Používanie Inofolicu pri pravidelnom cykle

tina101
13. dec 2016

Ahojte kočky 🙂 chcem Vás poprosiť o radu...s manželom sa snažíme o bábätko krátko len 3 mesiac...používala som predtým hak, ale už 4 mesiace nie...zatiaľ sa nepošťastilo a čítala som na nete, že inofolic by mohol pomôcť...mám pravidelný cyklus 28 dňový...môžem začať používať inofolic? neovplyvní mi nejako cyklus? ďakujem srdečne za všetko rady..

sykorkauhliarka
13. dec 2016

ja na tvojom mieste by som pockala 3 mesiace je sakra malo a este ked si brala HAK

popolusska
13. dec 2016

@tina101 Ahoj, mne inofolic moj pravidelny cyklus nijako neovplyvnil, resp. nenarusil, cize z vlastnej skusenosti odporucam.

sykorkauhliarka
13. dec 2016

ked mas zdravu stravu nemusis sa pchat chemiou..strava je zaklad..a vtej zdravej strave pokracovat v tehotenstve..lepsie nez stale jest tabletky a prasky..

tina101
autor
13. dec 2016

@popolusska Ahoj, ďakujem za radu...ak sa môžem opýtať aj sa vám to podarilo?

popolusska
13. dec 2016

My sa este nesnazime 🙂 inofolic som zacala brat viac-menej preventivne a tiez kvoli drobnym polypom na maternici, ktore sa naozaj po polroku zmensili.

popolusska
13. dec 2016

a este k tej "chemii", inofolic je cisty prirodny inozitol, cize vitamin skupiny B a kyselina listova je latka, ktoru telo nema sancu ani z pestrej stravy nabrat tolko, kolko je potrebuje napr. v tehotenstve, alebo ak zena vela sportuje-co je moj pripad. Ak si pozriete zlozenie-obsahuje len a len tieto 2 zlozky...

tina101
autor
13. dec 2016

@popolusska ďakujem si zlatá 🙂

sunflower80
13. dec 2016

@tina101 ja som mavala pravidelny cyklus a nijako ho nezmenil. S muzom sme sa snazili skoro 3/4roka. Potom som vybrala 2balenia Inofolicu a uz som v 10tt. Drzim palce 😉

tina101
autor
14. dec 2016

@sunflower80 ďakujem za radu a zároveň gratulujem 🙂 nech sa vám darí a ste zdravučký 🙂

tina101
autor
14. dec 2016

Takže inofolic môžem používať aj keď som úplne zdravá, že nemám žiadne ženské problémy a mám pravidelný cyklus? Ďakujem za odpovede.

sunflower80
14. dec 2016

@tina101 dakujem. Snad bude vsetko ok. Pri dcerke bolo vsetko bez problemov, tak snad bude aj teraz

tina101
autor
14. dec 2016

@sunflower80 verím, že bude...treba myslieť iba stále pozitívne 🙂 a ak môžem poprosiť o radu...môžem ho teda brať aj keď nemám žiadne ženské problémy?

sunflower80
14. dec 2016

@tina101 jasne, mozes. Ja som bola na tom rovnako 😉

tina101
autor
14. dec 2016

@sunflower80 ďakujem..takže ty si mala tiež pravidelný cyklus a žiadne problémy? používanie inofolicu ti cyklus neovplyvnilo, ale dopomohlo k otehotneniu..

sunflower80
14. dec 2016

@tina101 ci to dopomohlo k otehotneniu, alebo to bola nahoda, to neviem, ale ano. Nemala som ziadne problemy a pravidelny cyklus

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre