• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Posilovanie a vplyv na plodnosť u muža. Má to vplyv?

29. mája 2009 
Baby nemate skusenost s tym, ci aktivne posilovanie a vsetok volny cas v posilnovni ma u muza vplyv na plodnost? Bez uzivania praskov na svaly a podobnych doplnkov.
28. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra,
to by som veru aj rada vedela. Moj ma velmi zly spermiogram. Robili mu ho vo februari. Vtedy to bolo asi 2 mesiace po tom, co zacal sem-tam chodit do posilky (raz do tyzdna). Posledne dva mesiace pcha do seba dake susene bielka na rozvoj svalovej hmoty (ledva prezivam, co jeho crva potom produkuju :grinning: :grinning: :grinning: ). Tento tyzden bol na kontrolny spg, uvidime...Okrem toho berie aj vitaminy, co nam v centre asistovanej reprodukcie odporucili.
28. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dahra o tom, ze veci, ktore sa uzivaju pri cviceni viem, ze skodia, o tom by som mohla pisat roman, tym sme uz presli a presne sme vedeli kvoli comu sme mali prvy sper.katastrofalny, ale mna by zaujimalo ci fyzicka namaha vydana pocas cvicenia skodi.
28. máj 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja si nemyslim, ze skodi. neviem to sice urcite, ale moj muz beha polmaratony, casto trenuje a spermiogram ma ukazkovy. pre neho je fyzicka namaha urcite plus. neviem, ci to iste plati pre cinky, ale myslim, ze hej.
28. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra,
skodia vsetky - urcite viem, ze steroidy ano, ale vajecny bielok...hladala som na nete okolo toho veci a nic som nenasla...
28. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vajecny bielok je aj u nas momentalne in - zje aj 15 vajec denne, my by sme si mohli klidne kupit sliepky :grinning:
28. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra,
moj ma daky prasok - suseny vajecny bielok, tvoj je bielka z vajec? Snad to nepije take hnusne...brr
28. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj chodi do posilovne 3krat v tyzdni a spermiogram vysiel dobry.
28. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dahra praveze pije, vykydne si 6 vajec a mlieko to rozmixuje a vypije :grinning: ja sa na ten jeho recept nemozem ani len pozerat a nie to vypit :grinning:
29. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj chodi cvicit denne na tri hodiny a dufam, ze spermos vyjde dobry :unamused: lebo inak netusim preco sa nedari ked sme uz vsetkym presli
29. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok