Pozitívny ovulačný test

isabella22
12. sep 2013

Ahojte 16DC som mala pozitívny ovulačný test. Teraz 26DC A 27DC mi neustále ukazuje pozitívny ovulačný test a navyše včera mi išlo roztrtnúť pravý vaječník. Môže to znamenať že sa už blíží mrcha?? Testy robím prvý mesiac tak sa v tom moc nevyznám. Ďakujem

mirka1011
12. sep 2013

@isabella22 no pokial su obidve ciarky rovnako silne teoreticky by to mohlo byt aj tehu, teh. test si neskusala?

isabella22
autor
12. sep 2013

no ja som skusala ovulacny len preto lebo som mala neznesitelne bolesti v pravom podbrusku som myslela ze mam dalsiu ovulku,lebo niekde som citala ze mozu byt aj 2 za mesiac...hej boli rovnako silne...skusim zajtra musim kupit 🙂

katkasofi
12. sep 2013

@isabella22 pokiaľ je rovnako silná druhá ciarka si pravdepodobne tehu 🙂

isabella22
autor
12. sep 2013

je uz druhy den 🙂no stupa mi adrenalin bezim kupim na rano test

blanka12
12. sep 2013

@isabella22 drzim palceky daj potm vedet ako si dopadla 😉

isabella22
autor
12. sep 2013

vdaka 🙂 velmi by som sa potesila keby to vyslo :-P

majka_3
16. okt 2013

@isabella22 no co vyslo to? 🙂

isabella22
autor
16. okt 2013

no doktor povedal ze nic nevidi takze asi nic :( nevadi snazime dalej 🙂 nadej umiera posledna

sara32
18. okt 2013

ak si mala silnejsiu palicku 16den, a este stale je silna, tak si tehulka 🙂 ale moze sa to stat ze dve ovulky stalo sa mi to tiez 🙂 po dvojnasobnom orgazme, ale to sa stava zriedka🙂 si isto tehulka, blahozelam, napisssss

elenita
31. okt 2013

@isabella22 Hlavu hore - a tehu testik mas pozitivny?

isabella22
autor
31. okt 2013

Nie nie aj som pisala ze nebol len ovulacne bol dost často pozitivny aj doktorovi ked som šla povedal ze nic nevidi.. Nevadi snáď v do vianoc to vyjde 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre