Pozitívny ovu test, snažilkovanie a výsledok tehu testu

budzi
10. nov 2014

Ahojte, chcela som zalozit temu, kde by sme pisali nase pribehy o tom, kedy bol pozivitny ovu test, kedy bolo snazilkovanie a ci nakoniec bol aj tehu test pozitivny.. tie ktore si to pamataju, napiste nam, ktore sa stale snazime a trapime s ovu testami a s vypoctami🙂) My sa s manzelom snazime druhy mesiac len, beriem femibion k tomu femigard... tak uvidime, ci sa teraz zadarilo, mrcha ma prist az o tyzden v utorok.. Mne vysiel pozitivny ovu test tento mesiac na 13 DC poobede a to sme sa snazili akurat v ten den rano a pred tym este na 11 DC a 9 DC a neskor po ovu uz nie, lebo sme mali obaja zdravotne problemy, ktore doteraz su, takze neviem, ci to teraz vyjde... ale dufam, ze hej, lebo plodny hlien som mala ukazkovy uz na 11 DC.. tak co myslite, mohlo sa zadarit? piste svoje pribehy🙂))

veronikax
20. nov 2014

@budzi Ahoooj ;) ja som si zacala robit Ovu test len tento mesiac ;) Bola som zvedava, kedy mam ovulaciu ... ci je v tedy ... ked to citim ... aj podla hlienu .. a podla vypoctov 🙂 Vysiel mi aj vcera ovulacny test ( den pred vypocitanym ovulacnym dnom na tehu kalkulacke v mobile a par dni po .. ako som mala hlien) 🙂 Ak ukaze na ivu teste dve rovnako silne ciarky alebo prvu silnejsiu ako druhu .... To znamena... ze v ten den alebo den dva po tom ... je vajicko vonku 🙂 Aspon tak mi to pisu na testoch 🙂 Tak som zvedava a dufam ze sa nam to podari 🙂 Prva sa nam podarila hned bez testov ;) Drzim palce ;)

budzi
autor
20. nov 2014

Nam to teraz vyslo!! Uz som menstruaciu nedostala a 3 pozitivne tehu testy. Takze sa velmi tesime😍

budzi
autor
20. nov 2014
veronikax
20. nov 2014

@budzi gratulujem !!! 🙂 kraaasna spraava ;)

budzi
autor
21. nov 2014

@veronikax dakujem🙂

myrepose
10. dec 2014

..ja idem tento mesiac prvý krát testovať ovu..dva mesiace po zdravotnej pauze po spontánnom potrate sa snažíme, no zatiaľ to nevyšlo ☹ prvý krát sa nám podarilo otehotnieť hneď, čo sme to začali skúšať. bol to asi 15. DC a po svadbe už mrcha neprišla. silno nám držte palce, veľmi túžime po dieťatku aj kvôli našej prvej strate.
@budzi gratulujem 🙂

janik1973
10. nov 2019

ja som mala plodne dni 3:11 sme muzom maly stik kazdy den sme isli na plno ked domna pustil kedy si mam urobit test ked ˇmam 8 dni mrchu

enusamt
10. nov 2019

@janik1973 az okolo 15-ho.. a neskor

janik1973
10. nov 2019

@enusamt tedy si mam urobit test tehotenstva 15 mam skusit

enusamt
10. nov 2019

@janik1973 ano... to budes cca 12 dpo,tak by mohlo ukazat... teda, ak nepride ms, kedze ma prist za 8 dni

janik1973
10. nov 2019

@enusamt uvidime ci pride

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre