Podpora ovulácie - zvýšený prolaktín

mix8316
24. jan 2021

Nájde sa tu niekto kto by mi rád poradil ohľadom môjho problému . Už dlhé roky mám mierne zvýšeny prolaktín ... ten mi určite bráni k ovulácii .
Užival niekto niake tabletky na vyprovokanie ovulácii ?

mikasz
24. jan 2021

@mix8316 nedavno tu bolo k tomu par diskusii a radili tam vitex. Alebo sa poradit s dr.a moze ti predpisat Medocriptine, ale tam by sa potom mal pravidelne kontrolovat horm.profil

rootham
24. jan 2021

@mix8316 mne endokrinológ predpisal parlodel. Ale prestala som to brať. A po pár vitaminoch na kontrole veľké foliky...

mix8316
autor
24. jan 2021

@rootham presne po akych vitaminoch ?

rootham
24. jan 2021

@mix8316 joj, ja som mala plnú krabicu... Vitex, maca, d3 5000, k2, c, e, q10, zinok, melatonin, gynex, materská kašičku, peľ... Neviem, co všetko este... Ak si spomeniem, napíšem. Ale Boh vie, ktoré pomohlo

mix8316
autor
24. jan 2021

@rootham a ako si to brala vsetko naraz ?

rootham
24. jan 2021

@mix8316 jo.. Este aj serapeptazu na rozrusenie zrastov, ricinove zabaly a masáže som robila... Je to otrava, no 😣

ki_ki2
24. jan 2021

Ahoj ja som teraz začala na odporučenie gynekologa brať tiež vitex a inofolic a pijem alchemiku ale len počas ms a týždeň po ms 🙂

mix8316
autor
24. jan 2021

@ki_ki2 presne ktorý vitex ? Pretože su ich viac 😏 ale aj alchimilkovy caj su dva druhy ...

rootham
24. jan 2021

@mix8316 vitex jahnaci

tina_martina10
31. jan 2021

@rootham prosim ťa, pomohla ti ta serapeptaza a po akej dobe? Ja som bola v septembri na laparoskopii, lebo mi zistili cystu deroidnu. Nakoniec ju nevyoperovali, ze sa to nedalo a povedali, ze mam strasne vela zrastov. Nieco rozpustili ale nie vsetko. Odporúčali mi HYSTEREKTOMIU.
Som po 2 sekciach a 2 lapar. A este by som chcela 1 dieta,. S priatelom sa snazime cca rok - rok a pol, ale sa nedari. Teraz viem aj prečo, ale stale verim, ze sa aj napriek diagnóze podari....
Tak rozmýšľam ci by mi ten liek pomohol na tu cystu a zrasty....
Ovulacia prebieha, chodila som aj na folikometriu. Beriem prvy mesiac vitex a druhy mesiac pijem alchemilku. Predtým som 3 mesiace brala Fertilup...
Za rady ďakujem

rootham
3. feb 2021

@tina_martina10 mne pomohla laparoskopia. Netuším, ci ta serapeptaza niečo poriesila. To som si vyhladala na YouTube... Ze to kočkam pomohlo, ze aj po 3 mesiacoch... Ale ci neboli zaplatené urobiť len reklamu... Kto vie 😕. Držím palce. Mrzí ma, asi som moc neporadila 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre