Pohlavie podľa Jonasa, skúsenosti?

mia2020
20. máj 2019

Ahojte dievcata. Mame s manzelom synceka a chceli by sme dalsie babo a zelali by sme si parik teda dievcatko. Dali sme si urobit vypocet pohlavia u jonasa tak ma zaujima ci to niekrorej vyslo ci ste skusali? Ale hlavne ci ste dodrzali vsetky pokyny dakujem za odpovede. Ps ostatne diskusie na tuto temu som presla ale su starsieho data.

mia2020
autor
21. máj 2019

@sasesoe ved to ze asi nic nie je zarucene veru

ukulela
21. máj 2019

@mia2020 preto pisem, ze s vacsou pravdepodobnostou . ja mam zasa dvoch synov z terminu ovulacie. hlavne, ze su zdravi 🙂

alis110
21. máj 2019

@mia2020 cakame chlapca👶 ano mne sa to prekryvalo

denisa2019
21. máj 2019

@ukulela Veď cez ovuláciu by mali byť chlapci.

tanaalexdenis
21. máj 2019

@hennyinnsbruck no my sme 3 dni pred ovulaciou a v den ovulacie som zvedava.Aj ked si myslim,ze to bude asi dievca.

tanaalexdenis
21. máj 2019

Ja som si dala spravit vypocet.No plodne dni mi vysli tesne po mendzese podla neho.Ovulacie som mala az nieco po vyse tyzdni TT som si robila tyzden pred mendzesom a bol negativny,v den mendzesu uz //😊.Podla jeho vypoctov by to mal byt chlapec aj ked to bolo s cervenym napisane.A keby som otehotnela podla jeho vypoctov tak by mi uz TT ukazal // tyzden pred mendzesom.Tak uvudime co to bude.Ja si myslim,ze dievcatko mam taky pocit,ani pri jednom tehotenstve som nemala pocit,ze bude dievca stale,ze chlapec a aj bol uvidime ci to vinde aj tentoraz😊.

evita0483
21. máj 2019

Ja som si len podľa kalkulačky na nete a prvá mi vyšla, aj sestrám som pozerala- aj tam sa trafil pri prvých deťoch. Ja som chcela druhé chlapčeka, preto som skúsila pozrieť tu kalkulačku 😂 s dvojičkami sa tam neráta 😊 😄 no trafil sa - aj chlapec + dievča

tanaalexdenis
21. máj 2019

@evita0483 aka kalkulacka?Ako sa k nej dostanem?Da sa aj spetne?

evita0483
21. máj 2019

@tanaalexdenis cez Google zadať výpočet pohlavia podľa Jonáša kalkulačka. Tam už len naklikat dátum narodenia- svojho, miesto bydliska a rok pre ktorý sa to počíta a tam to už vybehne

maryetta
21. máj 2019

@ukulela presne. Toto nam vravel lekar. Mame chlapceka a dievcatko. A presne podla tohto nam to vyslo. Tak mozno nieco pravdy na tom bude.

tanaalexdenis
21. máj 2019

@evita0483 diky no vychadza podla toho chlapec aj ked termin pocatia-plodnych dni nesedi.

mia2020
autor
21. máj 2019

@tanaalexdenis jak cervenym napisane? Hodis fotku vypoctu?

tanaalexdenis
21. máj 2019

@mia2020 cervenym napisane chlapec nic viac.Pri niektorych som mala napisane pohlavie so zelenym a zivotaschopne.

chrissie_kf
21. máj 2019

@mia2020 ja som si to dala vyratat normalne v tom centre jonasovom oficialne - 25 eur to stalo.tiez mam prveho chlapca a tuzila som po dcerke. Dodrziavali sme pokyny - vychadzalo mi tam vlastne len asi 5x do roka dievca uz si nepamatam z toho sa mi to tak prekryvalo blbo a z tych 2 razov co akoze to malo vyjist som neotehotnela ( datum pocatia bol uplne mimo mojej ovulacie) .
Potom sme sa na to vykaslali s muzom sexovat podla nejakych tabuliek a zelenych a neviemalych dni :,takym stylom by som to dievca plodila hadam 10 rokov lebo vkuse sa mi tam prekryvali nejale dni . Tak sme zahodili papiere , do mesiaca som otehotnela - mam druhejo chlapceka. Spätne som si to uz nekontrolovala . Neodsudzujem to uplne 🙂 este by sme chceli tretie , tak mozno este ho srandy skusim vypocet🙂 pocula som ze kym to ratal osobne pan jonas kym zil to bolo presnejsie - teraz to rata jeho dcera..
Mojho muza stryko sa to naucil ratat este 40 rokov dozadu podla knihy a jemu pbe deti vysli aj pohlavie aj znamenie ake chcel mat 🙂 tak ktoviw co je na tom - ci je to nahoda alebo napzaj nieco medzi nebok a zemou ;)

mia2020
autor
21. máj 2019

@tanaalexdenis ja to mam takto

mia2020
autor
21. máj 2019

@chrissie_kf mne to ratala uz dcera preto mam kus obavy uprimne

tanaalexdenis
21. máj 2019

@mia2020 mam to ulozene v mobila,ale neviem to tu dat🙃.

mia2020
autor
21. máj 2019

@tanaalexdenis skus uribit printdcreen ako ja

ukulela
21. máj 2019

@denisa2019 tak som to myslela, ze u mna to vyslo. ale aj keby boli dievky, je to jedno, my sme sa na pohlavie nesustredili (teda ja, chlap chcel hanicku, no ma dvoch junakov, moze byt stastny 🙂

tanaalexdenis
21. máj 2019
tanaalexdenis
21. máj 2019

@mia2020 plodne dni som mala 15.2.a 18.2.som mala ovulaciu.Tieto dva dni sme isli na plno 😉.

mia2020
autor
21. máj 2019

@tanaalexdenis no som veruze tvedava urcite daj vediet prosim uz coskoro sa dozvies isto

tanaalexdenis
22. máj 2019

@mia2020 myslim si mam taky pocit,ze to bude dievca.

mia2020
autor
22. máj 2019

@tanaalexdenis drzim palce aby tak bolo ja som mala pri synovy ale nevyslo 🤣

mia2020
autor
27. máj 2019

Nikto nic??

diaalex
6. aug 2019

@mia2020 ahoj 🙂 pisem trosku neskôr, ale podľa Jonáša mi vychádzalo dievčatko a budeme mat dievčatko 😁

tanaalexdenis
7. aug 2019

@mia2020 vcera som si robila test zo sody a podla toho mi vyslo dievcatko.Zajtra idem na sono tak uvidime ,dufan,ze sa ukaze😉.

diaalex
7. aug 2019

@tanaalexdenis aj ten som skúsila, vyšlo dievčatko, neviem či náhoda alebo sa len trafila sóda 😀

tanaalexdenis
8. aug 2019

@diaalex sono mame za sebou.
Podla sona to bude Sylvester🤗.Ukazoval mi vajicka ja som tam sice vajka nevidela,ale ta on doktor tak vie😊.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre