Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

vvia
19. okt 2012

nepomohol :D (bral to mm 4mesiace)

mimi000
29. okt 2012

@mary86 ahoj chcela by som sa spýtať koľko by malo byť tých spermií ked tvoj mm mal 18ml? ( písala si to už dávnejšie , len si zistujem niečo o tom Profertime ) Môj mal 4ml povedal mu že bol riedky a málo no ale oproti Vám sme mali o dost málo ☹

mary86
29. okt 2012

@mimi000 ahoj, počkaj, len bavíme sa teraz o milionoch spermií nie mililitroch, správne? A bolo to už dávno, no ak si dobre pamätám tak nám povedali že pre prirodzené počatie treba aspoň 20 milionov, a vraj normál je tých 25 mil., my sme mali vtedy 18 mil, no po roku iba 12 mil. takže u nás ani ten profertil nezabral a to ho bral poctivo každý deň po celý rok 😒

mimi000
29. okt 2012

@mary86 ale ako som si všimla čakáte bábo tak všetko dobre u Vás dopadlo, čo tomu teda pomohlo????

mary86
29. okt 2012

@mimi000 no napriek tomu že mm bral ten profertil, začal sa zdravšie stravovať, vyradil tesné veci, začal nosiť volnejšie trenky, dokonca obmedzil fajčenie, nepomohlo to 😒 Takže nakoniec nám pomohlo až umelé oplodnenie...

svoba
29. okt 2012

trochu zlepšil, ale žádný zázrak

mimi000
30. okt 2012

@mary86 ahááá. no ved uvidíme, už máme jednu parádnicu no ale ešte jedna by potešila 🙂

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
magica78
18. nov 2012

nam nepomohol 300€ hore kominom ,potom nam v care odporucali vitamin E a tribulus 🙂

darazv
21. nov 2012

Holky ak má váš partner spermie na bode mrazu nečakajte zázrak ale ak má aspon kusok pohyblive tak ten liek fakt pomáha u nas na 100% sice tehulka ešte niesom ale chlap je fit 😉

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mishka0508
3. jan 2013

3 roky sme sa snazili o babo a nic. Po 3 mesiacoch uzivania ma dnes nas syncek v brusku 29 tyzdnov 😉 Takze milion % odporucanie 🙂

boobaa
15. feb 2013

baby, všetky ktoré máte problém so spermiogramom - pohyblivosť, rýchlosť, množstvo, vrelo vám odporúčan PROFERTIL + BIO extrakt MACA, po 3 mesačnej kúre mám môj priatel o 150 % väčší obsah spermií a perfektnú rýchlosť a pohyblivosť. Lekár nás pochválil a sám sa čudoval a pýtal sa ma čo zázračné sme spravili. Moc sa tešíííííím všetkým bojovníčkam odporúčam!

danulienka78
15. feb 2013

moj manžel ho bral 3 mesiace a výsledok spg bol ešte o niečo horší. tak sme radšej nakúpili vitamín E, zinok, selén

sal80
15. feb 2013

Doporučuji Selzink + vit E200 + B-komplex 🙂

aaa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aaa2
19. feb 2013

práve som si vymazal celý veľký príspevok - tak len v krátkosti, potom sa dá ešte popísať:
zásady ku kvalite a kvantite spermií:
muži - 1) vysadiť úplne fajčenie a alkohol (okrem piva - vit. B) - znižujú kval.a kvant. spermií o 80-90% !!!
2) vysadiť úplne pikantné, mastné, presolené jedlá a údeniny - (čipsy, klobásy, pik. pizza, rezne, salámy...) = tiež vysoké % likvidácie spermií
3) vynechať dlhodobé sedenie - "neohrievať vajíčka" - ich vyššia teplota, než je pre nich bežné (= o 1 stupeň menej než telo) zabíja spermie, tj. aj nenosiť tesné, priliehavé prádlo, nohavice;
4) fyzická aktivita - striedanie s psychickou
5) min. týždeň, lepšie 2-3 týždne - pohlavná abstinecia (zásaoby spermií sú obmedzené, tvoria sa dlhšiu dobu, účinnosť podpor. doplnkov je dokonca v maxime až o 3 mesiace po začatí užívania) - mželky - dohliadnuť aj vrátane masturbácie, zamlčiava sa, a potom spg vyjde s veľmi zlými hodnotami...)
6) pozor na lubrikanty! - väčšina má spermicídne (zabíja sp.) účinky, aj také, kde sa to neuvádza - používať iba také, ktoré vyslovene podporuju "priechodnosť" spermií

ženy, pre otehotnenie - spoznávať svoje cykly (je hrôza, že nejedna ich vôbec nepozná)
- zbaviť sa antikoncepcie (dlhodobo pred plánovaním počatia)
Ku každému by som mohol čo to popísať, keď bude záujem)
Veľa zdaru, odstrániť vlastné nedostatky a zábrany k počatiu, až potom ofrflať profertil a podobné!

poleva
21. mar 2013

nemá niekto na predaj profertil ? dakujem

zabacina
15. apr 2013

Ci vobec moze pomoct, urcite zavisi od toho, co sposobuje problem s plodnostou. Vyhoda takychto pripravkov je, ze sa im da (snad) verit, ze urcite neposkodia, mozu len pomoct. Cena zial nie je mala, ale da sa hladat aspon najnizsia, napr. tu vyzera vyborna: http://www.pilulka24.sk/profertil-cps-180

hanmorav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monfol
22. sep 2013

@boobaa ahoj, moj manzel tiez uziva tuto kombinaciu, ale este nebol na kontrole. V akom pomere uzivate vy? Skor ma zaujima ta Maca?

viluska
15. okt 2013

Ahojte, manzel uzil prvu tabletku profeltilu. Pohyblivost spermii aktivnych ma 60 percent, 30 ma pomalych a 10 neaktivnych. Ja som pred tym uzivala 5 mesiacou duphaston a nic. Manzel ma uzivat profeltil 3 mesiace. Myslite, ze otehotniem? Ja teraz nic neberiem. Ideme na plno skoro 3 roky. Dik moc za radu.

viluska
15. okt 2013

Nie 3 roky, ale skoro 4 roky ideme na plno s manzelom. Profeltil nam moze pomoct? Dakujem za nazor.

katka14
21. okt 2013

ahojte, tak aj ja sa podelim s vami o svoju skusenost s profertilom - v roku 2010 ho manzel bral tri mesiace a sup - mame doma princeznu. predtym sa nam takmer 4 roky nedarilo, nepomohlo ani umele oplodnenie. dnes sme zasa na zaciatku - chceme dat dcerke surodenca ale uz dva roky bezuspesne. a to uz 6 mesiacov berie manzel profertil. takze posla mna pomaha, ale nic nezaručuje !!!

vvia
21. okt 2013

nepomohol

leona45
7. dec 2013

Ahojte baby my sme tiez po sperm. mame ich pomenej, tak tiez sme zacali s profertilom a E Vitaminom. Zatial na 3 mesiace, a mna chce na lap.na prefuky, a ci nema zrasti, ale toho sa moc bojim, to je uz zasah do tela. ☹ Asi pockam tie 3 mesiace a potom porozmyslam.
Dufam, ze nam pomozu tie produkty baby a pre zeny, co by bolo dobre? Mam caj alchimelku este kys. listovu zacinam, mazel este ma kotvicnik.

dorinek
27. dec 2013

Ahojte snažilky - jen bych vás ráda všechny podpořila a možná i trochu té naděje poskytla. Taky jsme s manželem byli "téměř" beznadějný případ. Manželův spermiogram byl hodně špatný, spermií málo (vždy do 3 milionů) a ještě líný 😒 Podle doktora k přirozenému početí nedostačující. Naše snažení trvalo přes 4 roky. Po několika inseminacích (dnes nevím, proč mě je vůbec nabízeli) a 4 x IVF ICSI (neúspěšných) začal manžel brát Profertil. Byla to cenově docela drahá "loterie" , ale po 5ti měsících užívání jsem zjistila, že jsem těhu. Když jsme chtěli druhé mimi, tak to manžel zase začal brát a po 4 měs. se zadařilo 😅 Nevím, jaký byl spermiogram po dobrání Profertilu, takže nemůžu říct, že je to 100% těmi vitamíny, ale dodnes si myslím, že nám pomohly..... 😉 Tak se držte, vím, jak je to psychicky i fyzicky náročný, ale nedá se nic dělat, než prostě zkoušet všechno možný 😔

leona45
27. dec 2013

@dorinek Manzel tiez zacal brat Profertil a E vitamin. Tiez cakame na babo uz 4 roky a nic dufam, ze sa nam to uz podari. Este idem na vysetrenie priechodnosti vajcovodov. Tak dufam, tak ako aj Vam pomohol Profertil, ze aj nam pomoze

dorinek
27. dec 2013

@leona45 - neztrácejte naději... 😵 I my jsme byli "téměř" beznadějný případ... 😉 Hlavní je, že ty máš (alespoň občas) ovulaci a manžel alespoň nějaké spermie ( třeba i líné) 😉

moschino1986
16. apr 2014

@viluska ahoj my sme na tom podobne. Akurát dnes.sme konečne natrafili na.profertil je veľký výpadok. Som zvedavá ako.to dopadne. Od.zajtra začína priateľ.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre