Posunutý cyklus kvôli alchemilke a snaženie sa o bábo

15. sep 2020

Ahojte, uz cez rok sa snazime o babo, no az minuly mesiac som sa dozvedela o alchemilke. Cyklus mam 28dnovy. Pila som ju od 1.dna po ovulaciu, lenze asi tyzden po ovulacii sa mi zas spustil ovulacny hlien a predvcerom som mala dostat menzes, no nemam vobec ms priznaky. Jedine co mi je, ze mam krce v bruchu. Bojim sa, ze mi alchemilka rozhadzala cyklus, stalo sa to niektorej z vas? 🙁

giuli
15. sep 2020

Mohla a nemusela,pri meskani je dobre spravit si test,,,,👍

viikkki
15. sep 2020

Mne alchemilka skôr napravila cyklus 💁‍♀️

kiks_1
15. sep 2020

Áno. Mne rozhádzala cyklus na kompletku. Mesiac vynechaná menštruácia, potom som 4 dni menila vložky, každú hodinu a šialené kŕče.

luci_ba
16. sep 2020

Ahoj, myslím že dva dni hore dole ešte nemusí znamenať že máš rozhadzany cyklus, ale skús spraviť test ;)

neny28
25. sep 2020

Mne rozhadzala cyklus. Mala som 28 dňový. Po dvoch mesiacoch pitia alchemilky mám cyklus 24-26 dni.

ivalyn
29. sep 2020

Ahojky. My sme sa snažili 6 cyklov a nič. Potom som pila 1 cyklus od začiatku cyklu alchemilku po asi 11DC a menzes nikde. Tiež som hľadala fóra či nepredlžuje cyklus. Nič som nenašla. Až 2 čiarky na teste 🙂.

veronika139
12. nov 2020

Ahojte. Chcela by som poradiť, pri snazeni sa o bábätko hneď po snazeni mi prídu kramy pričom mavam pravidelne den, dva + - a teraz totálne mi to rozhádzalo. moze byt ze sa plod neudržal alebo co je na to dobre aby sa udržal ? Uz sa mi to stalo po3 krát ze mi prišli po 8 dňoch, po 10 a teraz naposledny po 12, hneď asi po 2 dňoch snaženia, moze to byt kvôli snaženiu ? Mal niekto takú skúsenosť pri prvom ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre