Pozitívny ovulačný test

luciabasistova
6. jún 2023

Ahojte, dnes som si len pre zaujímavosť spravila ovulačný test (19dc) ...v sobotu som mala ovulačný hlien ale test som si spravila až dnes ( o 20:00h) ...koľko dní by ukazoval pozitívny LH test? Vďaka 🥰🙏

engiii
6. jún 2023

@luciabasistova ahoj hlien môžeš mať aj 3 dní pred ovuláciou..takže to sedí niekto má pred niekto počas.. ja som mala ovulacny test dva dni pozit max

jana0215
6. jún 2023

@luciabasistova ovulačný test môže byť pozitívny aj 3 dni a môžeš mať už aj po ovulácii. Preto sa odporúča testovať skôr a po prvom pozitívnom teste prestať. Včera si test nerobila?

luciabasistova
autor
7. jún 2023

@jana0215 nie nerobila, dnes ráno som skúsila ďalší a tiež pozitívny

zuza265
7. jún 2023

No ja napr ho mam pozitivny veeeelmi kratko. Par hodin mozno 2-3 a niekedy to ani nevystihnem. O par hodin na to ovulacia. Ale ten ranny je podla mna uplne pozitivny a hlien byva bezne naozaj aj 3 dni pred ovulaciou🙂 skoda ze si netestla aj skor mozno neboli uplne pozitivne ale kus im chybalo. Tento ranny je mega

jana0215
7. jún 2023

@zuza265 áno, to je normálne, každá žena to môže mať inak. 🙂 Niekto ten vrchol LH nezachytí ak nerobí test 3x denne a iná ho môže mať dlhšie.

@luciabasistova ja by som už ten prvý brala ako pozitívny. Ale keď je ten dnešný ešte silnejší, pravdepodobne vrchol LH nastal včera/dnes a tie predošlé by boli svetlejšie. Držím palce.

luciabasistova
autor
7. jún 2023

@jana0215 spodný som spravila dnes o 12:00h 😊

jana0215
7. jún 2023

@luciabasistova vyzerá to fajn, len keď si pozrieš tie dva predošlé, už vyzerajú úplne rovnako. Čerstvý test bude vždy jasnejší ako ten vyschnutý. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre