Pomohol vám Gynex enegy k otehotneniu? 👈👈👈👈

iwuskapoh
20. mar 2020

Ahojte baby chcem sa opýtať či vám pomohli kvapky gynex keď že mi sa snažíme už 3 rok otehotnieť a nedarí sa nám brala som už všetko možné aj inofolic combi a stoho som krvácala proste inofolic moje telo nechcelo užívala som aj macu, kotvicnik,duphaston,clostilbegyt,progesteronne,proste všeličo bola som aj na laparke mám pravý vajecnik nepriechodný ,a netvoria sa mi vajíčka clostilbegyt mi nepomohol aj keď som brala už 2 roky s pauzami lekár mi už nevie ako pomôcť mám ísť na umelé oplodnenie ale ja odmietam pomôžte mi baby 🙏🙏🙏 🙂

kikulienkadd
20. mar 2020

Ahoj,za mňa áno,bola som na tom tak ako ty,vybrala som balenie gynexu, medzitým som si dala kúru zelený jačmeň+chlorela a hop o 3 mesiace ani neviem ako bola som tehotná. Teraz píše úlohy tento môj 8,5r zázrak 😊 držím ti palce, nevzdávaj sa, ja som takisto nebola stotožnená s umelým oplodnením, nebola to moja cesta. 🍀🙏

veronika342
20. mar 2020

@iwuskapoh Ahoj 🙂 tento mesiac som uzivala gynex + inofolic, ale inofolic uz treti mesiac. Hneď prvý mesiac po užívaní inofolicu som mala biochemické. Teraz som nahodila aj gynex a celkovo som sa cítila tento mesiac inak, pokojnejšia, nebola som tak v strese, ak to bolo placebo, tak fakt dobré 🙂 ale verím, že nie, cítila som sa inak, čo už aj to bolo pre mňa plusom 🙂 mám za dva dni dostať MS a čiarka je už celkom pekná 🙂 verím, že mi gynex upravil trochu hormóny a bábätko sa teraz udrží 🙂 veľmi si to prajem 🙂 takže ja odporúčam 🙂

iwuskapoh
autor
20. mar 2020

Tak skúsim ten gynex :* nemá niekto na predaj ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre