Po neúspešnom IVF,KET sa nevzdávame

lusinkaj
13. jan 2010

ahojte,chcem pozvat vsetky baby do tejto temy co maju za sebou neuspech po IVF alebo KET... a veria,ze tento rok sa im to podari...vytuzene babo 😵
pozyvam Kiara15 a Martineluska...samozrejme a ostatne baby pridajte sa k nam 🙂
šup-šup do písania...tento rok bude nas uspesny 😵 😵

coralin
2. sep 2012

@danaho Ahojky, jsme na chatě, v takovém zeleném údolí, kde mám výhled na louku a les, jen pár chat, a mám tu mužíčkův noťas na kterém nám funguje zázrakem připojení. Už se to, ale krátí a jsme tu jen do zítřka a v ut do práce. I když jsem fakt relaxovala, lenošila na sluníčku, v houpací síti a četla jsem si tak cítím, že bych potřebovala minimálně ještě další týden. Jsem nějak hrozně unavená. A to jsem zase začala cvičit taj ji, které mi hodně pomáhá na tyhle záležitosti. Mám ráda tohle naše údolí, kdy si tu vyčistím hlavu od termínů, a organizačních záležitostí a nabiju se tu energeticky. Dělám v kanclu, takže také sedím, ale je to docela stresové, nevyzpytatelné, někdy může být klid, ale jindy blázinec, nemám přesný plán dne....Jenže se vše hrozně protahuje a nevím jak co bude dál, už jsem měla mít dávno po IVF, ale asi to takhle z nějakého důvodu má být. Kam jezdíš na chaloupku? Je fajn, že relaxuješ, potřebujeme to.... 🙂 nevím kdy na IVF půjdeme, záleží jak klesnou hodnoty a to budu zase řešit teď od září a pak uvidím jestli budu na PN nebo v práci, ale spíš bych chtěla být doma. zatím pa a užij si zbytek dovči

alibabaa
25. sep 2012

ahojte, chysta sa niekto na stimulaciu IVF , pripadne 2IVF? ja zacinam rano s prvym dipherelinom... 🙂

b.bardyova
27. sep 2012

@alibabaa Ahojte kocky, tak som po prvom IVF a kedze som zacala dnes spinit, tak zajtra ideme na krv..ci sa zadarilo ..nezadarilo ...a ak nie tak pokracujeme KET ..cakaju nas 2 emryjka :D

alibabaa
28. sep 2012

@b.bardyova tak drzim palceky aby ket nebolo treba 😉 ja mam za sebou dnes 3inj. dipherelinu..

b.bardyova
28. sep 2012

@alibabaa tak uz to vieme, ze bude treba :D ale uz sme si poplakali a je mi lepsie ...hore hlavu a smer vpred

alibabaa
28. sep 2012

@b.bardyova to mi je velmi luto. poznam ten pocit... ☹ ☹

b.bardyova
28. sep 2012

@alibabaa uz som si poplakala , ulavilo sa mi ..aj ked sme to trosku cakali ...dnes sa mi pustila mrcha ale aj tak nam to prislo luto:( ale dali sme hlavicky hore a sup dopredu

malinka_02
15. okt 2012

Ahoj holky,nakoukla sem do tehle diskuse a vidim ze docela rozumite imunologii tak by ste mi mohli poradit. Byla jsem v zari na KET a dr mi dala polovinu prednisonu ze to muze pomoct. Ket nevyselmale ja chtela hned znovu tak rikali ze ho nemam vysazovat, ale ted zase neni dominantni folikul takze Ket mi neudelaji a budem cekat zas mesic a mam brat prednison dal coz bych taky rada kdyz uz ho tak dlouho beru tak aby to aspon k necemu bylo.. Jenze sem objednana na imunologii na konec listopadu a ceka se na to 2mesice tak bych to nerada rusila, ale neovlivni ten prednison vysledek?

mani23
13. nov 2012

Ja skusam uz po 4 krat IVFv Januari 2013 ....babulky je tu niekto kto zacina v Januari 2013 znova v Bratislave v Gynfive

mani23
18. feb 2013

4 krat neuspesne mate niekto aj takuto skusenost...

stastenka42
2. mar 2013

@mani23 ahoj,ak ta to povzbudi 12 pokusov mam za sebou ☹

cuculik1
3. mar 2013

@stastenka42 fiiiha tak to je dost...a preco to nevychadza? Vie sa kde je problem?

stastenka42
3. mar 2013

@cuculik1 to nevie nikto..asi len ten hore..

katkabur
19. máj 2015

Ahojte, aj ja sa k vam pridavam 29.4. som bola na prvom ket, zial neuspesne. Kedze sme mali len dve zmrazene embrijka, jedno A-ckove a druhe B-ckove. Vlozili len ackove, beckove uz ani nezmrazili. Ale vklad bol neuspesny. Dnes som dostala mrchu. Chceme sa pokusit opat, kedze nemame nic zmrazene, musime ist na to od znova. Chodime do Iscare BA. Mate niektora skusenosti, kedy sa mozeme pokusit zmova? Kedy mozeme opat pisat ziadost do poistovne? Dakujem za vsetky info.

zuzicek88
22. máj 2015

@katkabur ahoj pridavam sa k tebe,kedze ostatne prispevky su dost stare,aj ja som bola na IVF jedno vajicko,aj sa oplodnilo,aj sa ujalo,zial vytvoril sa mi len plodovy vak,tak som musela na kyret,ale uz nam schvalili druhe IVF tak to este raz skusime,verim,ze posledny

katkabur
24. máj 2015

zuzicek88 drzime vam palce. Teraz sa vam to urcite podari. My sme sa rozhodli, ze si dame pauzu asi na dva - tri mesiace a ak sa nam to nepodari prirodzene, vyskusame opat IVF. Dufam, ze sa nam to teraz podari ,do konca juna som v praci - ucim, a potom budem mat prazdniny dva mesiace, tak budeme trosku viacej oddychovat 🙂 .

zuzicek88
24. máj 2015

@katkabur velmi pekne ti dakujem,aj ja drzim palce vam,nech sa vam to podari

dziacka
13. sep 2016

Dievčatá, nikdy sa nevzdávajte:
http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

ingridbejbi
19. sep 2016

Ahoj,som po druhom iui,prvy krat sa to nepodarilo a teraz druhy krat cakam na vysledok, som 7 den po iui,uz 3 den mam bolesti ako kedy som mala dostat menstruaciu,bolievaju ma aj prsia a niekedy pocitujem pichanie v posve,tak som zvedava ako dopadnu vysledky,verim ze dobre

vrds
23. máj 2017

@katkabur ahoj, uz sa tii nieco podarilo? ja chodim do iscare ba tiez, ket neuspesny. mam este jedneho mrazacika.

katkabur
23. máj 2017

Ahoj vrds. Držím palce, určite sa ten jeden mrazáčik uchytí 🙂. Nám sa to žiaľ nepodarilo, ale Ty sa neboj. My sme si dali pauzu po dvoch neúspešných transferoch a dokonca aj zamrazené embryo sa nám dobre nerozmrazilo. Ale nevzdávame to, dali sme si pauzu a veríme, že sa nám to podarí prirodzene. A keď nie, ešte stále máme jednu šancu a ak budú peňiažky, tak aj viacej 🙂.
Držím palce, silno. Daj vedieť, ako ste dopadli 🙂

vrds
23. máj 2017

@katkabur no nam sa to prirodzene iste nepodari. tam mame sancu mensiu ako 0. manzel ma zle spermie a ja nemam vajicka, nemam ovulaciu 😩 ina sanca nieje. dnes mi povedali ze sa to nepodarilo:( bolo to prve a najlepsie embryo.

katkabur
24. máj 2017

vrd, to mi je strasne luto ☹. Ale nezufajte, nabuduce sa to urcite podari. Oddychuj, zregeneruj, pokus sa zamestnat si hlavu. Viem, ze je to strasne tazke, ja som s tym isla za svojou vseobecnou lekarkou a napisala mi lieky Citalec. Pomohli mi, nepreplacem kazdy mesiac, ked mam menzes a dokazem sa sustredit na citanie knih, zacala som hackovat. Pokus sa niecim zamestnat si hlavu a nabuduce sa vam to urcite podari 🙂, len tomu ver 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre