Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

zuzca30
14. apr 2015

Ahoj. Folandrol sa da kupit v lekarni, cenu si uz presne nepamatam, ale do 20 eur.
@elmunda81 presne toto iste nam povedali v gyn-five🙂 Takze manzel si nasadil Folandrol a cakali sme, skusali. Nakoniec sa to podarilo prirodzene. Urcite pomohol aj Folandrol verim tomu. Ja som brala Inofolic.

betiii
14. apr 2015

@danulienka78 no nam sa podarilo otehotniet prirodzene co sme dodnes velmi prekvapeny a nechapeme to.ale drahy bral profertil aj macu aj kotvicnik takze asi to pomohlo.ale je to urcite zazrak.neboj treba verit a podari sa aj vam.my sa velmi tesime

miro303
29. máj 2015

@zuzca30
ahoj a inofolic je nacco?

zuzca30
30. máj 2015

@miro Inofolic je vyzivovy doplnok pre zeny, ktory je vhodny uzivat najma v obdobi, ked sa par snazi otehotniet. Obsahuje inozitol (vitamin skupiny B) a kyselinu listovu. Neobsahuje lepok a laktozu, cize je vhodny pre buduce mamicky, ktore maju intolerancie. Uziva sa jeden sacok denne.
Pripadne pozri viac info na nete www.inofolic.sk

silvinkabb
21. nov 2015

Inofolic a folandrol su dost slabe obsahom. radsej doporucujem tie vitaminy osobitne.

mirkabl
18. jan 2016

Ahojte, my sme sa pokušali vyše roka potom na odporučanie lekara muž bral profertil a maca a veľmi nam to pomohlo + muž prestal fajčiť. Do 2 mesiacov som bola tehu. Teraz nasadime opäť. Snaď sa podari rovnako rychlo 🙂

zuzca30
18. jan 2016

Samostatny inozitol sa na SK nepredava. Obsahuje ho jedine inofolic, aspon ja mam taku info. U nas zase mame pozitivne skusenosti pre mm s Folandrolom. V kazdom pripade kazdemu drzim palce, nech je 2016 plodny-🙂

silvinkabb
18. jan 2016

@zuzca30 da sa kupit na viacerych eshopoch 😉

girlpowerm
4. okt 2016

Ahojte, chcem sa opytat,tym co pomohol profertil,brali muzi 2xdenne podla odporucani?

jajoda
16. nov 2016

Ahojte, my máme takúto diagnozu: ph8-9 , 20% s pohybom a+b, 3mil sper v 1ml , Z:OAT. DR nasadil profertil, pridali sme k tomu kotvičník, ešte plánujem kúpiť macu. Dúfam že nie sme beznádejný prípad a zaberie.

jajoda
29. mar 2017

Ahojte, chcem Vám iba napísať našu skúsenosť po 3-mesačnom užívaní . Výsledky sa 3-násobne zlepšili. Ph máme 8, pohyb a+b 60%, morfologicky normalnych 30%, 8mil sprm v 1 ml. V našom prípade sa to určite lepší.Držím všetkým palce ! 🙂

maji18
12. jan 2020

Ahojte. Nam profertil pomohol a aj nam zostalo 120 tabliet. Ak by mal niekto zaujem na cene sa dohodneme 🙂

zuzi2411
5. mar 2020

Ahojte aj u nas Profertil zabral a mam skoro cele 3 mesacne balenie. Ak by mal niekto zaujem, piste a dohodneme cenu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre