Pokec, rady a povzbudenie pre nové snažilky

perla200
23. jún 2009

skúsim založiť novú tému, ale neviem či sa mi to podarilo, alebo nie? tak šup sem kočandy moje

lucul
25. jún 2009

ahojte babenky 🙂

vierka - vierka leti 😀

vivien22
25. jún 2009

Jasné, že žijem 😀 len pri malom nemám čas si ani zapnúť PC. Akurát teraz výnimočne spí tak som využila situáciu. A ty sa ako máš? Už sa ti to pekne kráti.

perla200
autor
25. jún 2009

no ano vivi...zachvílu idem aj ja na to...ale už sa neviem dočkať....ved si určite spomínaš na posledné týždne tehotenstva nie?🙂 ozaj malý ťa aj potrápil?

vivien22
25. jún 2009

perluš - presne tak, tie posledné týždne som sa už nešla dočkať, kedy bude už malý na svete. No veľmi ma nepotrápil (čo som hrozne rada, lebo som sa pôrodu bála ako čerta), len som ho nakoniec nevedela vytlačiť. 😀 Všetko išlo vraj veľmi rýchlo až nad očakávania lekárov len ten koniec. Musíš tlačiť do bruška a nie do hlavy ako ja. Ale pri druhom to už budem ovládať 😀

vierka
25. jún 2009

perluska - no ja som si myslela, ze hormonalne vylevy mame len mi zacinajuce tehule... ale ako vidim, tak aj ty sa k nim dokazes priznat 😀

lucul - aj lucul letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

vivien - ahojcek mojka.... dakujem za gratulaciu... konecne sme tehu a si to uzivame a tesime sa z toho ze to slo nakoniec aj prirodzene...
tak malinky ma uz tri mesiace, uz je urcite z neho riadny valibuk, len si ho pekne uzivaj 😀

pikino
25. jún 2009

nazdaar mrcky.

ako sa mate vidim, ze nas bola kuknut vivi konecne. 🙂

ten moj maly pisisvor este stale spi, samozrejme v mojej posteli, ale spi. a dnes ani v noci sme nekojili vstala o pol siestej a o siedmej uz zasa spinkala. mame rekord. este keby som nemusela v noci stale stacat to moje mlieko tak by to bolo uplne super.

a vierocka to triko si v klude kup, vsak on este otrokom len bude hehe. 😀 😀 😀

vierka
25. jún 2009

pikuska - no cau mamina... tak ti mal mangel pocas tvojho spanku to mliecko odsavat a nemusela si byt ani hore 😝 😀
no neviem ci bude, ja sa snazim fungovat a starat sa sama o seba 😀 musim... inak by som neprezila 😀 😀 😀 a on aj tak nie je zastanca napisovych triciek, to skor ja si tam nejake kupim len tak pre seba, na srandu 😀

pikino
25. jún 2009

ja som si tam kupila tri pre seba. mliekoholik, on mi to urobil, tehotna-april-dievcatko 😀

tie tricka su podla mna super.

som pridala fotos ako teraz krpec buva u mna. 😀

lucul
25. jún 2009

ahoj mamina, piki a nosila si tie tricka normalne? mne sa pacia tie pasy ale byt za debila na ulici, no neviem, ale ked tak v PK moooooozem, nie? 😀

vierka - ruky som nedvihla, hahaha 😀

vivien22
25. jún 2009

tak už zas nestíham, som musela malého kúpať a potom chovať.

vierka - tak to je úplne super, že sa vám to podarilo prirodzene. len si to užívaj je to krásne obdobie v živote. 🙂 veru malý rastie ako z vody, nestíham mu obmieňať šatník 😀

pikino - ahojky, vy už májte 2 mesiace, bože ten čas fakt letí tak strašne rýchlo. neboj nič aj mne malý prespí celú noc a vôbec nie je hladný, až ráno o 7.00, takže sa aspoň vyspím.

vierka
25. jún 2009

pikuska - no ja si stadial urcite nejake objednam, len teraz je este skoro, stale sa zmestim do mojej konfekcnej velkosti, teda az na podprsky - uz mi zacinaju byt male 😅 😀
a mala ma teda riadne chrcky 😀 vyzera jak maly syslik 😀 😀 😀

lucul - a o akom tricku hovoris ze by sa nedalo nosit? co je na nom napisane???
tak laskavo tie ruky daj hore.... a poletis 😀 😀 😀

vivien - tak to teda je super, neboj sa, riadne si to uzivam a ani mi zle nebyva (tuk, tuk, tuk) - tak je to riadne zuzko 😀 a pomaly koncit treti mesiac je tiez super 🙂
je to urcite zlaticko, ten vas pokladik 😀

tigi
25. jún 2009

ahojte babulky. 🙂

luculi - ten napis sa mi luubi 😀 esteze tam je dodatok ze z lasky, vyznie to tak milo. 🙂 len neviem ci by si to moj chlop obliekol 😀

piki - ta mala je celaaaa ty! 😀 teda zatial aspon do tvaricky, povahu neviem, ale nech ma aspon nieco po tatovi! 😀

vivi - ahooooj! 🙂 pozerala som fotecky, maly je kraaasny. 😵 teda ale fakt to leti, ze uz tri mesiace... 🙂

lucul
25. jún 2009

vierka nedaaaaaaaaaaam 😀 , no este som nikoho nevidela v takom chodit po ulici, ale nevadi budem prva v mojom okoli 😀

pikino
25. jún 2009

lucul tie pasy vobec nevyuzijes ja som ho mala tiez a nenosila som ho ani raz.
tie tricka som nosila stale, hlavne do poradne. si predstav situaciu vedla mna sedi dedko o palicke a ja na triku velku sipku ze to mi urobil on. 😀

lucul
25. jún 2009

no to musela byt fakt sranda 😀 😀 😀 😀 😀 , ale nevadi take este neriesim, ked to bude aktualne tak sa pochvalim 😉

pikino
25. jún 2009

ano taky maly sysel je aj podbradocek riadny. vsak on nepapa ona zerieeeee.
a vsetci hovoria ze cela ja, tak som spokojna. 😀

perla200
autor
25. jún 2009

ajojte...piki no mala je krásna....úžasná!!!! ja som tiež tie tričká nevyužila...ale ked držímmuža za ruku tak vsetci vedia kto mi to urobil.... ale je sranda, ked ma neznámi známi v dedine zastavujú že kedy rodím.... dokonca aj v zelovoci som bola v meste a tá predavačka s takým povzdychom sa ma pýta "kolko ešte?" najprv som myslela že čo preboha??? a ona ukazuje na brucho...a ja že mesiac..... 😀

lucul
25. jún 2009

perli nejak mi uniklo, ides cisarskym alebo budes tlacit? 😀

pikino
25. jún 2009

vidis pelruska cela dedina s tebou suciti. 😀

vierka
25. jún 2009

pikuska - este ze mal ten dedko palicu, aspon bolo vidiet, ze to este mal cim robit 😀 😀 😀
a mala je vazne cela ty, zlatunka 😀

lucul - tak ja som expert na tricka, uz nejake napisove mam - stylom "Ano, su prave..." alebo "Chcela by som byt ako Barbie... ta suka ma vsetko!" alebo "Help me! I´m blond"... ja si urcite nejake napisove kupim, len este neviem ake 😀

perluska - tak si kup take tricko kde je napisane "Neotvarat do jula" a hned pochopia kedy ta to caka 😀

lucul
25. jún 2009

pikuska - mala je krasna a je skutocne na teba, to cumim, lebo vsetky deti co poznam, tak cely tato, ako sa to robi aj ja chcem aby boli na mna 😀 😀 😀

vierka - ja som zas na take obrazkove a vsetci mi nadavaju, ze uz som na take stara, a co nejsom 😅

pikino
25. jún 2009

hehe neotvarat do jula je dobreeee. ale to by potom musela nosit iba to. 😀 vsak ale mesiac to uz zmakne. 😀

no veru bohvie cim by to robil na vozicku. 😀

perla200
autor
25. jún 2009

lucul...neviem ako idem....nikto mii nechce podpísať sekciu a ani rodiť normalne že to neni dobré pre mna...ja neviem, malú mi asi vyberú cez uši???🙂))))

vieš piki - ano fandí mi celá dedinat, len ked poviem, že o mesiac vsetci že ažžž???? no až....

ano vierka ma dobré tričká....hlavne to tričko - ano sú pravé....

lucul
25. jún 2009

piki jedine tymi riditkami, ci jak sa tomu nadava 😀

vierka
25. jún 2009

lucul - tak stale lepsie ked sa podoba na otca nez na postara 😀 alebo suseda 😝 😀
no ja mam rada skor textove, lebo na take aspon narazaju len taky co vedia citat 😀 😀 😀

piki - ved ja si asi take kupim, ze dokedy ma nemaju otvarat 😀

perluska - neboj, aj nejake extra tehu tricko najdem 😀

lucul
25. jún 2009

perlus tak cez usta, oni su o trolinku vacsie ako usi 😀 😀 😀

vierka aj textove budu u mna - ale to s tou barbie som chcela aj ja 😀

vierka
25. jún 2009

lucul - to tricko je bohove, asi si kupim este jedno, lebo hento uz mam vysuchane a uz ho nosim len tak po dome... ako keby sme nejaky mali 😅 po byte som myslela 😀
a moj kolega ked ma vzdy v tom tricku videl, tak povedal "Bár´s by tak bolo" 😀

lucul
25. jún 2009

vierka a kde si ho kupila, to tiez cez net?

juliett99
25. jún 2009

ahojcek cozmosky?? jak sa tu dnes mavate??
u nas sa akurat prehnala hrozna burka,, uz mi to pocasie lezie na nervy, ☹ este ze som domka v postielke 🙂

lucul
25. jún 2009

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre