Pozitívne ovulačné testy

kristin3558
7. mar 2023

Ahojte chcela by som sa vas opytat co si o tom myslite.. lebo som zmatena..Som 7 mesiacov po porode a este som od tehotenstva nemala menstruaciu..docitala som sa niekde ze prva ovulacia znamena ze pride menstruacia..po porode som mala hocijake volesti vajecnikov ale stale ked som si ueobila ovul.test vol negativny jednoducho slabucka ciarka.. 21.2.(utorok-presne pred 2 tyzdnami) Som mala ovulaciu pocitovo a potvrdenu pozitivnymi ovulacnymi testami.
26.2. Som bola u gyn a ten povedal ze ovulacia bola a moze prist menstruacia do 2 tyzdnov.. Dnes by som spravne mala mat menstruaciu po 14 dnoch ano moze to byt hocijake po porode a tehotenstve ano.. ale nejde mi do hlavy ze ja mam zase ovulaciu teda to tvrdia ovulacne testy.. nechapem.. skusala som aj tehotensky mam desiatkovy ale ten bol dnes rano negativny.. ja uz 3ti den mam pozitivny ovulacny test.. prikladam foto test robeny teraz .. baby nestretla ste sa s tym niektora?? Je to vobec mozne mat ovulaciu znovu po 2 tyzdnoch? Teraz ale musim povedat ze ma tiez pobolieva podbrusko ale tak trochu inak.. ako pred 2 tyzdnami

miskamicha
7. mar 2023

@kristin3558 ak si kojila alebo kojis tak to moze byt vseljake. Este pockaj par dbi a sprav pre istoru tehu test. Ak vude negat tak len cakat kedy pride menstruacia. Ja nekojim a pred dvoma tyzdnami mi gynpovedal ze v najblizsich dnoch mozem ocakavat menstruaciu...a stale nic😂😂😂 tehot a nie som tak len čakam...

kristin3558
autor
7. mar 2023

@miskamicha ano kojila som.. a aj kojim momentalne uz vyse mesiaca stale rovnako.. raz v noci raz alebo dvakrat cez den.. stale rovnako a cez den to je uz iba take cucnutie pre lepsiu naladu😁.. mne ale nejde do hlavy tie bolesti podbruska a toto celkovo je to cele divne a neverim tomu ze by som mala zas ovulaciu… no uvidim som teda zvedava..

miskamicha
8. mar 2023

@kristin3558 momentalne mam to iste..
Pred troma tyzdnami bolesti v podbrusku a priesvitny hlien... a pred tyzdnom to.bolo zas. Tak som zvedava co bude.. ono ked kojis mozne je vsetko 🙂 ak neplajujes hbed dalsie tehu tak by som len vyckala co bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre