Pomohol vám NosiFol Forte DuoActive k otehotneniu?

genijulka
9. apr 2021

Ahojte, aké máte skúsenosti s užívaním NosiFolu Forte DuoActive? Pomohol vám otehotnieť? Nerozhádzal vám cyklus prípadne nemal vplyv na intenzitu menštruácie? Ďakujem veľmi pekne za odpovede. 🙂

budajova09
9. apr 2021

Doktorka mi určila diagnózu polycistických vaječníkov, menzes som mala ale pravidelný, a ako pri každej diagnóze tak som hneď otvorila internet a hľadala som čo to znamená a až som sa zhrozila ked som tam videla že neplodnosť🤭 nenechala som nič na náhodu s začala som konať, čítala som že na PCO je výborný inofolic tak som si ho kúpila, užívala som asi 4mesiace no nebola som spokojná a hľadala som ďalej s našla som nosifol...
Užívala som asi 2 mesiace, cyklus mi len mierne upravil, užívala som aj inofolic no tam som nevidela žiadny účinok...
Nosifol som užívala aj s ďalšími pripravkami a za pár mesiacov boli na teste dve čiarky, od februára sú tie dve čiarky s nami 🥰

kawasakier6n
9. apr 2021

@genijulka este som ho neuzivala ale pocula som same dobre referencie..chcem douzivat co mam a tiez ho chcem skusit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre