Posunutie ovulácie a Escapelle

aniee_aniee
7. aug 2021

Rozmýšľam nad tabletkou po (escapelle) a moja otázka znie oddiali vlastne ovulaciu aby nedošlo k oplodneniu alebo tomu zle rozumiem ,, čiže menštruáčny cyklus sa posunie ? Ďakujem za odozvu ak niekto mal skúsenost s touto tabletkou ,, viem že to urobí neporiadok v tele ,, ale či uvažujem správne alebo ,,,,

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
7. aug 2021

@aniee_aniee ona sa nemá brať pred, ale po 🤗 tak ako píše @bambulienka25 … mne napr nerozhádzala teda vôbec cyklus

matqa411211
7. aug 2021

@bambulienka25 prestan zavadzat a sirit bludy, je to prave ze tak, aby to tu ovulaciu oddialilo

aniee_aniee
autor
7. aug 2021

@bambulienka25 áno rozumiem ,, pretože mám dostať ovulaciu a stala sa nehoda či vlastne dostanem normálne ovulaciu alebo ,, čítala som ho viackrát lebo je to veľa hormónov a celkom sa obávam ale viac sa obávam čo by sa stalo keby som si ju nedala

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matqa411211
7. aug 2021

@bambulienka25 kde tam pise "zabrani oplodnenemu vajicku sa uhniezdit"?

diaalex
7. aug 2021

@matqa411211 to akú kravinu píšeš? Niekto má ovulaciu na konci cyklu, styk 2-3txzdne predtým a otehotnie riadne 😉 toto ti vôbec že neoddiali ovulaciu 😉 bože koľko máte rokov? 🙈🙈

matqa411211
7. aug 2021

@diaalex ty sa nauc citat s porozumenim a prestuduj si ako funguje tabletka, viac sa tu s vami dohadovat nebudem, to kedy ma clovek ovulaciu je jedno, tabletka je na to aby ju tomu cloveku oddialilo ked tesne pred nou dojde k nehode

mikasz
8. aug 2021

Pri odporúčanom dávkovaní sa predpokladá, že levonorgestrel pôsobí hlavne prostredníctvom zabránenia ovulácie a oplodnenia, ak sa pohlavný styk uskutočnil v predovulačnej fáze, kedy je pravdepodobnosť oplodnenia najvyššia. Levonorgestrel nie je účinný, pokiaľ sa proces implantácie už začal.

wave1804
9. aug 2021

@aniee_aniee moja mamina takto prisla k bratovi 😊 mojim rodicom sa "smyklo", a kedze sa spoliehala mamina na plodne a neplodne dni, tak po ms ratala s klasicky dlhym cyklom ako aj predtym nez uzila tuto tabletku 😀 avsak mala dalsi cyklus po escapelle posunutu ovulku a tak otehotnela, takze na zaklade mamininej skúsenosti si myslim, ze rozhadzat cyklus ti moze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre