Po lete 2011 začíname. Kto tiež?

nikiarudi
26. apr 2011

ahojte kočky, nájde sa tu medzi vami niekto, kto sa chce začať snažiť o bábätko v rovnakom čase ako my..?? je jedno či o prvé, druhé, tretie... ak áno, pridajte sa... 😉 🙂

oskvarka
23. jan 2012

@nufacikmi jeeej ja chcem vediet faforita ? 🙂.. mi zase mame uz vybrate dlho len na dievcenskom sme si 100 percent isty a aj nejake v zasobe mame .. na chlapcenskom tak to sme vybrali uz davno ale drahemu s ato vidi moc neobicjne a navyse 2 krat r a este ah v oriezvysku r ze chudatko ak bude rackovat nebude ani vediet povedat ako sa vola :D:D... al ej astale bojujem za to ..tak som zvedava ako to nakoniec dopadne ak sa preca len podari...

ako najdem tu temu ??

gretkav
23. jan 2012

@minusko Aj ja chcem ist s vami do sukromnej temy... 🙂 ... sice menej prispievam ale sledujem vas poctivo 🙂

zasha
23. jan 2012

@oskvarka to co za horor na kolajniciach ste mali? 😨

oskvarka
23. jan 2012

@zasha no ved to.. ale tak tam ten prechod vidiet zdaleka takze aj ten vlak co potom isiel ked uz sme boli vycuvany tak nas videl a isiel pomalicky... takze aj keby tak zabrzdi ale aj tak desne.... (sme lutovali ze sme vobec to auto vyberali z garaze autobusom by to bola pohodicka hlavna cesta uz bola ok) ale sa nam tam potom este sused sprajcol v opacnom smere tak ani tam ani tam a v strede prijazdovky sme ho nechat nemohli

linuska1
23. jan 2012

tak vsetko dopadlo dobre....🙂) srdiecko nam bije... 🙂) jediny malicky problem je ze mi zistili chladove protilatky....

ivcek
23. jan 2012

Caute kocky...tak ako s tou sukromkou? ja sa samozrejme hlasim tiez...:D

@linuska1
tak super, ze srdiecko v poriadku...a co to znamena chladove protilatky?

oskvarka
23. jan 2012

@minusko este ivcek pridajte kto to vie lebo ja teda nie :D

rika04
23. jan 2012

Baby ktoré ste otehu aky máte krcok?to viem ze krčok má byť tvrdý a uzavretý,ale vysoko či nízko položený?

minusko
23. jan 2012

@ivcek už si pridaná. Tema je snažilky a tehulky 2011 🙂

linuska1
23. jan 2012

@ivcek to je ze keby mi pri porode museli davat infuziu..tak ju musia ohriat na nejaku teplotu... aby zabranili soku... alebo nejakej reakcii...

monika2712
23. jan 2012

@rika04 ja ho mam kazdy den inak.. raz je nizko raz vysoko.

ktore
23. jan 2012

@rika04 z krcku to asi nezistis.je to take ine.to uz doktor vie rozoznat.

rika04
23. jan 2012

@monika2712
@ktore dakujem 🙂
ja som dnes 27 DC je tvrdy a v strede.

ktore
23. jan 2012

@rika04 a teplota je aka?a kedy by mala prist ms?

rika04
23. jan 2012

@ktore vo stvrtok.ale uz od 24DC som citila bolesti ako pred MS.a dnes uz nic 😲

ivuss01
23. jan 2012

ahojte, dnes som 32dc menzes nikde, ovulka bola podla ult cca 22 den, dufik som brala do 25 dc, mohol by mi uz zajtra test ukazat niejakeho ducha ti uz budem 33dc, test som si kupila rapiclear s citlivostou 10 ??

ktore
24. jan 2012

@ivuss01 neviem ci rapid clear ukaze daco nepoznam ho.moze len velmi slabeho ducha.skus zohnat mamatest ten je najcitlivejsi na tom by uz mohla byt silnejsia ciarka.ako na inych.ja som totiz pochodila z inymi testami.urobila som si mamatest a bola ciarka,slaba ale bola pekne vidiet.potom som urobila iny test vraj uz od tretieho dna oplodnenia co je velka kravina.ale skusila som ,darmo tam bolo pisane ze citlivost 10 a uz od tretieho dna.ciarka taka slaba ze ju bolo ledva vidno.tak som si rychlo zohnala zase mamatest lebo som sa naplasila a ten mi vecer o 17 hod ukazal peknu silnu ciarku.takze darmo su citlive ale nie su spolahlive natolko ako mamatest.hm.a urobila si si?

ktore
24. jan 2012

@rika04 tak co stale nic?aj jas om mala taky pocit ze ma prist ale to som uz vedela z testu ze nepride.

ivuss01
24. jan 2012

@ktore tak som ho robila, no ostal biely, tak dnes idem ku dr, aby vylucila pripadnu cystu

ktore
24. jan 2012

@ivuss01 dobre ale si kup po ceste mamatest aby si mala po ruke.tehotenstvo ti teraz nezisti ani doktorka popripade urob este test ak ti doktorka nezobere krv.

rika04
24. jan 2012

@ktore nic 🙂 a krcok je stále tvrdy. testovat este nechcem az ked bude meskat.nechcem byt sklamaná.

ktore
26. jan 2012

baby co ste vsetky odisli?

monika2712
27. jan 2012

@ktore moja hybaj do sukromnej uz sme kopec stran zapisali tam

ktore
27. jan 2012

@monika2712 ako sa vola ta tema ja ani to neviem

orchis
27. jan 2012

ahojte baby 🙂 vsetky tehulky a snazilky 😉 ako sa mi mate? stalo sa nieco nove? este som si necitala predosle stranky. stale som na sk a naplno si uzivam svoju rodinku 🙂 nemusim si ratat ani dni do mrchy, lebo ak by som zostala teraz tehotna tak len zazrakom 😀

orchis
27. jan 2012

baby vy ste v sukromnej? kedy sa to stalo 😖 aj ja chcem, ja sa polepsim a budem tu zase tak casto ako predtym ☹ 😉

monika2712
27. jan 2012

@orchis zlatko hybaj sem:

mala by si byt pridana tusim. 😉

kikusik88
28. jan 2012

@rika04 krcok v tehu ma byt tvrdy a vysoko

p247
31. jan 2012

@ktore tak vyzera to tak, ze v 5tyzdni, no uvidime, co zajtra povie gynekolog:D

p247
31. jan 2012

@ktore prikladam - dnesne testovanie:D no neviem, podla poslednej menstruacie asi tak 5 tyzdnov a 3 dni :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre