Pomohol niekomu liek Profertil? Prosím o vaše skúsenosti.

ka131
27. mar 2009

Ahojte! máte skusenosti s týmito liekmi. mužovi ich odporúčili 😔 tak by som chcela vedieť či niekomu pomohli. dakuje,

prestigio
28. máj 2009

Ahojte som tu prvý krát a priznám sa moja polovočka užívala profertil a bola som 2x tehotna ale bohužial som aj 2x v 12.týž.tehotenstva o babo prišla mam zle vysledky z genetiky mam spojene 2 chromozómy č.14 a č.21 ak je tu niekto poŕadte čo robiť ako mať zdrave babo???
Nám lieky pomohli

cisielko
29. máj 2009

Katti, nezúfaj 😉 mi ho tiež berieme len prvé týždne...ja verím, že každé telo j iné, inak pôsobí na každého...nás čaká o 2 týždne prvá kontrola...tak dám určite vedieť či sa niečo mení...musíme veriť 🙂
Prestigio, ak som to správne pochopila vám Profertil teda pomohol? len chyba je teda u teba, správne to chápem?

ka131
autor
29. máj 2009

Ahojte.
Nezúfajme. Len dufajme. My sme ale Profertil už dobrali 3mesiace. ale na kontrolnom vyšetrení sme neboli lebo doktor nemal volné miesto tak nam doporučil Profertil brať dalšie 2 mesiace ked bude manžel preč. Takže privý stál 4000 a na dva mesiace teraz 3000. a ked príde pojdeme na kontrolny spermiogram. dám vam vedieť ako sme dopadli dúfam že sa niečo zlepsí. Dnes som dostala menzes tak zas nič.
Skúsime tu laparoskopiu v polke júla manžel príde koncom júla a sup nato a v auguste na dovolenku a ked to nepríde do novembra chystáme sa do Heliosu do Martina.
Držím veštkým palce aby sme to dotiahli do úspešného konca

cisielko
1. jún 2009

Ahojte.
ka131,tak mi máme prvú ontrolu o 2 týždne, bude to však len za prvých 5 týž.užívania Profertilu, určite ale napíšem či sa aspoň niečo zmenilo...drž sa na laparoskopii, mňa to možno tiež čaká ale ja to ešte neriešim...potom daj vedieť ako si dopadla...držte sa aby sme sa dočkali výtúžených // 😉

katti77
1. jún 2009

my pôjdeme na spermiogram 13.7. tak vám dám tiež vedieť či pomohol

ka131 my sme začali chodiť do heliosu od mája, a v júli by sme mali vedieť ako to s nami je, kde je chyba a čo ďalej...

cisielko: tak daj vedieť ako ste dopadli...drzžím palce

cisielko
1. jún 2009

katti, ďakujem...ma napadlo...môj muž omylom zobral dve dývky Profertilu...berie ráno dve ale on omylom zobral ešte aj večer...môže mu to uškodit? 😉

katti77
1. jún 2009

podľa mňa nie, však sú to len vitamíny a nič viac, možno sa mu spermoše zbláznia od radosti z toľkej dávky a výsledok bude ešte lepší 😀

cisielko
1. jún 2009

žeby 😀 😀 😀 😀 tk to by bolo fajn....dali by sa konečne donormálu, ja by som bola tehu abol by pokoj...to by som brala 😉

katti77
1. jún 2009

a koľko sa už snažíte?, ak si to už niekde písala, tak sorry ale nemám všetko prečítané..

cisielko
1. jún 2009

katti, ja už ani nevim kde som to písala...popravde ani neviem...pred 4 rokmi som vysadila antikonepciu, ak bude tak bude...a tk viac minulí rok a najviac tento rok...mne sa to však nezdalo a tak som išla k dokiu...ja som vraj ok, ešte mamožno polše na laparoskopiu ale manžel mal zlý spr...má ich mŕtve a tieč o sú sa málo hýbu ☹ ☹ ☹ ☹ príjemný doki varj otehotnenie prirodzene minimálne....briem Profertil, Kotvičník a o 2 týdne nás čaká jeho prvá kontrola...ak sa nebude dariť do jesene, mám prísť za svojím dokim a ideme do Heliosu...už ma nebaví čakať...a čo vy? ako ste na tom?

ka131
autor
1. jún 2009

cisielko - držím ti palce budem rada ak mi napíšes niečo pozitívny o vašom spermiog. dúfam že za 2 mesiace t bude tak aj u nás.
katti 77 - a vy ste ešte neboli na spermiograme? a prečo ste hned išli do heliosu. to tak dlho trvaju výsledky.

cisielko
1. jún 2009

ka131, ďakujem a nápodobne 🙂 vidím, že sa chystáme väčšina do helosu...aj ke´d do jesene ešte ďaleko...treba to len skúšať a veriť, že sa nám to podarí aj bez ich zákrkokov 😉

katti77
1. jún 2009

tak my sa snažíme o bábätko tak dva roky, neboli sme nikde na vyšetreniach, a rozhodli sme sa ísť rovno do heliosu, lebo sa mi to zdá jednoduchšie, aj keď to tak vôbec nie je 😒 ....
ale mám kamošku ktorá chodila najprv k svojmu doktorovi potom do bystrice a nič a nakoniec išli do holiosu a o pol roka čakalii bábätko...tak načo chodiť po dokroroch a potom v heliose si aj tak robia svoje výsledky a tiež to netrvá mesiac tak preto hneď tam...
v máji sme tam boli mužovi spravili spermiogram, mne zobrali krv a urobili sono, potom som mala ísť ešte raz na sono a krv na 25 dc, a tam mi doktor povedal, že manžel mal horší smermiogram, samozrejme nič mi nevysvetlil, len že bol horší a má brať vitamíny a o mesiac a pol má ísť na ďalší smermiogram a ja mám doniesť výsledky z krvi na 3 dc a až potom bude konzultácia čo a ako ďalej....takže to už bude júl a kým budeme mať bábo tak sa ešte asi načakáme....

cisielko
1. jún 2009

A to si do heliosu nepotrebovala žiadne odporúčanie od svojeho dokiho?

katti77
1. jún 2009

nie, žiadne

katti77
1. jún 2009

ale, volala som tam začiatkom apríla a objenali ma na polovicu mája, takže zase mesiac odklad a takto sa to všetko odkladá, teraz bude mať doktor z heliosu v auguste mesiac dovolenku tak zase odklad, tak ak na budúci rok budem tehu tak budem rada
ale sú tam zlatí, zatiaľ neľutujem, že som tam išla a mám až dve kamošky ktoré tam chodili a už kočíkujú, tak im fakt verím, že so mňa spravia najprv tehu a potom mamu 🙂 ....

cisielko
1. jún 2009

jéj...ako pekne si to napísala...no my sa chystáme na jeseň ak by som do vtady neostala tehu xixi tak potom popíš ako to tam prebieha a čo všetko to zahŕňa...už sa teším keď budeme tehu...a odkiaľ si? spomínala si BB 😵

katti77
1. jún 2009

ja zo ZH 😉
a jasné, popíšem všetko

cisielko
1. jún 2009

teším sa...ja som z BB tak to nemáme ani tak ďaleko...mne Helios odporučili babenky z kalkulky, vraj je to lepšie ako v BA

katti77
1. jún 2009

cisielko ty daj hlavne vedieť či ten profertil zabral....

katti77
1. jún 2009

a ešte ma napadlo, a ty niečo berieš? ja femibion 800, treba podporiť aj muža aj tie spermoše predsa nie 😀

murren
1. jún 2009

Ahojte. Ja sa pridávam tiež do debaty. Zajtra ideme prvý krat do Heliosu. Nedari sa nam otehotnieť , ja som bola na laparke pre endometriozu a manžel ma zlý spermiogram. naša šanca otehotnieť prirodzene je vraj minimálna, a už nás nebaví čakať čo ak náhodou sa zadarí. Tak uvidime čo nam povedia. Som zvedavá ako to prebieha a ako dlho to všetko trvá.Od dnes som začala užívat calibrum babyplan a ešte manželovi musim niečo kupiť.
Prave som dnes čitala o tom profertile tak sa ešte rozhodneme podľa zajtraška.

katti77
1. jún 2009

ahoj murren držím vám palčeky a ideš k doktorovi alebo doktorke?

cisielko
1. jún 2009

mUREN, TAK DRžíM PALCE...PTOM NáM MôžEš POíSAť AKO TAM BOLO A TAK...BUDEME SA TEšIť 🙂 koľko ste sa snažili?
katti, jasné, že dám vdeieť či to pomáha alebo nie...ono to zaberie, musí...zatial tomu verím a spolieham sa nato...ja beriem už 2 mesiav Baby calibruim plan...vraj je to dobré pre bábo 🙂

murren
1. jún 2009

idem ku Krajkovič alebo tak nejako sa volá. NO snažili sme sa 3 roky , potom mi zistili na lavom vaječnikuendom... bola som na laparke, o rok som mala zasa polym na maternici, a teraz nakoniec ešte manžel ma taký zly te spermiogram , že ostava už len IVF.tak uvidím čo a ako bude, nás tlačí už aj vek . Ale my máme už jedného syna za mesiac bude mať 8 rokov, ja mam 35. Tak sa ozvem zajtra ako sme dopadli.

katti77
1. jún 2009

všetko dobre dopadne, kamoške tiež tvrdili, že len IVF, podarilo sa im hneď to prvé a predstav si teraz čaká bábo a prirodzene, takže nádej zomiera posledná
a krajko, tak ho voláme my heliosačky je zlatý...
a že tlačí vek a čo ja, mám 32 a deti nikde 😨

murren
1. jún 2009

katti 77 ale moj manželik ma po 50 takže tam nas tlačí čas

murren
1. jún 2009

Zatial ahojte zajtra sa ozvem ako nás posudia, pekný den prajem.

katti77
1. jún 2009

jaj, tak môj sa správa ako 50ročný 😀 , to len aby sme zahnali pochmúrne myšlienky

katti77
1. jún 2009

držím palce pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre