Pomohlo partnerovi užívanie Folandrolu?

dadka220187
2. okt 2018

zienky prosim o radu a prosim piste len tie ktorých parteri brali folandrol ci im pomohol a pri opakovanom snazeni ste boli v tom 🙂 dakujem muz ho bere od vcera dakujem za odpovede

teressa30
2. okt 2018

ahoj, môj bral a po troch mesiacoch mal ešte horšie výsledky :/ niekomu isto môže pomôcť, nám vôbec... teraz skúšame kotvičník, ale nevidím to ružovo

katarina161
4. okt 2018

Nam povedali v Sanatoriu Helios ze moze to priatel pouzivat ale ze su to len vitaminy a je to drahe ... ze radsej nech prijima viac ovocia a zeleniny ... po konzultacii sme prisli na to ze to vysadi kedze to ma rovnaky ucinok ako ked bude konzumovat trosku vacsie porcie ovocia a zeleniny

asined88
24. nov 2018

Môj manžel bral folandrol skoro rok a žiadna zmena. 4 roky sme sa snažili, vyskúšali kadečo a nič. Potom manžel začal brať Selezin AC, jedol každý deň pravý domáci cesnak nič z obchodu, jeden strucik po raňajkách a druhý po obede a presne po 3 mesiacoch som ostala tehotná. Keď sme boli v centre asistovanej reprodukcie tak nám povedali že s manzelovym spermiogramom je to na umelé oplodnenie, ale to sme nevedeli keď sme tam boli že som v 2. Týždni. Takže najlepšie prírodné domáce veci. Žiadna chémia. A hlavne netreba strácať vieru a modliť sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre