride pozriet... do porodnice... po komplikovanom porode / spontannom neskor kliestovom a nakoniec cisarskom / som povedala ze nie.. ze som unavena... ze mam cievku.. tak sa urazila.. a nerozpravala so mnou a ani s manzelom..🙂)

monika2712
12. nov 2011

@orchis no pamatala som si len som si nebola ista.. ked si napisala ze mat tiez ten problem so studenymi koncatinami ma to napadlo, lebo niekde som citala ze to mame tak nejak v krvi.. teda ako bezny zdravotny problem kozorozcov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre