Pozitívny ovulačný test

lilenka141
3. jún 2016

Ahojte baby s priateľom asi asi pól roka snažíme o babo ziatial neúspešne ... Na ginde mi povedala ze je vsetko ok ale aj napriek tomu mi kázala užívať Inofolic .... Posledná menstruacia bola 16.4. Ovulacia bola 29.4 ....samozrejme ze sme sa snažili vcera som si robila oči test a je pozitívny ...uz som stoho normalne debil ...mohla by som byt tehotná???dakujem baby za každú radu...😔😔😔

madamcoco
3. jún 2016

@lilenka141 milacik, ty si mala poslednu MS v aprili a este si nebola u lekara?

lilenka141
autor
3. jún 2016

Preco u lekára ??? Bola som u lekára ale začiatkom apríla ked mi nasadila Inofolic

lilenka141
autor
3. jún 2016

Mne stále vychádza ovu test pozitívny druha čiarka mi silnie ...

katkakovac
3. jún 2016

@lilenka141 to ze je ovulacny test pozitivny znamena, ze prebieha alebo v kratkom case prebehne ovulacia, nie ze si tehotna. Precitaj si navod, pripadne vyhladaj diskusiu Ovulacne testy pre skusene a neskusene. Ak si naozaj mala poslednu menstruaciu v aprili, tak by si mala ist ku gYnekologovi. Je totiz jun, si teda 2 mesiace od poslednej menstruacie. Alebo si sa sekla v datumoch a zle si to napisala. Kazdopadne skus precitat diskusie, daj si do vyhladavaca ako funguje menstruacny cyklus a ovulacia a hned budes mudrejsia😉

lilenka141
autor
3. jún 2016

Dakujem hej hej sekla som sa v dátume myslela som máj ...ťukla som s nechtom ,..prepáčte ...práveže ovulacia bola určite pretože boli obe čiarky silne ....a aj podľa hlienu som videla ...a teraz je ta druha čiarka slabšia ....
@katkakovac

veronikaszabova
3. jún 2016

Ovu bola 29.5?

lilenka141
autor
3. jún 2016

@veronikaszabova ano bola a mentruacia bola 16.4 a mam 30DC .... Dúfam ze ten ovu testik signalizuje tehu 😊😊😊

veronikaszabova
3. jún 2016

Ked bola ovu pred 4 dnami, tak tehu nie ste... ved logicky - vajicko sa uhniezduje 5-10 dni po ovulacii, ked sa uhniezdi, zacne produkovat hormon, ktory detekuje tehotensky test... nie OVU test! Spravte si tehu test a uvidite. No velmi silno pochybujem

lilenka141
autor
3. jún 2016

Ja len nechapem tomu ze preco na ovu testoch stále ostáva ta druha čiarka ...

veronikaszabova
3. jún 2016

Kup tehu test

lilenka141
autor
3. jún 2016

@veronikaszabova mam ale skoro na testovanie

sibalka21
3. jún 2016

@lilenka141 je jedno ci na ovu mas jednu alebo dve ciarky... Pokial je druha ciarka slabsia ako kontrolna test sa povazuje za negativny... Niektore zeny maju na ovu testoch stale dve ciarky, preto pokial niesu obidve ciarky rovnako silne tak to nic neznamena.... A pokial si mala pred par dnami ovu tak je dost mozne ze este par dni budes mat slabsiu druhu ciarku na ovu.... Netreba sa spoliehat ze ked mat dve ciarky na ovu ze si tehu, tak to vobec nefunguje 🙂

veronikaszabova
3. jún 2016

@lilenka141 tak ked vies, ze je skoro, naco robis paniku 😀 ked to pride, tak budes tehu. Neboj ☺ naj je nato nemysliet... o druheho syna sme sa snazili rok, viem ake to je... 😕

elenita
3. jún 2016

Ja neviem, ale ja som sa v tých dátumoch už úplne stratila.....

lilenka141
autor
6. jún 2016

@sibalka21 dakujem ti veľmi pekne moc si mi pomohla 😊😊

jlp
6. jún 2016

JA som mala poslednu mrchu 3.5. Skusila som urobit ovu test na 14dc ale uz ciarka bola svetlejsia a dalsie dni slabla. Bola som v tom, ze som ovulku presvihla, ale urobila som si ovu test na 29dc a boli rovnako silne ciarky. Vcera som bola 33dc, mrcha nikde, ani tehu test nic neukazal. Mohla byt ovulacia az tak tesne pred ocakavanou mrchou? Mam nepravidelny cyklus. Dik.

kata011
20. júl 2016

Baby je toto pozitivny ovu test?

kata011
20. júl 2016

Je baby toto pozitivny ovu test?

majcika
20. júl 2016

@kata011 áno. Plne pozitívny ;)

kata011
20. júl 2016

@majcika no neviem lebo podla navodu maju byt tie ciarky rovnako silne a ak je ta druha trochu slabsia tak je to negat......ta co je blizie pri konci co sa dava do moca ma byt minimalne rovnako silna

adamera
2. máj 2018

Ahojte, testujem prvýkrat. Je podľa Vás pozitívny? Robený v ten istý čas s 24 hod. odstupom.

maya1234
1. aug 2018

Baby toto Je mij ovulacny test dnes

ivan4ok
17. aug 2018

Ahojte baby.Je ten posledný test pozitívny?

janula12345
17. aug 2018

@ivan4ok ano

veronika1223
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1223
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1223
11. máj 2020

Caute, nasla som tuto temu tak sa spytam aj ja... je tento ovulacny test pozitivny? Robim prvy krat tak neviem ako to ma presne vyzerat. Vdaka.

veronika1223
15. máj 2020

Môžte mi pomôcť

dabaja13
15. máj 2020

@veronika1223 ano, vyzera ze je pozitívny, cize do 24 az 48 hodin (myslim, ze je to tak nejak.. Kukni navod 😉) prebehne ovulacia. Ta ciarka vlavo musi byt rovnako silna alebo silnejsia ako vpravo.

veronika1223
16. máj 2020

@dabaja13 takže keď sme spolu spali s priateľom takže je pravdepodobnosť ze budem tehu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre