Pomohol vám Gynastan čaj k otehotneniu?

15. aug 2021

Ahojte, bola som u bylinkarky Anky K. a ta mi odporucila pit tento caj vkuse pocas celeho cyklu 2x denne.. Ja mam asi 3 dni po ovulacii a citim uz ako keby pms.. Bojim sa, ze mi rozhadze doteraz bezproblemovy cyklus.. Viem, ze je tam alchemilka, ale zevraj v kombinácii s inými bylinkami sa moze pit aj po ovulacii. Chcem sa spytat, ake mate skusenosti s týmto cajom a ci pomohol, nasla som len par starších diskusii vyslovene s touto temou. Vopred dakujem 🙂

akinom0077
15. aug 2021

pila som ho urcity cas 3x denne , nevidela som ziadne zmeny ale chutovo bol fajn chutil mi aj teply aj studeny

kroketka7
15. aug 2021

Ja som ho pila roky, nakolko sa mi nedarilo otehotniet. Obcas som ho prestriedala s inym cajom a vobec mi nerozhadzal cyklus, takze v klude pi. Alchemilka je super bylinka pre zeny, ale ci ti pomoze k otehotneniu neviem, no isto neublizi.

autor
15. aug 2021

Ďakujem za rady 🙂

akinom0077
15. aug 2021

@kroketka7 mne ublizila veru. Na odporucanie gynekologicky som ju zacala pit tak ako mi gyn. kazala : 2 salky denne od plodnych dni po menstruaciu…. Nikdy v zivote som nemala problem s mimo menstruacnym krvacanim/ spinenim ani pomalym “ spustanim menstruacie”. Odkedy som ju pila vzdy 12 ty den ( ovulku mam 17-18ty den mam dlhsi cyklus) , mi zacne neskutocna narazova boleat a prudke krvacanie na vlozku nie na intimku proste da sa povedat silne ktore trva asi 2-3 hodiny. Ked som po 6 mesiacoch skoncovala s pitim alechemilky cuduj sa svete krvacanie sa viac neobjavilo

autor
15. aug 2021

@akinom0077 niekto zase radi, ze alchemilku od menstruacie po ovulaciu, lebo spôsobuje stahy.. V tom gynastane je vsak kombinovana, tak hadam nevadi..

akinom0077
16. aug 2021

neviem ....ja som isla tak ako mi radila gyn.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre