Pozitívny alebo negatívny ovulačný test

zdenkari
28. sep 2016

Ahojte ....uz dlho sa snažíme o bábätko .. Ale nikdy nie s ovulacnymi testami.. Čítala som rôzne témy na ovulácne testy ale niesom si istá ako presne ma vyzerať aby bol pozitívny... Mala som slabulinké čiarky možno niekedy silnejšie ale od včera cítim bolesť v podbrušku, niekedy tak zabolí ze zastanem pri chôdzi..takze som dnes skúsila ovulacny test.. A teraz vás prosím či to ma vyzerať nejak tak ako na fotke alebo čakať a skúšať ďalej robiť ďalšie... Ďakujem

barborka93
28. sep 2016

Ešte počkať a skúsiť o pár hodin.pred testovaním cca 2h nepit

butterfly333
28. sep 2016

@zdenkari nechápem načo zakladáš novu tému ked si tieto fotky už pridala v inej skupine kde sa riešia ovu testy a baby ti tam aj odpovedali,Tak nechápem načo zas nová téma o tom istom.

zdenkari
autor
28. sep 2016

A ja nechápem co si nervózna... Jednoducho ja tu nesedím od rana do večera alebo každý deň aby som vedela ako to tu funguje... Chcela a snažila som sa to vymazať ... Tuto tému ale jednoducho neviem ako...

butterfly333
28. sep 2016

@zdenkari ja niesom nervozna a tiež tu nesedím cely den kedže chodím denne do práce.

zdenkari
autor
28. sep 2016

Tak mi to vyznelo... Fakt nemám tušenia ako to vymazať...

peta1223
3. máj 2017

Ahojte ženy chcem sa informovať som 11dne po iui a oculacny test mi uvažuje že je pozitívny a tehotensky test je negatívni ale ovulku som mala pred iui a to bolo 22.4 pridám aj foto.

peta1223
3. máj 2017
klarisamikova
1. feb 2023

Ahojte myslíte že je to pozitívny ovulačny test? Nevyznám sa v tom. Ďakujem za odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre