Podarilo sa vám niektorej otehotnieť na prvýkrát?
Ahojte..nachádzaju sa tu medzi nami mamičky alebo budúce mamičky,ktoré otehotneli na prvý krát?
ano, vsetky tri tehotenstva, teda tie prve dve prakticky neplanovane-davali sme si akoze pozor, ale aj tak sa pritrafilo
Dúfam,že aj ja budem mať také šťastie ako vy....už len čakám o 8 dní mám dostať tak som už dosť nedockava
Aj nam sa podarilo, len ja som nestresovala a nesledovala seba a plodne dni a kedy ma prist menstruacia. Nechali sme tomu volny priebeh
ja aj prve aj druhe dieta na prvy krat na ostro..dokonca druhe cez antikocepciu..podla mna pri mne plati pravidlo ,ze staci na mna hodit trenky a som v tom 🙂
@ona12 ano, tiež sa nam tak podarilo... a už za tyžden vedela že som v tomx Neskutočne ma svrbeli prsia. Ja som všetky podprsenky vystriedala, no aj tak som musela v robote ist na WC, a schladit si ich vodou. Taka komicka situacia z mojej strany. 🙈 a potom za dva tyzdne mala byt MS, tak sme večer behli kupit test, a hned ohnivo červene dve čiarky! 😀🙏🏼
Áno, hneď na prvý krát, žiaľ ale v 10tt MA. Počkám dokým skončí druhý cyklus, a ideme skúsiť zas tak dúfam, že sa opäť podarí na prvý krát a už dobojujeme dokonca. 🙂
Keď mám za 8 dní dostat menštruáciu a dnes som mala.este negatívny test...ani náznak nebol druhej čiarky...mám ešte nadej
my sme sa ani nesnazili, iba moj drahy mal nazor ze 'na jedenkrat sa nic nestane' a uz som v 7 mesiaci :D
Dvakrát som otehotnela na prvú šupu, dokonca pri dcére sme to za celý cyklus robili len raz, bola sIm na služobke 😂😂😂
@ona12 hlavne sa netreba upnut na tuto predstavu, ze to ma byt na prvy sup. Zdravy par pri pravid styku priemerne by mal otehotniet do 6 mesiacov, co je normalne. Niekomu to vyjde na prvy sup, hlavne, ked presne vie den ovulacie, ale ani tato info nezarucuje, ze to musi vyjst.Drzim palce.Hlavne si uzivajte a pride to.

Co znamena prvykrat? Pri prvom sexe alebo pri prvom snazeni? 🙂